Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
    162
  • Last visited

Everything posted by Cosmic

1. אנחנו רחוקים משם איבוד נקודות מול סכנין להערכתי. הפסד בבלומפילד, ותם הטקס שלו. הלטאות יתחילו לזחול בחדר ההלבשה. יש בסגל שלנו לא מעט שחקנים ממורמרים (ובצדק), שיידאגו להשמיע את קולם בדרך זו או אחרת. הפסד בשבת ואנחנו דוהרים בפול גז אל עבר התהום.
  2. אני לא חושב שאתה קורא את המפה נכון. גיהצת 1.2 יורו על שלמה רז. רז שלמה. הסכום הגבוה ביותר שהוצאנו אי פעם על בלם ? שווה בדיקה. הוא בלם ההרכב שלך לעונה הבאה (מינימום). ממליץ לך להפנים כבר מעכשיו…
  3. אין טעם. לפטר אותו יהיה הנפת דגל לבן סופית במאבק. קבוצה שמחליפה מאמן באמצע העונה לא לוקחת אליפות. אף פעם. אם רוצים את בכר (לדעתי לא ייקרה), אפשר לסגור איתו לעונה הבאה כבר עכשיו, מבלי לפטר את רובי.
  4. לגמרי. דור בנוי כמי גורילה אבל כשהוא חסר ביטחון הוא נראה כמו בלרינה. גבי לא קשור למשחקים האלה. לראות אותו מתברבר עם הכדור עם הרגליים הקצרות שמפספסות כל תאקל זה מחזה מכמיר לב. זה משחק שצריך לבוא אליו בושידו. כמה עבירות עשינו היום ?
  5. אולי חלון העברות המוזר והתמוה ביותר שזכור לי. השחקן היחיד שאשכרה הביאו ששווה משהו, יגיע בכלל בקיץ. 3 מיליון יורו ++ על אוויר. חן עזריאל ואוראל דגני.
  6. לא כתבתי לא שהיא גדולה ולא שהיא ענקית. קריאת המציאות שלך מפוקפקת, את זה כבר הבנתי מזמן, אבל בבקשה לא להמציא דברים שלא אמרתי.
  7. אתה זה שגונב דעת לצערי. מברבר לי על גביע הטוטו כשבמציאות אנחנו לא מסוגלים לשים להם כדור אחד ברשת ב 310 דקות. אני מעריך בזהירות שקינדה יהיה יותר טוב ומשפיע מכל השחקני נתניה שהבאת יחד. גם סייף היה טוב מאוד עד שהתעייף.
  8. המשחק הזה היה נראה בדרך ל 3/4 אחרי שמונה דקות. היינו מילימטרים מלחטוף שלוש לפני המחצית ומשם זה כבר הולך לכיוון של תבוסה קשה. אחרי שני משחקי הליגה מולם זה נראה שמתי שחיפה רוצה גול נגדנו, היא עושה אותו. מאידך, אנחנו לא מסוגלים אפילו לגרום לשוער שלהם לזנק לכדור.
  9. בטוטו חיפה עלו עם כמה שחקנים מקבוצת הנשים שלהם. האינטנסיביות לא דומה בכלל. מה שמוחמד עשה היום בחצי הראשון - רק הוא יכול. סק מייצב להם את כל העסק מאחור. החדשים שהביאו בחלון פתאום נראים כמו אריות. זה נראה כמו דרך חד סטרית כרגע לצערי. מכבי צריכה משחק מכונן וכזה לא נראה באופק. .
  10. אני לא חושב שהמשחק הזה היה יכול להסתיים בשום דרך אחרת. המומנטומים ברורים מדי. אנחנו משחקים זוועה כבר חודש וחצי.
  11. יש הבדל עצום בין החוליות האחוריות. עצום. סק זה לבל אחר לגמרי מכל התמהוניים והחולמניים שמסתובבים לנו בחוליה האחורית.
  12. רז שלמה יכול להיות בלם רביעי במכבי. שילמת עליו 1.2 מיליון יורו. זה מופרע לחלוטין. שערוריה. החלון העברות הזה הוא תגובת הנגד לחלונות של חיפה ב 2011 עם חן עזריאל ודגני. ככה אתה נראה, ואתה עכשיו קבור עמוק עמוק, שנים קדימה.
  13. עזוב אתה באירוע אחר כבר. עשית במכנסיים מהשניה הראשונה בשני המפגשים מולם. מעבר לקבוצה שנמצאת בפאניקה, גם המערכת כולה הלכה בעקבותיה, וביצעה את אחד ממסעות הרכש הכי הזויים שזכורים לי מזה שנים. פאקינג בלטקסה ורז שלמה. אני עדיין לא מעכל את זה.
  14. צריך לאמר את האמת, הם הרבה יותר טובים. מה שמדאיג אותי יותר מהכל, זה הרכש הביזארי שנעשה בחלון הזה. מנספורד העמיס עלינו עוד 200 קילו של בינוניות, וקבר אותנו כמה עונות קדימה. מכבי נתניה תל אביב.
  15. בטח שכן, כל העסק נבנה סביב היכולת שלו לשים כדור ברשת. כשערן בפורמה הוא ייסחוף אותך קדימה, וכשהוא בשפל אתה תתרסק. זה האירוע. אין טעם להתכחש לעובדה הזו. תורג׳מן, קניקובסקי, פרץ, ביטון או אפילו מילסון - לא יוציאו אותך מהבור. אין דרך לאליפות בלי שערן מביא לך ״ניצחון על הגב״ נגד חיפה בלפחות משחק אחד מהשלושה שנותרו.
  16. לגמרי טענתי הערכתי שהרעב שלנו יעשה את ההבדל, ושחיפה לא תמצא את ההילוך הנוסף הזה כדי לייצר מוטיבציה בתוך סגל מדושן. דגו עושה עבודה מצויינת אגב בהקשר הזה, גם מתוך אילוצים כמובן, אבל זה עובד לו. יש לו ביצים. הזריק להרכב שוער מהנוער, נתן לחליילי הזה את המפתחות, ולא חושש לזרוק למערכה עוד כמה ילדוד׳ס שמביאים את הדרייב. אני עדיין אופטימי איכשהו שנניף בסוף. אם אתבדה, אניח את המפתחות.
  17. כמו שאני רואה את זה, קין והצוות שלו באו עם עקרונות מאוד ברורים לאיך שהם רואים שהקבוצה תשחק ותראה. ראינו את זה בתחילת העונה - משחק לחץ חולני, המון חילופי מקום, תנועות לרחבה מקו שני, וצירופים מהירים בהתקפה. רמת אינטנסיביות שלא שייכת לליגה שלנו. מידיעה, מחנה האימונים בקיץ היה מהתובעניים והשוחטים גופנית שהיו במכבי אי פעם. אממה, ברגע שהכושר הגופני של השחקנים לא מאפשר את זה יותר, מכל הסיבות הברורות מאליהן, אין לנו שום פתרונות. מכבי לא הביאה שום דבר חדש למשחק שלה כבר יותר מדי זמן. מזכיר מאוד את איביץ׳ בעונה שעברה. ברגע שהיריבות עלו על השטנצ ונקודות התורפה, הקסם התפוגג, והפכנו חסרי אונים. מעבר לרכש, זה הזמן של הצוות המקצועי לקבל החלטות אמיצות ולמצוא תכסיסים חדשים. בינתיים, זה נראה ממש לא בכיוון.
  18. לתפיסתי, המינוי של קין מבטא המשך ישיר לקולות והציטוטים הלא מיוחסים שיצאו ממכבי במהלך העונה שעברה. הפרשנות של מקבלי ההחלטות לכישלון בליגה הייתה העדר ״אופי״ ו״מנטאליות ווינרית״. הנרטיב נבנה דרך הרבה משחקים שבהם היינו עדיפים בבירור על היריבה והשמטנו נקודות. הבעיות המקצועיות הוצגו כשוליות לעומת העדר רוח ונחישות. גם זהבי ודור פרץ הציגו גישה דומה במספר ראיונות למיטב זכרוני. בעיניי מכבי, הבעיה היא לא באיכות הכדורגל והכישרון של הסגל. כאלגוריה - ״תראה איזה תותח דן ביטון כשהוא במשחק טוב! הוא רק צריך מאמן כריזמטי ונחוש שייסחוף אותו וייגרום לו לתת הצגות גם במשחקים הגדולים, ובדקות הקשות״. אם זו הפרדיגמה שמנחה אותך - קין הוא הפיתרון המושלם. שחקן עבר מהולל עם עיניים בורקות ומבטא סקסי, שהווינריות והפייטריות זורמת בעורקיו. אפס קבלות כמאמן ? סימני שאלה לגבי סגנון המשחק ופילוסופיה מקצועית ? בקטנה. נעטוף אותו בצוות תומך איכותי ומנוסה, ויאללה מכבי. כל העסק הזה עדיין יכול להתברר כמוצלח מספיק לאליפות, אבל זה ברור שמכבי לא יכולה להיות קבוצה באמת טובה בתצורתה הנוכחית. היה ברור כבר בקיץ. נקווה שהיא תהיה ״טובה מספיק״.
  19. רשמתי את זה פה בתחילת העונה שעברה ואני עדיין אוחז באותה דעה - העמדה היחידה שהוא יכול לשחק בה מול קבוצה סבירה מבלי להראות כמו שלומיאל, היא בלם שמאלי בקו 3. שום דבר אחר.
  20. ועד לפני כמה חודשים אני עדיין זוכר אוהדים שדרשו שהוא צריך לשחק מגן…. אדושם.
  21. שק תפוחי אדמה היו קוראים לזה בניינטיז. מצב הצבירה העקבי שהיא משדר הוא - ״אני מותש״.
  22. חד משמעית. הרג את שחקני המפתח שלנו ונתן להם לרוץ על המגרש מאות של דקות מיותרות. מאז משחק השיא מול גנט, אנחנו בדעיכה ברורה ועקבית ביכולת, ואדון מאמן לא מגיב לאירוע.
  23. שחקן אפור למדי. הוא בסדר לקצה הרוטציה, לא שונה מהותית מברסקי בזמנו...
  24. נחמיאס שחקן מוזר. יש לו נתונים טובים, ולפרקים הוא נראה כמו בלם שיכול להיות סטארטר לגיטימי במכבי בהינתן בלם זר איכותי לצידו. מפלצת במאבקים האוויריים (התקפית, אולי הכי טוב שאני זוכר במכבי ב 20 השנים האחרונות), תמיד עם הראש למעלה וחזה ומתוח בפוזשן, טכניקה נקייה מאוד במסירות לכל הטווחים, רואה את המגרש, עובד עם שתי הרגליים. ועדיין, קשה לסמוך עליו. מאבד את המיקום שלו, מרושל בתיקולים ובשמירה על קו האופסייד לעיתים, מגיב לאט, לא עירני עד הסוף. פשוט לא מפוקס מספיק לאורך 90 דקות. משום מה, עדיין יש לי אמונה בו. בעיקר בגלל הגיל. נפלה לו הזדמנות גדולה מאוד לרגליים. בגיל 26, שארית העונה הנוכחית תהיה נקודת פיבוט בשבילו, ולאן הקריירה שלו הולכת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.