Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
    162
  • Last visited

Everything posted by Cosmic

1. דור לא מביא איתו את היסודות. מבאס מאוד. מנסה להציג את מלוא רפרטואר היכולות שלו בכל מהלך על הכדור. מרגיש שהוא מעדיף עוד סיקוונס לקליפ של הסקאוט, על פני האחראי והמתבקש. אתה לא בנזמה אחי, שחק פשוט.
  2. מסכים. כל הקישור היה אפור מאוד. משחק מבולגן. יכול לספור על כף יד אחת את מספר ההתקפות שהצלחנו לחבר בהן יותר מ 10 מסירות. ניצחנו היום דרך הדריבל, לא דרך שליטה.
  3. מילא היה לנו סקורר אמין מהאגפים כדי לכפר על כך. ואקום טוטאלי. אין לנו כרגע שחקן אחד שאתה יכול לסמוך עליו ב 1 על 1 מול שוער. עדיין תופס את הראש מההחמצה במהלך שהוביל לפנדל. אם דור או ערן לא יימצאו פורמה טובה, אנחנו לא נצליח להתחרות עד הסוף.
  4. לא במכבי. הנגיעה הראשונה שלו בכדור כבדה. הוא צריך הרבה שטח לפניו כדי להביא את האתלטיות לידי ביטוי. במכבי אני רואה אותו רק 9, וגם שם כנראה יהיה בינוני.
  5. לא רואה את זה. כבד מדי, מיכל דלק קצר. עם משאף ונטולין בכיס האחורי, אולי…
  6. ברור. מילסון ודוידה הם לא מוסרים טובים. כדי להמיר את המצבים שהם מייצרים לעצמם לבעיטות לשער, הם צריכים הצטרפות משמעותית לרחבה. אם יהיה להם שלוש אופציות מסירה (הדוגמא הכי קלאסית - 9 שרץ לרחבת ה 5, קשר שמצטרף מאחור לקאטבק, והווינגר מהצד שני שמגיע לקורה הרחוקה), הם כנראה יצליחו הרבה יותר. לפחות אחת מהאופציות תהיה יחסית נוחה ופשוטה לביצוע. בתחילת העונה, כשדור היה בפורמה, ראינו את זה המון. היום כמעט ולא.
  7. המצטיין היום לטעמי.הציל בהרואיות שני מצבים שהיה רשום עליהם גול. עדיין, בלונג ראן, לא סומך עליו.
  8. הפנדל הגיע מקרוס מצויין של מילסון בימין. אין ספק שהוא מאבד את כל המוג׳ו כשמזיזים אותו מהבלטה בקו שמאל. מצד שני, על הנייר לפחות, אתה נותן לו סיכוי יותר טוב להשלים את המסירה האחרונה עם הרגל הדומיננטית שלו. באפן כללי - יש לנו שני שחקני אגף שמסוגלים לפרפר כל מגן בליגה, אבל יחס ההמרה שלהם מהעמדות המצויינות שהם מגיעים אליהם דרך הדריבל, למצב ממשי לכיבוש, הוא נוראי. כמעט תמיד זה נגמר בקרן או עבירה, ולא בבעיטה.
  9. איך הוא הצליח להחמיץ את הנגיחה הזו ? פאקינג שתי מטר מהשער.
  10. לגמרי. יותר מדי שחקנים בינוניים בהרכב. קישור אפור כל כך.
  11. הקונספט של לעלות 11 ״נגרים״ ולנער קצת את הדוגמניות הוכיח את עצמו הפעם. צריך לאמר את האמת, לא שיחקנו טוב, אבל הניצחון היה חשוב יותר מהכל. נגד ב״ש נקבל אינדיקציה לאן העונה הזו הולכת.
  12. מסתכל על ה 11 שעל הדשא, ומסרב להאמין. איכות השחקנים על המגרש, מהשוער ועד השפיץ, היא של קבוצת פלייאוף עליון גנרית.
  13. אנחנו לא חלוקים. ההופעה שלו נגדנו הראתה בבירור שהוא לבל אחר מהצמד הבינוני+ שלנו, אבל צריך לראות שזה גם מתממש באופן עקבי, ולא רק על הנייר. גם סבע הוא קוסם שעושה הבדל בליגה שלנו, אבל זה לא הקליק שם 100% (עוד לפני הגליץ׳ עם האוהדים). מה שבטוח, הפאסיביות של מנספורד בדינמיקה איתו הייתה שערורייתית. ההיפך הגמור מהקילר אינסטינקט שאני מצפה ממי שמוביל את מכבי מקצועית.
  14. גם כדי למנוע ממנו להגיע לשם. חד משמעית. הם כל כך היו צריכים את השחקן שייקח את המקל משרי. לא שאני חושב שקינדה בלבל של שרי, יש לו עוד המון להוכיח שהוא קרוץ מחומר דומה אבל להביא כישרון ברמתו (ביחס לרמת הליגה), כשהוא בגיל האידיאלי ורעב להתחיל להעמיס תארים לארון האישי… מהלך משמעותי מאוד. העברה שהיא משולה ל״משחק על 6 נקודות״ - רק כזה שהאימפקט שלו הולך שנתיים קדימה… הליגה שלנו מוכרעת לרוב על פערי איכות קטנים. קינדה טוב יותר מביטון ומגבי, לא בהמון, אבל ב״מספיק״.
  15. שחקן רוטציה לגמרי. הוא וגבי שחקני סגל למכבי, לא הרכב. אנחנו מזמרים את זה כבר 3 שנים…
  16. הוא עוד דן ביטון… גם הוא יצא מב״ש. שניהם עושים מסלול דומה מאוד. רק שדן ביטון, באורח פלא, איכשהו, הפך להיות שחקן מפתח בקונטנדרית לתואר.
  17. בעיניי גם בחומר. הפרסונל שלהם בהגנה איכותי משלך, דרמטית אפילו. בקישור קדימה זה די מאוזן, או היה לפחות עד ההגעה של קינדה. הראש שלהם חזק יותר, וגם זה נעוץ בשחקנים ובאופי המובנה שלהם. גולדברג מול שלמה כאלגוריה. רפאלוב לעומת גבי/ביטון. לא אותו אירוע.
  18. וול פוט. הם קבוצה יותר טובה מאיתנו נקודה קום. כל הניסיונות להסביר כמה/למה/איך זה אקדמי בלבד… מה זה אומר בכלל ״מפחידים״ ? גם עם בכר הם לא הפחידו אותי. לצערי, עם ה 3 טון של בינוניות שמנספורד העמיס בינואר האחרון, יהיה קשה להפוך את זה בקרוב.
  19. קינדה בכי לדורות. פאקטור משמעותי בהפיכה של העונה הזו מחלום לסיוט.
  20. ריאלי מאוד. מיץ׳ הציע לו את התפקיד בקיץ האחרון והוא שקל את ההצעה מאוד ברצינות. בסוף החליט להשאר באיטליה, למרות שהיו לו המון בעיות במועדון (סלרניטנה). לא אמרתי שאני בעד, רק ציינתי שאני מרגיש שמכבי ינסו לעשות עליו מהלך.
  21. תחושה שיילכו חזק על סוזה לעונה הבאה.
  22. אמר שפתחנו מצויין (קשקוש, לא בעטנו ייצרנו מצב מסוכן אחד עד הגול שלהם), ושאמר לשחקנים להיות מרוכזים כדי לא לספוג ראשונים אבל זה שוב לא עזר. השיא היה - We deserved to win.
  23. אם לשפוט על פי הראיון, הוא לא מחובר לאירוע. מזיע כמו חזיר. ממלמל שטויות. חסר אונים לחלוטין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.