Jump to content

zion8

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. לא נראה לי הגיוני או חכם להיכנס לעסקה כזו שהיא תלויה בהעפלה לליגת אלופות, שמלכתחילה הסיכויים להעפיל היו קלושים. אף אחד לא חשב שזו קבוצה לרמה של צ'מפיונס. כאילו אם היינו רוכשים את דלמאו ואז מודחים? היו מסתכנים בעוד עונשים מפיפא? לא נראה לי סביר שזה מה שקרה.
  2. לא הגיוני שזה קשור לפייר פליי. הרי בהתחלה כיוונו לעסקאות יקרות כמו דאלמאו ושאחוב. על דלמאו על פי כל הפרסומים מכבי הייתה מוכנה לשים 1.25 מיליון. אז יש אופציה להוצאה של כסף. אולי אחרי ההדחה מהאלופות חשבו שאין צורך להתחזק.
  3. וואו איזה תפאורה של דורדמונט. קופנטי שיוצר את הכיתוב bvb.
  4. הנקודה היא כזאת- לאוהדים שלנו מעולם לא הייתה בעיית כרטיסים בסמי עופר. להם כן הייתה בעיית כרטיסים בבלומפילד. הם הרוויחו, אנחנו לא.
  5. שווה לנסות לקרוא את הפסקאות הקטנות. " שחקנים בקישור חוששים למעמדם בעקבות צירופו של אזולאי" על ואצק-"אף שחקן בתולדות המועדון לא הרשים כך"
  6. אין בעיה. אני מבין את ההשוואה ומאיפה היא באה. אבל אתה אומר שהתרומה ההתקפית של גלזר היא כמו של אלברמן ועל זה אני לא מסכים. המשחק אתמול הוא דווקא דוגמה מעולה. מחצית שנייה כפר סבא החליטו שאין להם מה להפסיד, העזו יותר, לחצו יותר גבוה וזה חירבן לנו את כל המשחק. במקום לנצל את זה ולתפור אותם עם השטחים שקיבלנו הסתבכנו עם הלחץ, העפנו כדורים לא מדויקים והכל התבלגן. לא מפיל הכל על גלזר ובסך הכל הוא בסדר גמור מתחילת העונה אבל שחקן כמו אלברמן היה עוזר מאוד לקבוצה כרגע.
  7. דווקא השוואה של גלזר לאלברמן מראה כמה לגלזר יש מקום להשתפר. אלברמן היה מתמודד עם לחץ בצורה מעולה, מבקש את הכדור מהבלמים גם שלחוץ,דוחף קדימה. בשנות השיא אפילו שובר קווי הגנה עם דריבל. אלברמן בשיאו ( אל תזכרו לו רק את השנה האחרונה) היה אדיר.
  8. לגמרי. מסכים איתך. אבל להיכנס לעונה שאתה בונה על גולסה, ניקוליץ' ובלי ששמנו לב גם אצילי שלא מקבל את ה"כבוד" הראוי לו- זה סופר בעייתי.
  9. פחות היכולת ( שעליה דובר מספיק וכולנו יודעים איפה המקומות שבהם צריך להתחזק) אלה זו הגישה במחצית השנייה שמעצבנת. שחקנים פשוט זחלו על הדשא, אגואיסטים לפעמים, נראים חסרי כושר. זה מתסכל בטירוף. איביץ' בנוסף מאוד מקובע. אותם שחקנים, אותו מערך.
  10. אני מסכים. חוץ מהקטע של מה אכפת לי שזה לא משפר את הנבחרת? כאילו, אכפת לי. אני רוצה שתצליח. אבל הנה עבר שבוע מהמשחק מול סלובניה וכבר שכחתי מהמשחק. אני רואה את הנבחרת פעם ב4 חודש בערך, לא כזה מרגש אותי. טובת מכבי לנגד עייני. כמו שאמרת זה יעשה טוב מבחינה כלכלית, יגדיל את היצע השחקנים והפחד של לקחת סיכון עם איזה זר צעיר ייעלם. זה יכול לעשות רק טוב למכבי.
  11. @Ronaldo De Lima זו אופציה, שאפילו נשמעת סבירה וגם אני חשבתי ככה. אבל חשבתי על זה יותר, העובדה שקארצב לא ראה סגל אפילו פעם אחת כשהקישור כל כך עייף ומלא פציעות, גורמת לי לחשוב שהעניין לא 100 אחוז מקצועי בנוגע אליו. הוא לא בר כהן או נדב נידם. הוא שחקן נוער שכבר שיחק בבוגרים, נתן חצי עונת השאלה לא רעה, מדברים עליו מגיל נערים כדבר הבא. אני חייב לציין שאני לא חושב שהוא המושיע וממש לא בניתי עליו. אבל השילוב של חוסר הזדמנות כשהקישור נראה כל כך רע ועוד השאלה בחינם לאיזי הזין הזה פשוט מתסכלת.
  12. אין מצב שהעניין עם קארצב מקצועי נטו. שנה שעברה הוא יכל לקבל דקות בטוטו והעונה לא לראות סגל אפילו פעם אחת?
  13. zion8

Fifa 20

יכול להיות שהזיכרון מטעה אותי, אבל זה נראה לי הדמו הכי גרוע שיצא לפיפא אי פעם. פשוט נורא.
  14. את זה שהוא היה חלש אני יכול להבין- הוא באמת היה נראה לא חד ולא הכי כשיר. בוא נגיד ככה, נגד אוסטריה הוא היה במוד מטורף. אתמול הרבה פחות. אבל לקרוא שהוא הבעיה של הנבחרת ושהאופי שלו זה הדבר הכי גרוע שיש בנבחרת זו חתיכת הזיה. זה נכון שהוא לפעמים בועט הרבה שלא צריך ( מצב לפני הגול של סלובניה יכל להשאיר אחלה כדור לדאבור) ונראה אגואיסט אבל זה השחקן. בגלל זה יש לו לו 9 שערים בקמפיין הזה, בגלל זה הוא החלוץ הכי גדול שהיה פה. הוא לא מפחד לקחת על עצמו. לא מפחד לבעוט מ25 מטר לחיבורים. מצד שני ראיתם את אלחמיד וסולומון מתברברים עם הכדור ברחבה ומפחדים לקחת החלטה. הוא לא מושלם, אבל הוא בפער הכי טוב שיש לנו להציע מול אירופה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.