Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
    162
  • Last visited

Everything posted by Cosmic

1. בקיץ שעבר הייתי בטוח שחיפה מניפה שוב קל, הימרתי על דו״ס האמת. לא טוען לרגע שאני נביא אבל סתם לפרוטוקול.
  2. סבע ענק. הוא היחיד שיכול להחליף שם את שרי בעונה הבאה ולתת להם עומק ב 10. כן קראנקה לא קראנקה - אנחנו נהיה קבוצה בינונית וניקח בסוף. אולי ב״ש, אבל נראה לי שאנחנו. מרגיש.
  3. גם בפעם הקודמת שקיבל את המינוי זה היה לאחר אליפות שלישית ברציפות של יריבה. מאז הפועל פ״ת בסיקסטיז (בול 60 שנה ליתר דיוק), אף קבוצה לא הניפה בישראל ארבע פעמים ברציפות. כמו שכתבתי פה לפני כמה שבועות, אם בכר וסבע עוזבים את חיפה בתום העונה, אני מעריך שהצלחת של 23/24 תהיה שלנו. לא בגלל החלטות מקצועיות מבריקות או כדורגל יוצא דופן, אלא פשוט כי זה מה שנראה הכי הגיוני ברמת הנרטיב.
  4. אתה רק מחזק את הטענה שלי. אגב - לא דמות ולא נעליים, מוזמן לבוא לבקר במשרד שלי להגיד שלום.
  5. אני די בטוח שמיץ׳ בוחן את הדברים בראייה הרבה יותר קרה ואסטרטגית, ופשוט לאוהדים קשה מאוד לעכל ולקבל את זה. מבחינתו ? הוא רואה מועדון שממשיך להפציץ במכירות מנויים, עם מחלקת שיווק יעילה, מרצ׳נדייס שנחטף מהמדפים, ושורות רווח ממכירת שחקנים של כמה מיליוני יורו בשנה בממוצע. ברמה התחרותית, הקבוצה לא באמת חוותה עונה של התמוטטות. תמיד טופ 3, תמיד תחרותיים. מגיעים למפעלים באירופה, ולעיתים קרובות גם מציגים שם קמפיינים נאים. באופן כללי, המותג שנקרא ״מכבי תל אביב״ עדיין חזק מאוד, גם אם היו כמה שנים פחות הישגיות. בראייה קרה ומפוכחת, זה הגיוני שלמועדון יהיה סייקל של 5-6 שנים פחות טובות ברצף. קורה, קרה, ייקרה. הוא בטח לא מרוצה מהיכולת המקצועית וההישגיות של השנתיים-שלוש האחרונות, אבל גם לא רואה את זה כדרמה גדולה מדי. כנראה שבצדק. מסוגל להבין אותו תכלס.
  6. איביץ׳ די בז לו להזכירך. לדעתי הוא צריך לעבור לליגה אחרת, יעשה לו טוב. אין ספק שהוא מוכשר מאוד. סבוריט יישאר כי נוח לו פה. הוא חי טוב ולא צריך להשקיע יותר מדי כדי להיות שחקן מוביל. אני לא רואה אותו חוזר לליגות באמת תחרותיות שצריך לרוץ בהן. ג׳ורג׳ה אני לא אבכה אם יעזוב, פרץ כן.
  7. גיאגון כרגע הוא שחקן של ״כמעט״. מפקשש בפעולה האחרונה, תמיד ליד, תמיד ידיים על הראש ופרצוף מיואש. יש לו פוטנציאל להפוך למכונת מספרים, אבל כדי שזה ייקרה צריך לחזק לו כמה ברגים בקופסא. מרגיש שזה לא ייקרה במכבי.
  8. היה משחק מצחיק. שתי הקבוצות הגיעו כל כך הרבה פעמים למצבים של 4*4 או אפילו עם יתרון מספרי בשליש האחרון. ממש שכונה. מקווה שכל קשקשני ״איפה דן ביטון היה כל העונה״ הבינו היום ממה השחקן הזה עשוי. אשכים מצמר גפן. בכללי הוא עושה רושם של בחור מתוסבך למדי, חצי מרגוליס כזה. אם מכבי חפצת הישגים (מה שאני בספק לגביו) - לשחרר בהול. בכללי אני די בז לגביע אז ממש לא התבאסתי. סיום הולם וראוי לעונה הזו.
  9. אם בכר וסבע עוזבים את חיפה בסיום העונה ? מכבי תהיה פח, אבל ניקח אליפות.
  10. ווישפול קלאסי. אני מאמין שעם איביץ׳ ובלי אוסקר אנחנו נמצאים מקום אחד למעלה בטבלה, לא מעבר לזה.
  11. גבולי לאדום ישיר אפילו, הוא היה אחרון.
  12. טעות בית סוהר של לוקאסן. יכל לקבל על זה אדום.
  13. הוא חילץ עם העקב, לא הקפיץ, כלומר - לא הייתה לו שליטה בכדור. הכדור משם פגע ביד שלו שהייתה נמצאת במצב טבעי לחלוטין ביחס לסיטואציה. היד שלו לא עשתה תנועה אל עבר הכדור. לא שורקים על נגיעות יד כאלה, כבר שנים.
  14. לא ייתנו פנדל כי זה לא פנדל. תקראו את החוקה לפני שאתם מתבכיינים על כל דבר. בעט את הכדור לעצמו על היד, לא שורקים על זה כבר שנים.
  15. אם סבע נשאר בחיפה הם ייקחו אליפות נוספת. השלד שם חזק מאוד.
  16. אני בכוונה לא נכנס כרגע לדיונים על הבעיות השורשיות והקריטיות שיש כרגע בארגון. תהיה רגוע, גם אני מקבל דיווחים שוטפים מתוך המערכת על המציאות העגומה. סתם התחשק לי לרגע להתייחס נטו לאיכות הסגל הנוכחי. להוציא את פרץ*2, סאבוריט, לוקאסן ועמדת ה9, אני לא ״חותם״ על אף אחד מהסטארטרים האחרים של מכבי בריצה לאליפות מול יריבה חזקה כמו חיפה. רשמת פה הרבה שמות של שחקני אמצע לא רעים שיש לנו בסגל , אבל נראה לי שתתקשה לתת לי שלישייה אחת שאתה יודע שאתה יכול לרוץ איתה עונה שלמה בליגה.
  17. לא תמצא הרבה אנשים שמעריכים את גולסה יותר ממני, אבל צריך להודות על האמת. הוא כבר לא מצליח לייצר את אותה אינטנסיביות בקצב המשחק. זה היה הכוח העיקרי שלו לאורך הקריירה. לאור העובדה שהוא יהיה בן 32 בעונה הבאה, ובהתחשב בגיליון הרפואי שלו, קשה עד בלתי אפשרי להאמין שהוא יצליח לייצר עונת משחקים מלאה שתעמוד בסטנדרטים שהכרנו ממנו. לגבי גלזר אנחנו חלוקים, לא מספיק טוב בעיניי.
  18. דור מצויין ! לא יודע אם הכי טובבארץ, אבל הוא לגמרי ״שם״. אני מעריך שהוא יהיה אפילו טוב יותר בעונה הבאה. החזרה שלו זה ללא ספק הדבר הכי חשוב שקרה למכבי השנה. הקישור של חיפה נחלש נכון, אבל מוחמד ואבו פאני זה בסיס חזק מאוד. גם ג׳אבר הזה נראה כמו אחד שנמצא בעמדת זינוק להפוך לשחקן שיכול להיות חלק מקישור שמרכיב אלופה.
  19. לא מסכים לצערי. החוסרים שלנו הרבה יותר משמעותיים, בטח אם אתה מכוון לחזור ל 4:3:3 כפי שתיארת. גם בקישור, גם בעמדות המגנים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.