Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
    162
  • Last visited

Everything posted by Cosmic

1. לא אשם בחמישי בשיט. לא ידע כלום על הכדור. לקבל פגז כזה בין פקעת של שחקנים מ 6 מטר. זה נטו מזל במצבים האלה. או שהכדור פוגע בך או שהוא עובר. חטף 6/8 למסגרת זה גניבת דעת. שניים מהגולים היו מול שער ריק. הם הגיעו למצבים כל כך איכותיים, שברור שאחוז ההמרה יהיה גבוה מאוד. אגיד זאת כך - לא חושב שיש שוער אחר בליגה שאם היה עומד היום בשער, התוצאה הייתה שונה.
  2. זוכר שגם אמרו את זה אחרי זניט, שהיה בנתניה. בלומפילד כבר מזמן, מזמן לא מה שהיה. כיום הוא בעיקר סיר של לחץ, אדישות ולחות בלתי נסבלת.
  3. עניין של גישה כנראה. ביקורת עניינית, לטעמי לפחות, היא כזו שמתחשבת בנקודת הפתיחה/הציפיות. משפתי הוא אחד השחקנים שאיכזבו אותי הכי פחות עד כה העונה. מקבל ממנו בדיוק מה שציפיתי. ספציפית היום ? יש לו חלק רק בשער הראשון לדעתי, וגם שם אני לא כועס. אף אחד בעולם לא חשב שפודנס הולך לבעוט מהמצב הזה, עשה שם הטעייה גדולה. תוסיף לכך שהוא ראה את הכדור מאוחר כי עבר במרווח הצר שבין שני הבלמים. זה לא כדור כל כך קל.
  4. אתה בכלל לא מדבר איתי באותו לבל בנאדם. שחקן יותר טוב, פחות טוב - זה בכלל לא מה שאני אומר. אין לו אופי. רואים לו את זה על הפרצוף. מה לו ולתארים בכלל. בלי מפלצת לידו, אתה אבוד. אין לי שום דבר נגדו אגב, זה לא אשמתו שהניחו עליו חבילה מגוחכת של 1.3 מיליון.
  5. אתה קבור עם שלמה 2-3 עונות קדימה. עסקה נוראית. האיש שעמוד השדרה שלו בנוי מתבוסות בדרבים, והשפלות בנבחרת. הוא הסטארטר שלך, בזמן שגולדברג הג׳דאי בחיפה. תיקח את זה מפה. אתה צריך ״סופר בלם״ זר ליד שלמה כדי שיהיה לך קו הגנה ראוי.
  6. לגמרי. מה רוצים ממנו ? הביאו את הבחור להיות שוער שני, זה מה שהוא. וככזה, הוא בסדר גמור. נטפלים למי שקל, במקום למי שבאמת ראוי לכך. סאבוטז׳ הוא השחקן עם האפקט השלילי המצטבר הגדול ביותר על העונה הזו. הוא מחרב העולמות. האיבוד הכדור בשער הראשון - ככה מתנהל ״קפטן ההגנה״ שלך במשחק קריטי שהוא רואה שהקבוצה כולה משקשקת משריקת הפתיחה ? רץ לי עם הכדור מול לחץ גבוה כאילו הוא בקנבאואר. לא כעסתי ככה על שחקן הרבה מאוד זמן.
  7. איך ? השכבת חבילה על שלמה ובלטקסה לפני שניה. איך תיפטר מהם ? אמרתי במהלך ינואר - מנספורד קבר אותנו עמוק, אתה גמור גם לעונה הבאה.
  8. מה שהחלוץ שלהם עשה לנו עכשיו בגול שנפסל זה האירוע הסימבולי של המשחק כולו. מעכו אותנו כמו מקקים. מדהים.
  9. לגמרי, זה לא ״עוד יום בהיסטוריה״. זו סכין שמגיעה עד הליבה. לא רואה לזה תקומה. הדבר היחיד שיכול להציל אותנו, זה אם חיפה תצליח להיות עלובה יותר מאיתנו. לא מאוד מופרך.
  10. לגמרי. בהרבה מובנים, זו המכבי הכי פתטית שראיתי.
  11. אנריק סאבוטג׳- מחרב העולמות. קשה לראות אותו.
  12. אם אתה מקבל פה 5, הליגה תהיה גמורה גם כן. אין תקומה לאירועים כאלה. מאמן לא ישנה דבר, השחקנים ייפלו לתהום. אירוע טקטוני - שום דחליל על קווים לא יוכל לשנות את תגובת השרשרת.
  13. התירוצים: * מאמן * בבלומפילד זה לא היה קורה * הפציעה של מילסון * שוער חלש האמת - הכל שטויות. החרפה פה היא קולוסאלית. אין אחד שנקי. אנחנו עדים לאירוע טקטוני מבחינתי. אם זה הולך לכיוון המסתמן (5:0 ב 90 דקות), לא תהיה תקומה לעונה הזו להערכתי. שום דבר לא יעצור את ההתמוטטות.
  14. טופ 5 ביזונות הכי גדולים שלנו ככל הנראה. זניט על סטרואידים.
  15. תצוגה על גבול הפתטית. לא מוציא מכלל אפשרות שנחטוף עוד אחד מאיזה אוגו בקרן.
  16. לא יודע... כדי למצוא פתרונות בליגה שלנו באופן עקבי עם קישור של 2-1, אתה צריך 10 ממש טוב, מגוון, ואמין. ברמת האוסקר/שרי בשיאו. להפיל את התיק הזה על קיקו בשלב הנוכחי מרגיש מופרך.
  17. על סמך המעט שיצא לי לראות, קיקו רך. אין לו מאסה, זה ברור הרי, ולהתרשמותי הוא לא מתאמץ במיוחד כדי לכפר על היעדרה דרך הקרבה ונחישות. גבי, על אף הרגליים הקצרות וה״חצי מטר״ שחסר לו כל כך הרבה פעמים, שורף את הדשא עד שהוא מדמם מהאוזניים. לטעמי, ההסטה של יוריס ל 6 הצילה לו את הקריירה. המהלך הכי טוב וחשוב של קין והצוות בעונה הנוכחית. ע״ע הקאן באינטר. קשה לי לראות אותו חוזר ל 8. אני לא מזהה אצלו את ה״עין לגול״, האגרסיביות, והתנועה לשטחים פתוחים - תכונות מאסט ל 50:50 במכבי. כשכל זאת נאמר, הצבת הקישור שהעלת היא לגמרי מעניינת בתאוריה. הייתי שמח לראות את הטייק הזה. לא ייקרה כמובן, טלטלה דרמטית מדי.
  18. חשוב מכך - האימפקט שלו במירוץ על התואר, בדומה לכל שוער אחר ב 15 שנים האחרונות בליגה, הוא שולי לחלוטין. חואן פאבלו, דודו גורש, טננבאום, חיימוב... נוכחנו לראות שכל שוער ממוצע+ יעשה את הנדרש כדי להניף צלחת.
  19. קיקו נתפס כסוג של לוקסוס עבור מכבי כרגע. אין לקבוצה מספיק ״ברזל״ כדי להריץ שחקן רך פיזית בכנף/קישור התקפי. האינטליגנציה, השקט עם הכדור, ואיכות הביצוע שלו בשליש האחרון הן ברמה אחרת מגבי. האם זה שווה את תג המחיר בחלק ההגנתי ? לא בטוח..
  20. הבלוף התפוצץ כבר, ובגדול. עכשיו אנחנו בשלב של לגלות האם החוסם עורקים יצליח להחזיק איכשהו. חיפה קבוצה עדיפה, אבל העיניים המזדקנות שלי כבר ראו את מכבי זוחלת על הגחון עד הצלחת, עם פערי רמות בולטים יותר. באמת שהכל יכול לקרות, גם אצלם העסק לא חסין לחלוטין. לתחושתי, זה יוכרע על מומנטום.
  21. תקין לחלוטין. כף רגל ימין על הקו. הוא עשה בחכמה. לקח חצי מטר אחורה מהקו לפני הבעיטה, כדי לאפשר את היציאה קדימה.
  22. היה צ׳יפ מהאמצע שפספס את המצח של חטואל בסנטימטרים. נגיעה הכי קלה שלו, וזה יושב ברשת. תוסיף עוד שתי הצלות הרואיות של סבוריט במתיחת רגל מלאה. אחרי החילוף הכפול, סביב הדקה ה 70, איבדנו לחלוטין את האחיזה בהגה. מכבי הזמינה את השוויון, אל תתן לאימפוטנטיות של ב״ש להשלות אותך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.