Jump to content

zion8

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by zion8

1. זר 1 בהרכב אין קשרי אמצע חוץ משחר שבקושי נספר איך הסגל הגיע למצב כזה
  2. 3 בלמים בינוניים לא מתאימים למערך כזה.
  3. וואו כמה שחסר לנו איכות בעמדות האלה. אתה יודע להביא את הנתון של דן ביטון?
  4. בסוף הכל די אותו דבר. זה אותם סבוריט ולוקאסן שהם בלמים בינוניים ומפוזרים, עוד פעם לסמוך על ביטון וגבי במשחק גדול שיחזיקו את מכבי על הגב שלהם, אותו פרץ לא יציב ובגדול אותה קבוצה שלא מספיק טובה בשנים האחרונות. גם נגד נתניה,ביתר ובש שקבוצות לוחצות ומעזות הם ידחפו את מכבי אחורה. כמובן תולדה של קיץ בינוני ששוב לא ידענו להביא לפה ישראלים בכירים (סבע,רפאלוב,קינדה) ולא השכלנו לחזק בזרים למקומות הנכונים. הסגל הזה קצר באיכות וזה אחלה זמן לתקן עכשיו.
  5. מסכים. זה כמעט אותו סגל שלא לקח פה אליפות ב3 שנים האחרונות.
  6. כמו עם קרלוס גארסיה לא יודעים לחתוך בזמן. נכון גם לגולסה ואחרים.
  7. לא רק היום. כבר כמה משחקים שהוא לא מצליח לחדש ולהרים את הרמה.
  8. לדעתי התקפה טובה עדיין יש להם. נצטרך פה הגנה מרוכזת.
  9. לדעתי-בפער אחד הגרועים ששפט אותנו אי פעם. מהתצוגות ההזויות.
  10. אני חושב שלתת לגבי את הזמן שלו זה כנראה הרבה חשוב ומראה הזדהות מכל איזה סרט שחור שעולים איתו לשחק או סטורי עם חטופים שחזרו. אני בטוח שימצאו את הדרך הנכונה לעבור את זה ובוא נגיד שהסיטואציה הזאת קצת מעל כולנו בתור אוהדים.
  11. שחררו מפה את הדיבור המסריח הזה
  12. יש מצב. אבל שמע מחצית ראשונה פרץ ויוריס איבדו את האמצע לנתניה ולא עשו כלום התקפית, מילסון מפוזר, המגינים לא איתנו, כן גם תורג'מן לא טוב וחוץ מביטון הכל די בינוני מינוס ואני רואה ביקורות חריפות על תורג'מן שכבר גולשות לענייני גישה ופוזה. לא ראיתי משהו חריג. מרגיש שתמיד שופטים אותו לרעה יתר על המידה. גם בנבחרת בקיץ תפסו אותו על קטנות.
  13. האמת שהתכוונתי שזה נתון כל כך מפוקפק במדידה שלו שאין מה לבוא בטענות לתורג'מן על המדד הזה. בטח לא סיבה לפחד לעשות חילופים עכשיו.
  14. שילוב של מאמן צעיר שעוד לומד ושחקני התקפה פשוט לא כאלה איכותיים. בסוף אחרי כל הקיץ הזה- ביטון זה הקיצון ימין שלך וגבי זה ה-10.
  15. למה רמי וויץ משדר את הגול כאילו בא לו למות
  16. קשוח בטוויטר. כל פעם מתפתה להכנס לשם ולהתעצבן על השקרים ועצימת העיניים. שאלה לגבי מקרי האונס- בכנס שהיה היום היו הוכחות מצולמות? לא שאני רוצה להחשף אליהן אבל לדעתי רק עדויות של אנשים קשות ככל שיהיו, לא יספיקו כדי לגרום לאנשים להבין ולהאמין למה שהיה שם.
  17. כוחו של הפורום כמו בימיו הגדולים. תודה ימלך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.