Jump to content

zion8

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by zion8

1. לדעתי אלברמן רמה מעל. האמת שאלברמן נתן יותר בהגנה ויוריס יותר בהתקפה. יכול להיות שזה שיוויוני. מבלי להוריד מיוריס שנתן משחק פסיכי אתמול. לא לחיץ וכזה נוח לו עם הכדור. היינו צריכים כזה עוד באליפויות של איביץ׳.
  2. פאאאאאקינגגגג שיט איזההה פאקינג ערבבבבבבבב מכבי!!
  3. שחקן שחר. נועז, דוחף קדימה, טוב עם ובלי הכדור. לא יודע רק אם בא לי לפספס אותו כקשר אבל אחלה הופעה.
  4. דווקא מחזיק ממנו 6 טכני. בשנים שהיה לנו 2 נגרים כמו פרץ וגלזר בעמדה לראות 6 שיורד לבלמים לדרוש את הכדור כדי להתחיל התקפה היה שינוי מרענן. גם בנתניה ובנבחרות היה כזה. יאלה אמן שאיכשהו כולנו נסתום את הפה בסוף העונה
  5. הוא כבר הוכיח שיש לו כדורגל. תהיה סלחן. עם שחר היית קצת יותר.
  6. ראייקו עלה הרבה בגלל הפוטנציאל לא כי הוא היה שוער על באותה תקופה. ג׳וש כהן שוער מעולה שהביא להם נקודות בתקופות הפחות טובות במהלך העונה. כמה רמות מעל משפתי. משפתי בינוני ואם אין גלזר/פרץ שאפשר להחזיר לארץ צריך לשם זר. שאלה- לוקחים אליפות ויוצאים לקמפיין אלופות/אירופאית. אתה רץ איתו?
  7. הכדורים ליטרלי בורחים לו מהידיים, לא מספיק אגרסיבי בכדורי גובה (פעם וחצי,פעמיים לא משנה הוא פשוט לא טוב בזה) והוא לא מסוגל לעבור את החצי עם הרגל. פשוט לא ברמה בשום צורה.
  8. האמת משחק טוב. פגשנו יריבה טובה אז היה קשוח והם גם הגיעו למצבים שלהם. כן היינו רכים בדקות מסויימות ולא מספיק חדים בהתקפה אבל סך הכל היינו שם. זה משחק שיכול לעשות טוב.
  9. לגמרי. אידאלי מבחינתי.
  10. חד משמעית. מביא לשם זר עם ניסיון ושם סכום יפה. לא פרוספקטים ולא אקזיטים. פשוט שוער בן 30 טוב ואמין.
  11. אני רק יודע שהוא לא הקיצוני הזר היחידי בעולם.
  12. הסיבות היו ידועות מראש ולכן זה אפילו יותר מכעיס.
  13. על היוקרה כמובן אי אפשר להתווכח, אבל על התרומה המקצועית? חושב שזה אחלה בוסט לעונה שלהם. עוד ניצחון ועוד תחושת מסוגלות של היכולת לנצח, כמו שהם הוכיחו לעצמם ב 2 מפגשים מולינו שלא היינו קרובים להשיג נקודות ומחיקת פער 10 נקודות. עייפות? סתם שטויות. כולם עייפים ובפלייאוף כולם מתיישרים. מי שיבוא חכם יותר,נחוש יותר ועם אופי של אני בא לנצח והכל תלוי בי יקח אליפות והניצחון היום תורם לזה מאוד. בגדול שיזדיינו כן אבל הניצחון הזה הוא פשוט טוב להם ורע לנו.
  14. יכול להיות שאני טועה לגמרי אבל לא חושב שעבד עלינו. פשוט הוא לא מגן פותח. יכול להיות מחליף ראוי, אבל על תחילת הדרך במכבי להפוך לבאנקר של 90 דקות משחק אחר משחק זו כבר סיטואציה אחרת שלגמרי גדולה עליו. גם צריך לומר- זאת לא מכבי שקל להיות בה. גם קנדיל היה כזה (עד שאיבד את זה לגמרי לקראת הסוף).
  15. כל דבר טוב שיקרה בהמשך העונה זה יהיה למרות קין ולא בזכותו. הוא חסר מושג.
  16. מנספורד מתגלה כעוד החזרת אקס כושל. אני בטוח שהוא רוצה להצליח אבל לא רואה איזה יתרון מיוחד הוא מביא עד כה.
  17. עוד מעט מישהו יכתוב לך ש״לליגת פח הזאת זה אמור להספיק״
  18. בהמשך להודעה של @פנחס שוף מצפה מעכברי הפורום לייצר רשימה אלטרנטיבית של טופ 3 שחקנים שביזו כל מספר ברשימה האגדית הזו.
  19. אל תשנא אף אחד אבל חיפה מייצגת קודם כל ורק את עצמה ואת והאינטרסים שלה.
  20. אחי הטיעונים פה בעד קין זה שלא מפטרים מאמן במאבק אליפות, קארמה רעה וקללת קשטן. אין פה באמת עניין.
  21. לגמרי. אבל זה בדיוק העניין. בריכה גדולה זה מעולה, אבל למה זה שהדג יודע לדבר אנגלית נותן לו יתרון? ( נסיים פה עם האנלוגיה ) עברו הרבה מים בנהר מאז 2013. ראינו שמאמנים זרים בסיכוי גבוה הם לא הבטחה לכלום וכשלא לא הולך אז גם עם מאמן הולנדי החרא יוצא החוצה. באופן כללי חושב שרמת המקצוענות והמחויבות בקבוצות הגדולות (ובכלל) גדלה וגם אם נראה ישראלי על הקווים לא נקבל פה פשכצקי/צנציפר עם מצלמה בחדר הלבשה. יש ערך לישראלי- אם זו ההיכרות עם הליגה והקשיים, ההמשכיות ואולי אפילו ההכרה בזה שזו כנראה פסגת הקריירה שלו. שוב צריך להסתכל על המכלול והדרכון לא אמור להיות שיקול לכאן או לכאן, אבל זמנים השתנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.