Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

3 Followers

About Cosmic

 • Birthday 08/12/1985

Profile Information

 • Location
  קינג ג'ורג' פינת החיים

Recent Profile Visitors

11,837 profile views
 1. גררו נראה כמו שחקן סביר לליגה הלאומית ולא מעבר. יוני כהן היה פשוט מחריד, איבד כל כדור שהגיע אליו והציג כמה מהלכים שאמורים לגרום לו להרהר בפרישה מהמקצוע. לחיוב כמובן קנדיל שהציג את המשחק הכי טוב שלו בקריירה ככל הנראה, היה בזון מלחיץ והצליח בכל פעולה שניסה. וכמובן דור פרץ שהוא השחקן היחיד שאפשר לציין לטובה במכבי העונה. בסופו של יום - תוצאה סבבה לגמרי שחתמתי עליה לפני המשחק. הנרטיב שבו הושגה בכלל מצויין.
 2. במחנה שלנו, הודעות אופטימיות הן כמו שיפוד כבד אווז - המחיר גבוה, המינון זעום, והתדירות נמוכה. רק ככה אתה באמת מעריך .
 3. הבישול של ריקן זה ברגקאמפ... כל המהלך הזה הרגיש בזמן אמת כמו חזיון תעתועים. אחרי 70 דקות שהקבוצה מתקשה לחבר חמש מסירות רצופות מרגל לרגל.. פתאום זה. מוזר רצח.
 4. הרננדז ממשיך להרשים מאוד בעיניי. רואים שהוא ברמה אחרת מעמיתיו כמעט בכל פעולה. בינתיים הוא קצת נחבא אל הכלים מבחינת נוכחות ומנהיגות, אבל אם בוחנים את הרקורד שלו, כנראה שזה רק עניין של זמן עד שהוא יהפוך לגנרל של חוליית ההגנה כולה. אפרופו השיח על מעבר קבוע לשיטה של ארבעה מאחור, הייתי שמח לנסות אותו דווקא כבלם השמאלי, לצד טיבי בימין. הלינק של הרננדז עם סאבוריט באגף שמאל מרגיש כמו הדבר הנכון עבור מכבי, ויכול להתפתח לכלי מרכזי בשבירת קו הקישור של מערכי הבונקר הישראלים. * טיעון פיקנטי שמחזק את התאוריה - ציוותי הבלמים המוצלחים ביותר שלנו בעשור האחרון (טיבי-גרסיה, טיבי-אמאדור), היו כש
 5. רואים את זה בעיקר במסירות בחלק האחורי. המסירות בין השוער, הבלמים ושחקני הקישור האחורי כאלה דרדלות. הכדור כמעט מגיע לעצירה מוחלטת לפני שהוא מגיע לשחקן המטרה. זה מייאש לצפייה, ומאפשר להגנה היריבה לשמור על המבנה שלה בקצב הליכה.
 6. נראה לי שהוא מאמן טוב, שקצת בהלם מאיך הקבוצה הזו לקחה אליפות בפור כל-כך גדול שנתיים רצוף. הפרצוף תחת שלו בסיום המשחק לא מבשר טובות, ניכר שהוא מרגיש את הלחץ.
 7. הרננדס נראה פצצה. כל השאר ביצים ללא יוצאים מהכלל. גם בעונה שעברה ההתקפה הייתה חלשה, אבל היה לאיביץ׳ את הקארמה. מצבים נייחים, גולים בשיניים. השנה השחקנים ירדו בעוד 10% יכולת (קלאסי לשחקנים ישראלים שבעים), העייפות המנטאלית מאירופה נותנת אותותיה, וזו התוצאה. גורל העונה הזו תלוי בחיפה לטעמי, נקווה שיפקששו את זה.
 8. גם עם זרים. חיפה נראים פייבוריט לתואר.
 9. נתן גליץ׳ נקי בדיוק מאותו מצב שבלטקסה עשה בו את הפנדל. הוא נראה טוב מאוד בינתיים.
 10. לא נופל מוידאר בשיאו. אולי טוב יותר.
 11. זו גם פונקציה של המערך שעולים איתו. מכבי לא שיחקה היום עם שלישיית קישור באמצע, אלה ב 3-4-2-1 עם שני קשר אמצע (גלזר ופרץ). גולסה תופקד לצד ביטון כקשר התקפי מתחת לשכטר.גולסה לא מתאים לתפקיד הזה בעיניי, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שמכבי הייתה תקועה מבחינה התקפית. אם דוניס יירצה לאמץ את המערך הזה להמשך - יהיה יותר נכון להציב בעמדה הזו את ריקן/אלמוג, ולהסיט את גולסה לאחור במקום גלזר או פרץ.
 12. שרן היה ממש אחלה בעיניי, ואין ספק שהעמדה הזו מחמיאה לו. הכדורי עומק שלו לקנדיל היו המהלך שמכבי הלכה אליי שוב ושוב לאורך כל המחצית הראשונה, והוא הצליח להשלים את המסירות באחוזים יפים. גלזר השתפר מאוד במחצית השנייה, מקווה שזה סימן לבאות מבחינתו. דן ביטון שחקן אבל חייב ללמוד לקבל את ההחלטות שלו מהר יותר. כמעט תמיד מתמזמז עם הכדור נגיעה אחת יותר מדי. מול יריבות טובות, זה לא יעבור לדעתי...
 13. באובראול - פשוט שיפוט רע ! הפנדל על שכטר זה סקנדל. גליץ׳ לרגליים, מגע ברור... בלתי נתפס שאפילו לא קראו לו לראות את האירוע במסכים. האופסייד של בלקמן מגעיל וקטנוני - אבל היה. יש לציין שגם השער השני היה גבולי רצח, ומשום מה התעלמו מזה לגמרי.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.