Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
    162
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Cosmic

1. 5 דקות לפני, Sawyer said:

מזכיר שלצד הרבה מאוד מעלות של קארצב, הוא גם אוטיסט על מלא. יכול לעשות אדום בכל רגע נתון, יכול לאבד כדור לגול בלי סיבה בכיף. 

וואלה, לא האמנתי שנצא לפלייאוף ב6-7 הפרש..

אוטיסט על מלא, מסכים.

אבל ימות על המגרש לפני שייתן לשחקן לעבור אותו בדרך למתפרצת. בקבוצה כל כך רכה ומופקרת, הוא נכס. 

2. 2 דקות לפני, המכבייה said:

וואלה. מאד לא נוח עם הכדור(קשה לי עם זה) אבל יש שם דברים אחרים. עולה איתו על חשבון יוריס או מהנדס את הקישור אחרת? 

הוא אלרגי לכדור, אבל פחות מגלזר למשל.

הפס שלו נקי, וטווח המסירה ארוך, רק שהוא דורש 2-3 שניות כדי להוציא לפועל. בעיה.

צריך לראות איך הפלייאוף מתפתח, אבל אם אני מגיע לסמי כשתיקו זו המטרה? פותח איתו ויוריס בקו אחד עם פרץ/גבי לפניהם - קל. 

3. תן לקארצב לשחק.

מוגבל, כבד עם הכדור, איטי בהחלטה, וברוטלי לעיתים - אבל מאדרפאקר אמיתי ותמיד ממוקם נכון.

הוא היחיד בקישור שלנו שיש לו את השילוב של המאסה והנחישות בשביל ״לקצץ״ את שחקן היריבה ולקבל צהוב בלי להסס. ביריון קשקשים. 

במשחקים צמודים, הפונקציה שהוא ממלא יכולה לעשות את ההבדל בין ניצחון לתיקו, ובין תיקו להפסד. 

רץ איתו נגד חיפה בלי לחשוב פעמיים. 

4. לפני5 שעות , Maccabi96 said:

קשה לי להאמין שבבלומפילד היינו מקבלים תבוסה ונראים ככה

אבל התירוצים האלה לא מעניינים כרגע.

אגיד את זה ככה - אם אולימפיאקוס קיבלו ממך 4 בבית שלהם, אתה יכול לקבל מהם 6 בבלומפילד.

אבל שוב, היפותטי לחלוטין, ולא מעניין בשיט.

5. 2 דקות לפני, Double said:

לא הייתה את הרמונטדה של ברצלונה מול פריז? הכוכבית בהחלט מנחמת, היום לא היה משחק בית(גם בהימורים היינו נחותים ולא פייבוריטים)

הרמונטדה של ברצלונה הייתה בקמפ נואו, אחרי שקיבלו 4 בפריז. 

לא אותו אירוע. 

6. Just now, סלבה said:

תשמע, בוא נהיה הוגנים, זה לא באמת משחק בית.

היה משחק בית של אולימפיאקוס. הם סיימו אותו עם מינוס שלוש, והפכו אותו בחוץ. פעם ראשונה בהיסטוריה של מפעלים אירופאיים. 

הכוכבית מנחמת אותך? סלמתק. 

7. 9 דקות לפני, המכבייה said:

הובלת 30 במחצית והפסדת 17 בסוף. מה זה אומר לך על הקבוצה, המאמן, ההכנה שלה? מה המשמעות של זה בעיניך? 

זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של המפעלים ביבשת, שקבוצה חוזרת מפיגור של שלושה שערים בבית. 

נכנסו לגינס הלילה, ואנשים מדברים איתי על מילסון. הזיה. 

8. 2 דקות לפני, סלבה said:

טיבי היה בלם שלישי בפועל באותה ק"ש, אחרי צדק וחסארמה שהביאו את האופי לקבוצה ההיא. אני זוכר שהרבה הרגישו שזו העברה מוזרה ואז אכלו את הכובע.

המחירים היום הם הזיה, וזו נגזרת של עסקת המכירה שלו לבלגיה, אני פחות מתרגש מזה. הוא מהישראלים הטובים בעמדה, אז זה המצב. אני לא בטוח שטיבי היה פיזי יותר, והיכולת של שלמה בכדורי גובה היא די חריגה, כמו שהיכולת של טיבי לחפות במהירות הייתה חריגה בזמנו. טיבי פרח ליד קרלוס שהוא באמת משהו מיוחד, את שלמה את אני רואה מצליח ליד איזה אמאדור (או לוקאסן כשהוא במוד קילר שהוא מגיע איתו פעמיים שלוש בשנה).

תמיד, אני חושב שזה יהיה נכון גם עשורים קדימה, ההגנה שלך תהיה תלויה בדמות הבלם הזר שתביא. אני לא חושב שיש קבוצה בליגה בלי בלם זר מוביל לפחות על הנייר (אולי קטמון?), זה כבר ברמת המובן מאליו.

אני האמת רדיקלי בקטע הזה - ארבעה זרים להרכב בהגנה מבחינתי - שוער, מגן ושני בלמים.

טיבי שיחק הרבה באליפות של ק״ש. 

ברור שהעיקר תלוי בבלם הזר, אבל כדאי שההון ששפכת (הקופה של מכבי היא לא בלתי נגמרת), יהיה כזה שמצדיק את עצמו. 

גודלברג מספיק טוב כדי שגם כשסק בחוץ לחודשיים,העסק לא ייתפרק. 

אם אתה לא פוגע בומבה בבלם זר, ומצליח לשמור עליו עונה נקייה מפציעות - you are doomed. 

לרוץ עם שלמה ונחמיאס ולצפות למשהו ? עזוב אותך... 

9. 4 דקות לפני, itanar said:

השחקן הכי טוב שלנו בפער לא שיחק ב2 המשחקים.

אתה שוב מדבר איתי על דמקה, כשאנחנו בכלל משחקים שח-מט. 

אבל אם אתה מתעקש - אם העונה שלך מוכרעת על הכשירות של שחקן אחד, אז לא מגיע לך כלום, ולא תזכה בכלום. ככה לא המשחק משוחק. 

10. 10 דקות לפני, סלבה said:

בערך אותו קייס של איתן טיבי (מה לו ולאופי? מדובר בנעל בית נטולת כריזמה). ברור שצריך בלם טוב מאוד לידו כדי לבלוט, זה נכון על כמעט כל בלם ישראלי טוב (למעשה חוץ מגולדברג כשהוא בזון, שזה באמת מבאס שגדל אצלנו ולא שיחק פה בכלל), אבל לא באמת רכש גרוע בעיני.

טיבי הגיע עם צלחת אליפות ביד מק״ש. הוא גם היה מוכשר, מהיר, ופיזי יותר משלמה. 

1.3 מיליון יורו אחי, על שחקן שלא קשור לאירוע של תארים, והוא לא כזה טאלנט גדול - זו עסקה מוזרה מאוד. 

גולדברג לעומת שלמה/בלטקסה - זו בדיוק האנלוגיה שאני חושש שתסמל את השנים הקרובות. 

11. 1 דקה לפני, המכבייה said:

היתה פגיעה בשאסי היום. המחיר ירד, הערך ירד. 

חיפה טובה ממך בכל מה שקשור לפתרונות, רוח, אמונה. 4 נקודות זה כלום. 

בשני המשחקים מול חיפה העונה, הם באו עלייך נונצ׳קו מהדקה הראשונה. 

נראינו כמו אפרוח מבוהל מולם. להאמין שזה יישתנה באופן דרמטי, אחרי מפגן התרנגולות של היום, ועוד ברגעי ההכרעה של העונה ? למה בעצם ? 

אפשר רק להתפלל, המכבי הזאת לא אחראית לגורלה בשום צורה. 

12. 10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

והחמישי בין הרגליים?

והעובדה שחטף 6/8 למסגרת?

והקפאון על הקו בכל כדור גובה?

לא אשם בחמישי בשיט. 
    לא ידע כלום על הכדור. לקבל פגז כזה בין פקעת של שחקנים מ 6 מטר. זה נטו מזל במצבים האלה.
    או שהכדור פוגע בך או שהוא עובר. 

חטף 6/8 למסגרת זה גניבת דעת. שניים מהגולים היו מול שער ריק. 

הם הגיעו למצבים כל כך איכותיים, שברור שאחוז ההמרה יהיה גבוה מאוד. 
    אגיד זאת כך - לא חושב שיש שוער אחר בליגה שאם היה עומד היום בשער, התוצאה הייתה שונה. 

13. 9 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

קודם כל, בבלומפילד זה לא היה קורה. בחיים. אין סיכוי בחיים שלא היינו עוברים בבלומפילד אחרי 4:1 במשחק הראשון.

שנית, מעבר להופעה הכי גרועה באירופה בשנים האחרונות ואולי אי פעם, השילוב של הפציעה של מילסון והקריסה המנטלית והמקצועית של השחקנים והצוות, ככל הנראה גמר לנו את העונה.

שלישית, עלינו היום למשחק הכי חשוב של המועדון באירופה, עם יתרון שהוא הרבה יותר ממספיק ונוח, עם שני שחקנים זרים בהרכב. 

זוכר שגם אמרו את זה אחרי זניט, שהיה בנתניה. 

בלומפילד כבר מזמן, מזמן לא מה שהיה. כיום הוא בעיקר סיר של לחץ, אדישות ולחות בלתי נסבלת. 

14. Just now, הילד בן 30 said:

אבל הוא השוער הראשון שלי וככזה יזכה לביקורת. ברור שהעיקר פה הוא על מי שאחרי לכך שמשפתי הוא השוער הראשון.

עניין של גישה כנראה. 

ביקורת עניינית, לטעמי לפחות, היא כזו שמתחשבת בנקודת הפתיחה/הציפיות. 

משפתי הוא אחד השחקנים שאיכזבו אותי הכי פחות עד כה העונה. מקבל ממנו בדיוק מה שציפיתי. 

ספציפית היום ? 

יש לו חלק רק בשער הראשון לדעתי, וגם שם אני לא כועס. אף אחד בעולם לא חשב שפודנס הולך לבעוט מהמצב הזה, עשה שם הטעייה גדולה. 

תוסיף לכך שהוא ראה את הכדור מאוחר כי עבר במרווח הצר שבין שני הבלמים. זה לא כדור כל כך קל.  

15. 5 דקות לפני, itanar said:

כן, תשפוט שחקן על משחקים ששיחק בקבוצת פח בגיל 18.

היום הוא שחקן טוב יותר משמעותית.

אתה בכלל לא מדבר איתי באותו לבל בנאדם. 

שחקן יותר טוב, פחות טוב - זה בכלל לא מה שאני אומר. 

אין לו אופי. רואים לו את זה על הפרצוף. מה לו ולתארים בכלל.  
    בלי מפלצת לידו, אתה אבוד.

אין לי שום דבר נגדו אגב, זה לא אשמתו שהניחו עליו חבילה מגוחכת של 1.3 מיליון. 

16. 2 דקות לפני, קמחי said:

מי שחפר את הבור שימצא פיתרון.

לבלטקסה אין כאן מקום רוב קבוצות הליגה ישמחו לקבל.

אבישי כהן גמור.

סבוריט מסיים חוזה, ככה גם לוקאסן.

זה משאיר את נחמיאס(לא מדהים אבל מילא) ושלמה עוד יכול לעשות כאן קדנציה סבירה.

זה מספיק מקום לתמרון.

אתה קבור עם שלמה 2-3 עונות קדימה. עסקה נוראית. 

האיש שעמוד השדרה שלו בנוי מתבוסות בדרבים, והשפלות בנבחרת. 

הוא הסטארטר שלך, בזמן שגולדברג הג׳דאי בחיפה. תיקח את זה מפה. 

אתה צריך ״סופר בלם״ זר ליד שלמה כדי שיהיה לך קו הגנה ראוי. 

17. 11 דקות לפני, קמחי said:

דניאל פרץ הלך, הגיע משפתי

הלך גלוך, נשארנו עם דן ביטון

מעניין מה יגיע אחרי שזהבי יסיים.

אני לא מאשים את משפתי באף שער חוץ מהראשון. הוא לא שוער מספיק טוב כדי להיות כאן שוער ראשון, אבל לא הבעיה.

העליהום עליו עכשיו צריך להיות על סבוריט שפשוט מכר היום.

לגמרי. מה רוצים ממנו ? 

הביאו את הבחור להיות שוער שני, זה מה שהוא. וככזה, הוא בסדר גמור. 

נטפלים למי שקל, במקום למי שבאמת ראוי לכך.

סאבוטז׳ הוא השחקן עם האפקט השלילי המצטבר הגדול ביותר על העונה הזו. הוא מחרב העולמות. 

האיבוד הכדור בשער הראשון - ככה מתנהל ״קפטן ההגנה״ שלך במשחק קריטי שהוא רואה שהקבוצה כולה משקשקת משריקת הפתיחה ? 

רץ לי עם הכדור מול לחץ גבוה כאילו הוא בקנבאואר. לא כעסתי ככה על שחקן הרבה מאוד זמן. 

18. 5 דקות לפני, קמחי said:

אין כזו.

לשחרר בצורה סיטונאית ולבנות מחדש.

איך ? 
    השכבת חבילה על שלמה ובלטקסה לפני שניה. 

איך תיפטר מהם ? 

אמרתי במהלך ינואר - מנספורד קבר אותנו עמוק, אתה גמור גם לעונה הבאה. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.