Jump to content

zion8

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

5,103 profile views
  1. מסכים מאוד. היה לנו מומנטום מטורף של 2 אליפיות משוגעות ובמקום להתאבד על לנצל את המומנטום הזה עד הסוף ההתנהלות בכל החלונות מאז שאיביץ' עזב נראית,לי אישית, די יהירה. מן גישה כזו של "טוב לקחנו אליפות עם הפסד אחד אז השנה ניקח עם 3 הפסדים, הכל טוב". הנה. הגלגל מתהפך והמומנטום כאילו לא היה. באמת שצריך לעשות הכל לא נכון כדי שיתהפכו ככה היוצרות.
  2. שמעתי את צנציפר אומר את זה בעונה שעברה באיזה תוכנית.
  3. לא צריך פס לעומק כדי שיונתן יעלה אתמול בידיעה שכרגע אין את השחקן שיתן את אותו הפס, וילחץ בלמים כמו משוגע וירד לחצי כדי להיכנס למשחק ולדרוש את הכדור בכוח, לבעוט אפילו מאיזה 30 מטר אבל כן לקחת על עצמו קצת. באמת אני אף פעם לא נופל לעניין הזה של גישה ומנסה להסתכל רק מקצועי כי אני לא חושב ששחקן עולה לא מחוייב,לא מאמין בזה. אבל אתמול ציפיתי ממנו להתנהג כמו הכוכב והמנהיג של הקבוצה והרגיש לי בדיוק ההפך. וואלה ביאס אותי.
  4. בגדול מסכים. לא נראינו ככה היום רק בגלל יונתן. חסרו היום 4-5 שחקני הרכב(שלא בהכרח קיימים כן? פשוט חסר בקבוצה) אבל לדעתי יש פה בעיית גישה. הוא כביכול השחקן הכי בכיר שבפתח היום מהקישור ומעלה ועדיין לא סיים 90 דקות. היה נראה עייף ולא מחובר.
  5. האמת שזה די הגיוני. שחקן שעוזב את מכבי הוא בירידה,שחקן שמכבי רוצים הוא בעלייה.
  6. קצת מגזימים פה. הם הפסידו לקבוצה חזקה שנמצאת בכושר משחק. כן זה לא נעים אבל הם הודחו מהאלופות לא מהקונפרנס. גם אנחנו הפסדנו לסודובה ואחרי זה נתנו עונה פסיכית ואני בטח לא מרגיש שאותה הדחה מורידה מההישגים או מהכבוד שלנו בזירה האירופאית.
  7. נגיד שלנו בורח כסף, בגלל הגישה של פתח תקווה בורחים לה אליפויות וקמפיינים באירופה ששווים לא פחות כסף. תבחר מה עדיף. שהייתה הצעה על אלמוג 90 אחוז מהקהל היו נגד המהלך. שיש הצעה על יונתן אותם 90 אחוז גם נגד. אבל שפרץ עוזב בחינם בגיל 26 אחרי ש"ניצלנו" אותו באופן מקסימלי מתלוננים למה לא מכרו אותו לפני שנתיים.
  8. אם אני לא טועה לקבוצות יותר משתלם לשלם לזר בשל שיקולי מס ככה שהמצב גם לא הוגן עבור השחקן הישראלי. בנוסף למרות שהדעה הרווחת היא שכל שחקני הכדורגל מיליונרים ולא צריכים לעבוד יום בשארית חייהם אחרי הפרישה אז ברור שזאת לא המציאות לרוב הכדורגלנים בעולם, אז הם מנסים למצות ולסחוט כמה שיותר- חוויתית, מקצועית וכלכלית. לגיטימי.
  9. קייזה כוכב. לא רואה ליגה איטלקית אז שמתי לב אליו באיזה משחק שתיים בליגת אלופות. הוא מיוחד.
  10. נראה צהוב מידי לחולצת חוץ. והחולצת בית הצגה. רמה גבוהה.
  11. מסכים. גם בארסה ויתרו על סוארס ואתלטיקו אמרו תודה.
  12. וואלה חבר רוצה לעבור מ8 עליון ל11.אתה חושב שהכי טוב בשבילו זה לחדש עם פוראבר ל8 ולהגיש בקשה למכבי להעברה? יש סיכוי שישארו בכלל? בהמשך לכך, אם מישהו ב11 רוצה להחליף על 8 עליון שידבר איתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.