Jump to content

Cosmic

משתמשים רשומים
    162
  • Last visited

3 Followers

About Cosmic

• Birthday 08/12/1985

Profile Information

Recent Profile Visitors

12,159 profile views
  1. הוא טוב מאוד בהמון דברים אבל עוד לא ראיתי משהו ספציפי שהוא מצויין בו. ההשוואה לישראלביץ׳ נהדרת ! הלוואי והפז״ם יביא איתו גם את הסוואגר והמספרים הנדרשים כדי להקפיץ אותו ממעמד של שחקן מעולה לכזה של סופרסטאר.
  2. קניקו תענוג אבל לא הייתי שם אותו עם בניון באותו משפט, בשום קטגוריה. עוד לא ראיתי ממנו את הקלאצ׳/קילר אינסטינקט שישכנע אותי שהוא יכול להיות הפרונטמן של החוליה ההתקפית במכבי. הוא צריך טובים סביבו.
  3. שמיר הוא פשוט היחיד הראשון שקפץ לראשי . שחר עדיין לא בסייט אוף מיינד שלי, עמך הסליחה. אפילו ייני עדיף על גלזר בפוזיציה הזו בהינתן שנחמיאס כשיר. אפטר הווינג סייד אול דת - בראייה של 90 דקות ? ֿמכבי נתנה הערב את המשחק הטוב ביותר שלה בליגה העונה.
  4. מסכים שלהרננדס אין חלק משמעותי בשער. יכול להיות שהיה צריך לקרוא את הסיטואציה טיפה יותר טוב ולצאת מהר קדימה כדי לתפוס את דוידה באופסייד, אבל זה בטח לא עונה להגדרה של ״טעות״ בעיניי. גם לייני קשה לי לבוא בטענות קשות, הרחקה עם הראש לחוץ הייתה המהלך הנכון והאחראי אבל זה מסוג הפקשושים הקטנים שקורים תוך כדי משחק. אם להודות על האמת, זה היה מהלך מבריק של איינבינדר. נתן פס עומק מושלם בנגיעה, מהאוויר… תן לו עוד 5 ניסיונות מאותה סיטואציה והוא לא מצליח לשחזר את המסירה הזו. בכללי, שלושת הבלמים היו ממש אחלה ותרמו משמעותית לשליטה האבסולוטית של מכבי במשחק. לחצו גבוה, ניצחו במאבקים ודייקו במסירות. בעיניי - מי שמנעו מאיתנו להגיע לעוד 3-4 מצבים טובים שככל הנראה היו מביאים ניצחון הם שניים - ג׳ראלדש וגלזר. וזה לא מפתיע כל כך. אלו שני שחקנים שפשוט מרגישים פחות בנוח במערך הזה. קטגורית - אין מקום לגרזן כמו גלזר ב 3 בלמים. הקשר האחורי במערך הזה חייב להיות כזה שיש לו יכולות מסירה וניהול משחק חכם, או לסירוגין הצטרפות לעומק ואיום על השער. לגלזר פשוט אין את זה. ג׳רלדאש לא מסוגל להכיל את הקונספט של ווינג בק ברמה ההתקפית. לא מספיק ספרינטים על הקו כדי למשוך איתו את המגן ולפנות שטחים, לא מספיק תנועה לרחבה בהתקפות שמתנהלות באגף הנגדי כדי לייצר יתרון מספרי, לא מספיק ניסיונות לייצר בעצמו עם דריבל - הוא פשוט לא מתאים להגדרות התפקיד. מאמין שעם שמיר וקנדיל במקומם (בהתאמה) כל העסק היה נראה טוב ויעיל יותר.
  5. אני חושב שקריאת המשחק שלו טובה, ושהפאסון והשקט שהוא משדר עם הכדור הם לא טריוויאלים. הוא גם בסך הכל בסדר במצבים של אחד על אחד, ויודע איך לדחוק את היריב שמולו למצבים לא נוחים ולנטרל איום ממשי על השער (גם ללא מאבק פיזי וניסיון לזכות בכדור). בקונסטלציות אחרות סט התכונות שלו היה מספק עבור מכבי כדי לזכות באליפות, בזו הנוכחית כנראה שלא.
  6. עקרונית - לגמרי. רק שאני לא מסכים שכל הליקויים שציינת מאפיינים את הרננדז. קרלוס גרסיה נניח - לא היה בלם עם יכולות תיקול ומיקום טובים משלו - אבל הוא היה נלחם כמו אריה ומביא הביתה סביב ה 7-8 צהובים כל עונה.
  7. אפשר להתווכח לגבי היכולות שלו, והאם הוא טוב מספיק כדי לאייש את עמדת הבלם המוביל במכבי. מה שבטוח ולא ניתן לערעור - הרננדז הוא הבלם הזר הכי פחות אגרסיבי שהיה לנו מזה שנים רבות. יש לו אלרגיה למאבקים פיזיים בקרקע ובאוויר, והוא נמנע מהם כמו מאש. נתון סטטיסטי קטן לצורך המחשה - נשלפו לחובתו שני כרטיסים צהובים בליגה מהעונה שעברה ועד היום. נתון די הזוי עבור בלם. כל עוד יש קישור גרזני מלפניו (גלזר/פרץ/גולסה) ופרטנר פיזי יותר לצידו (טיבי/פיבן), זה יכול לעבוד. קצת פחות מזה, והרכות שלו זועקת לשמיים. ציוות שלו לצד בלטקסה, בזמן שדן ביטון חלק משלישיית הקישור - זה פאקינג מרשמלו.
  8. בוא נאמר שהסרטון הזה הוא לא בדיוק פאר היצירה.
  9. בוא נאמר שהסרטון הזה הוא לא בדיוק פאר היצירה.
  10. יש לו פוטנציאל. ממה שראיתי נראה שעיקר ההתלהבות ממנו היא בגלל שיש לו נתונים פיזיים מרשימים ביחס לגילו. ההייפ סביבו מרגיש מנופח. לא חושב שהוא שווה הרכב במכבי כרגע בשום צורה.
  11. בעונות הראשונות של אוסקר ואיביץ׳ התחברנו תוך קיץ אחד לאליפות.
  12. זה שהם לא ראויים לסגל, לא אומר שהם לא קיימים. למכבי יש 7-8 שחקנים בסגל שיכולים לשחק בכנפיים… ארגז נראה לי מונח מתאים.
  13. בקצרה - מכבי משחקת בשיטת משחק מיושנת, שתואמת את הסגל שנבנה, ומבצעת אותה בצורה די עלובה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.