Jump to content

guyMTA

משתמשים רשומים
    69
  • Last visited

Everything posted by guyMTA

1. אחלה חוזז אחרי הניצחון 2-1 על חיפה בקורונה נסענו 3 חברים לק"ש לעודד אותו, אני זוכר שהוא היה מבסוט
  2. וואו איזה חלום יש לך מושג אם אפשר להיכנס? אם אי אפשר יש איזה עמדה מחוץ למתחם שאפשר לראות משם? אני צמא למכבי
  3. הבנתי שמחר יש לנו משחק אימון. מישהו יודע פרטים? איפה זה? מתי? אפשר להיכנס?
  4. תעשה פורבאר, החל מה13/7 נפתח החלון לרכישת מנויים לחברי פוראבר, אני בטוח שישאר משהו בתאריך הזה.
  5. הייתי כרגע בחנות, כל החולצות נראות הרבה יותר טוב במציאות. החולצת בית לא דומה למה שהיה לפני שנתיים כי בחולצה החדשה יש גם כחול בשרוולים וכחול בצלעות (עם פאטרן עם הסמל הישן של מכבי). החולצה השלישית עם פאטרן עדין של משבצות (אם היו עושים פה צווארון כחול החולצה הייתה נכנסת לטופ 5 של מכבי). אני אישית הכי אהבתי את החולצת חוץ (אבל בכללי אני אוהב יותר את החולצות הכחולות של מכבי). בחנות אין מידה 3XL באף אחת מהחולצות, אמור להגיע בהמשך.
  6. גם לי לא עובד, אין לי מושג מאיפה כולם מביאים את התמונות
  7. התמונה הזאת? אם כן זה נראה כמו החולצת אימון שוער של השנה שעברה
  8. יש גם פה ביותר זול: Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! ₪18.66 50% Off | 3x5 Ft Israel Flag with Maccabi Tel Aviv FC Logo for Cheering Decor https://a.aliexpress.com/_EG9xg61
  9. @Sawyer פוסט שראיתי בפייסבוק *כיכר רבין אדום* מכבי פנאטיקס, אוהדי מכבי רגל וכל אוהדי מכבי . כולנו מכירים את הבעיות של מכבי סל, אבל יום שלישי זה משחק על הכבוד של מכבי תל אביב כאגודה. הביזיון הקבוע שהפועל שולטים ביד אליהו לא יכול לקרות שוב פעם . אם והפועל יקחו אליפות ביד אליהו אנחנו לא נסלח לעצמנו על זה כל החיים . רק תדמיינו לעצמכם את כיכר רבין אדום. צו חירום לכל מכבי תל אביב - עזבו את האגו .
  10. מטורף אבל אנחנו לא מדורגים בפלייאוף?
  11. איך אתה יודע מה יקרה שנה הבאה אם הוא ישאר? היית פעם באיזה תפקיד מקצועי בקבוצת כדורגל? למדת? באמת אני לא מבין את זה שכל אחד חושב שהוא יודע הכי טוב מכולם. תנו לצוות המקצועי לעבוד, אם מנספורד מחליט שקארנקה צריך להיות המאמן של מכבי בעונה הבאה אז אני איתו בכל הכוח. ועל איזה צד מכוער אתה מדבר בדיוק? בוא נתחיל להשתמש בזה קודם נגד בית הדין וההתאחדות לפני שמפנים את זה למיץ׳...
  12. מישהו מוכר זוג כרטיסים נגד בש?
  13. תודה רבה ובהצלחה ליצחקי קדימה מכבי עכשיו צריך לשנות דיסקט ולצאת לדרך חדשה
  14. פורסם מכבי תל אביב תמשיך את הופעותיה בליגת ONE ZERO כשתארח באצטדיון בלומפילד את הפועל ב"ש למשחק במסגרת המחזור ה-35 (שני, 20:30). בעקבות עונש שספגה הקבוצה שערים 10-11 יהיו סגורים. מתווה הכניסה לבעלי מנוי לשערים 10-11: ביום ד', 10/05, בשעה 10:00 תיפתח ההרשמה לבעלי מנוי לשערים 10-11 שברצונם להגיע למשחק מול הפועל ב"ש. ההרשמה תיסגר ב-10/05 בשעה 17:00. להרשמה לחצו כאן במידה שכמות הנרשמים תעלה על כמות המקומות הפנויים תיערך הגרלה בפיקוח רואה חשבון. העולים בגורל יקבלו ביום ה', 11/05, בשעה 11:00 מסרון עם לינק בו יוכלו לרכוש במחיר 0 (ללא עלות) כרטיס למשחק לשערים 7-8 וגוש 310 בשער 2 (מקומות מסומנים). את הכרטיס יוכלו לרכוש (ללא עלות) עד יום חמישי, 11/05, בשעה 18:00.
  15. חחח וואו איזה הזייה הם זרקו איזה 10 אבוקות אנחנו אולי החזרנו להם 1-2
  16. יש עדכון לגבי מתווה הכרטיסים לבש בבית?
  17. איך ההליכה מהתחנת רכבת לאיצטדיון? מתלבט אם לבוא ברכב או ברכבת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.