Jump to content

guyMTA

משתמשים רשומים
    69
  • Last visited

Everything posted by guyMTA

1. ידוע על הסעות היום או שההגעה והחזרה לבד?
  2. אם מישהו טס ונתקע בלי כרטיס, שידבר איתי ואני אסביר לו מה לעשות כדי לקנות לצד של לרנקה לידינו נעשה להם פרנקפורט בברצלונה
  3. היציע הצפוני (מה שמאחורי השער בצד הרחוק של התמונה) מכיל בערך 1700 מקומות. בלאן נראה שקיבלנו חצי ממנו שזה בערך 800-850 כרטיסים. בעיקרון יש להם עוד מקום לאכלס אותנו, לדעתי כל מי שיגיע לא ישאר בחוץ
  4. בהודעה באתר של לרנקה הם פתחו מכירה ליציע הדרומי, מערבי, ומזרחי. היציע הצפוני מכיל בערך 1700 מקומות ונראה לי שנקבל את כולה פחות חציצה מסויימת. אם בכל מקרה מישהו רוצה להיות בטוח אפשר לקנות כרטיס ליציע של לרנקה ליד הצד הצפוני.
  5. מי שטס ללרנקה: ביום חמישי אומוניה מארחת את מייטלנד בGSP בניקוסיה. אפשרות נחמדה למי שרוצה לשלב עוד משחק בטיול. צריך Fan ID כדי לקנות כרטיסים אז אם מישהו צריך הסבר מה לעשות שידבר איתי.
  6. איך לדעתכם יהיה מכירת הכרטיסים? לפי ניקוד או למנויים? בנוסף מישהו יודע איך אפשר לקנות כרטיסים למשחק של אומוניה ביום חמישי? (צריך Fan ID)
  7. עם איך שלרנקה נראו בצמד המפגשים האלה אנחנו חייבים לעבור אותם. תוצאה טובה בחוץ וזה שלנו. בנושא אחר, בקפריסין יש להם fan id לאוהדים וצריך את זה בשביל לקנות כרטיס למשחקים (הבנתי שקהל חוץ לא נדרש). אני רוצה ללכת למשחק של אומוניה ניקוסיה (כנראה ישחקו נגד מייטלנד) ואני לא יודע איך לקנות את הכרטיסים... מישהו מבין בזה ויודע מה צריך לעשות?
  8. הוא אמור, אבל יכול לזוז יום אחורה ל9.8 בגלל חוקי אופ״א שאוסרים אירוח של 2 משחקים במקביל במרחק של פחות מ50 קמ. אם אומוניה יעופו בחמישי אז לא תהיה בעיה ואנחנו נשחק ב10.8, אבל אם הם יעלו אז יכולים להזיז אותנו ל9.8
  9. לפי התקנון של אופ״א בשלב הזה אי אפשר ש2 קבוצות במרחק של פחות מ50 קמ ביניהם יארחו במקביל. במצב כזה יש מספר קריטריונים שקובעים מי עדיפה באירוח בחמישי ובמקרה שלנו אומוניה עדיפה כי היא זכתה בגביע. זאת אומרת שאם אומוניה ולרנקה עולים אומוניה יארחו בחמישי, ולרנקה ברביעי. עדיין קיים סיכוי שבאופא יאפשרו ל2 הקבוצות לארח באותו יום, אבל אני לא חושב שזה יקרה כי גם השבוע מול 2 יריבות יותר מזיזות (לעומת מכבי ו מייטלנד בסיבוב הבא) הם לא מארחים באותו יום.
  10. הארגון העלו סרטון של 17 דקות של עידוד. איזה שינוי מבורך, חייב להמשיך עם זה!
  11. אני לא בטוח שהם בכלל ימלאו את האיצטדיון הנוכחי שלהם נגדנו, ככה שזה יהיה מיותר להעביר לניקוסיה, הם העבירו בשנה שעברה כי הם שיחקו נגד ווסטהאם
  12. באותו יום של ההגרלה מצאתי טיסה הלוך ביום המשחק עם אל על ב6 בבוקר וחזור עם וויז איר אחרי המשחק ב6 בבוקר, מחיר עם תיק גב 650₪. תכננתי לסגור את זה אבל עד שנסגרתי על עצמי זה קפץ למחיר כפול. יש גם טיסה ביום המשחק עם וויז אבל קצת מפחיד לקחת את הסיכון עם העיכובים שלהם... חלום שמכבי יוציאו מטוס ל24 שעות, ימלאו אותו קל
  13. הסתכלתי בעמוד המכירה לסלוניקי בחוץ ולא ראיתי שכתבו שם משהו על מכירה למנויים בלבד (יכול לראות כאן) בנוסף אני זוכר שבאמת אמרו שיבדקו את הכרטיס אם הוא תואם לשם אבל לא זכור לי שבדקו באמת (אולי פשוט שכחתי). בלי קשר, קשה לי להאמין שמכבי לא יתנו למישהו להיכנס למשחק בחו"ל בגלל שהשם לא תואם (במיוחד אם אתה בן אדם מבוגר ולא איזה ילד ערס)
  14. בסלוניקי שנה שעברה סגרתי לבד טיסה ומלון וקניתי ישירות ממכבי את הכרטיס בלי שום חבילה.
  15. האמת שאני לא זוכר זמכבי הוציאו כרטיסים רק למי שקנה חבילות, אתה שמעת על זה פעם? עם וויז איר הלוך ברביעי חזור בשבת
  16. חבל שלרנקה קיבלו את ה2 שערים המהירים אתמול זה היה נותן ביטחון להרבה אוהדים לסגור עוד לפני עלייה רשמית. אני בכל מקרה סגרתי יום אחרי ההגרלה, מקווה שלרנקה לא יעשו פאדיחה בבית.
  17. מישהו יודע מה הסיכויים של לרנקה לעבור את הבלארוסים? אני זוכר שפעם היו מעלים לכאן איזה אתר שמראה מה היחס של כל קבוצה
  18. מבחינת ישראלים הייתי מחזק את הסגל עם:שבירו, סייף וגיל כהן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.