Jump to content

zion8

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Posts פורסם על ידי zion8

1. לפני14 שעות , car.garsia said:

לא יודע איך זה הפך להיות דל"פ אבל אני חושב שדסה גם בכושרו הנוכחי שחקן יותר טוב ממנו.

זה שהוא יותר טוב מהרבה שחקנים בסגל שלנו זה די ברור יש לנו סגל בעייתי. ושוב אני לא מתכווח עם הרצון להביא אותו.

אושר דוידה מולחם פה להרכב בגלל ושוב הוא לא קל לצפייה לפעמים.

דסה היה נראה ממש רע בנבחרת. יכול להיות שזה באמת לא המדד האמיתי בנבחרת הכושלת הזאת, אבל זאת האינדיקציה היחידה לגבי הכושר שלו וצריך להגיד את זה. יש מצב שהוא מפציץ בליגה הרוסית?

2. לפני2 שעות , nirnir20 said:

ניקח אליפות איתו ולא בזכותו, זה כל הסיפור פה, אם סוזה או מאמן טוב על המדף מחליף אותו בקיץ בלי לחשוב פעמיים, בכר ינקנק אותו.

נקווה שלא ישלשל קולסאלית ויפסיד פעמיים באותה עונה הפרש של 10 נקודות. 

חכה עוד מעט תקבל תגובה שיש לו אחוזי הצלחה יותר גבוהים משל בכר ואת ההגנה הכי טובה בליגה.

3. 10 דקות לפני, Brandon Roy said:

הגביה קרן (עם שמאל) כמו שלא הגבהנו פעם אחת מתחילת העונה. כדור חד, רק לשים את הראש. שונה מאוד מהאבטיחים של קניקובסקי. 

גם בגול השני, הוא נתן שם עקב בשלב מוקדם של ההתקפה ששיחרר שחקן על הקו ובסופה של ההתקפה הפועל חיפה שמו את השני. 

כיף לראות אותו פותח. 

מעניין. הוא לוקח אצלם את הקרנות והחופשיות?

4. 25 דקות לפני, judymaccabi said:

באמת לא מבינה מה אתה רוצה, דגו וקין בכלל לא באותו מצב. אחד מוביל בגדול בדרך לאליפות והשני כולם יודעים שלא ימשיך רגע אחרי שהעונה נגמרת. מכבי לא תפטר מאמן שמוביל אותה לאליפות

קין לא מוביל כלום.  בנוסף מאמן זר יכול להעלם פה בכל רגע במצב המדיני כרגע. בכר זה שקט לשנתיים. אבל בסדר נמשיך לפחד מקללות קשטן זה יקח אותנו רחוק.

5. לפני3 שעות , MTA For Ever said:

כרגיל מועדון פחדן עם 0 סטייל.

המאמן הדגול, מסי דגו, מפוטר בבושת פנים עוד בטרם סיום העונה.

מי ייתן ונחגוג אליפות בסמי על הפרצוף שלהם.

אז אנחנו נשאר המועדון הנחמד. 

בכר על המדף-לוקחים. אין פה יותר מידי מה לחשוב. 

תחילת עונה המדיה יצאו עם איזה סרטון ״מכבי זה לא לקחת את מה ששלך,זה גם לקחת לאחרים את מה שהם חושבים שהוא שלהם״. ממש. 0 שיניים בחלון העברות וגם הפעם. 

עכשיו יגידו לי לא רצינו את סבע/קינדה/רפאלוב. ברור אנחנו לא רוצים  אף אחד. גם את בכר לא רצינו. 

אנחנו רוצים זה בטוח. אבל גם בטוח שלא מספיק.

6. לפני15 שעות , Yoadknux said:

https://www.ynet.co.il/news/article/hjc11pcwxc#autoplay

ביזיון, מקורות בינלאומיים מדווחים על 25 פצועים פלסטינים

התנהגות לא אחראית של כנופיות שמחפשות להצית את השטח בחזית היחידה שנשמרה על אש נמוכה בחצי שנה האחרונה

כאילו זה מה שאנחנו צריכים עכשיו, שכוחות שצריכים לשמור על הצפון או על עזה ישמרו עכשיו על יהודה ושומרון

שמע איזה ניתוק

7. 26 דקות לפני, עמית ר said:

מודה שאחרי הצפייה בסרטון פה זה לא נראה אדום. בטח לא ישיר. 

הואר לא היה צריך להתערב. 

מה שכן השופט הכלב היה יכול להוציא לו אדום על 2 צהובים באותו מהלך (פרץ וסבוריט). 

אבל הדחיפה עצמה היא קלילה ולא מצדיקה אדום. 

בלי קשר, רפאלוב כלב מסריח אעלק אירופאי שחושב שהוא אל

אחי זה ממש אדום. יש משמעות גם לגישה והכוונה. אם שחקן שלנו עושה דבר כזה ומקבל אדום האחרון שאני אבוא אליו בטענות זה השופט.

לא עושים דברים כאלה ועוד אתמול בספורט5 שגיא כהן טוען שזה מהלך של גאון שבעצם הדליק את חיפה והכניס אותה למשחק.

8. לפני10 שעות , car.garsia said:

אולי משחק אחד נשחרר ממנו? כן סבבה היה צריך להכניס את קאנטה קארצב ולא את דן ביטון. בלי יוריס הקישור שלנו היה נראה רע גם אם קארצב היה נכנס (וראינו את זה ב20 דקות שקאנטכ כן שיחק).

שאר החילופים סבבה, לא הייתי עושה חילופים אחרים. זה מה יש לו. להיפך זה שהוא לא התעקש להחליף את זאדה והשאיר אותו 90 דקות אפילו ראוי לקרדיט.

אני שופט אותו על מה שהוא עשה ולא על מה שלא- הוא עשה חילוף גרוע שאיבד לו את המשחק.

בנוסף למאמן יש יותר מלעשות חילוף. לשנות מערך? טקטיקה? בסוף נפצע לך אחד השחקנים החשובים והשינוי היה כזה שטחי.

לגבי קארצב לא מבין את האנטי המוגזם הזה. ההייט הזה אליו התחיל עוד לפני שהגיע כי לא רצה להישאר ועבר לנתניה. פלוס הכתבה לצנציפר ומשם מחכים לכל נפילה שלו. הוא כבר הוכיח שהוא קשר טוב לליגה וזה שקין לא מסוגל להוציא ממנו עשירית מהיכולת זה הרבה עליו (קין בינתיים מוחק יותר שחקנים מאשר מגדל כאלה). 

פרץ וזהבי מחצית שלמה לא מצליחים להשתלט על כדור וקארצב הוא הבעיה.

אגב למה שיחליף את דוידזאדה? הוא היה מעולה.

9. 17 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

ברור שמצד אחד לא צריך לבוא יהירים ושאננים ולחשוב שהפרש ישחק משהו במשחק הזה, בטח אחרי המשחקים מולם העונה.

אבל מצד שני, לא מצליח להבין את אותם אנשים פה שאיכשהו תמיד קונים תיקו, פעם נגד חיפה ופעם בדרבי...

באמת מנסה להבין, מה הקטע עם זה? 

תיקו משרת אותנו+ חיפה הוכיחו שהם יודעים לשחק על החולשות שלנו. חי איתו בשלום.

10. On 4.4.2024 at 02:00, מנש שער 11 said:

הכל יחסי... (זה איינשטין אמר) ביחס לשוערים בליגה (כל הישראלים אותו דרעק פחות או יותר, זרים גם אין פה ברמה) זובאס בהחלט רמה מעל. אם איל לי יכולת להנחית פה איזה רייקו / אניימה, או אפילו קאלה / יבריץ , הולך על זובאס קל. עם הגנה נורמלית הוא יהיה סבבה. בהפועל שאין בהם כלום הוא משאיר אותם בליגה לבד כרגע. 

מסכים אני רק אחדד שמבחינתי אם מביאים ראיקו זה ראיקו בשל ולא מישהו עם איזה טייטל של השוער הטוב בעולם לגיל 19. שוער זר, לקראת גיל 30, עם ניסיון. תשים את הכסף ותקבל תמורה מיידית.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.