Jump to content

guyMTA

משתמשים רשומים
    69
  • Last visited

Everything posted by guyMTA

1. אחי אתה לוקח פה את ההודעה של מכבי וקובע שבאמת היה דיל שנסגר לא להדליק אבוקות בכלל (אני הבנתי שלא היה אף הבטחה בכלל). אם הדיל היה לא לזרוק על הפועל או לדשא? סתם להוציא רעל על הארגון ולתת דלק לשונאים שלנו במקום להילחם במי שבאמת מגיע לו אחרי אתמול (משטרת ישראל ובית הדין)
  2. אוהדי מכבי תל אביב בעצמם מתחננים להורדת נקודות, אי אפשר להמציא אותם חחחח איך דווקא מכבי נפלה עם הקהל הזה יא אללה
  3. אחרי מה שאוהדים תמימים עברו בכניסה על ידי משטרת ישראל אני גאה בארגון שהדליק אבוקות. עוד המשטרה הייתה חושבת שהאלימות והבלאגן שהיא יוצרת זה הגורם למניעת האבוקות, והיינו רואים תמונות כאלה על בסיס שבועי. תודה רבה לארגון על כל המלחמה על הכרטיסים, עזרה לאוהדים שתקועים בחוץ והשארת האבוקות בידיים. הכדורגל של האוהדים
  4. בכל משחק אפשר להמציא עליך עונשים חדשים, לא צריך דווקא את הדרבי בשביל זה.
  5. בבאג שהיה בלאן הופיע 85+ ללא שמירה נוספת לפוראבר
  6. על מה אתה מדבר? ה״הודעה״ והמכתב הגיעה דרך הדלפה של הפועל לפשכצקי
  7. פצצות תאורה אפשר גם לירות משער 5
  8. תעשה חציצה מספיק גדולה ב8 ותשאיר את 10 בחציצה גם ואי אפשר להגיע עם אף אבוקה מ8 ל10
  9. שמורן מאירי ויעל מרגלית יעשו את העבודה שלהם מול הבית דין במקום ללכת על הפיתרון הכי קל שזה איסור הכנסת קהל.
  10. המשטרה אפילו אמרה שזה בעייתי והשרמיט מהבית דין לא שינה את ההחלטה. קשה לי להאמין שמשהו יזיז אותם מהעמדה שלהם, במיוחד בזה שהם בהתאחדות בטוח מבסוטים מזה שלא נגיע למשחק
  11. אשכרה עדיין לא שמענו מילה ממכבי. איזה התנהלות חובבנית
  12. מטורף לקרוא מה הולך ברשתות לגבי ההחלטה. קרע ענק בין הצדדים שתומכים ומתנגדים להחלטה. בטח אוהדי הפועל וחיפה משפריצים על זה. אין סיכוי בעולם שמנצחים את הדרבי הזה... תתחילו לאפס את הספירה
  13. זה התוכנית של מיקי זוהר, לאסור קהל חוץ במשחקים נפיצים. והנאיבים מהפורום לא מבינים את זה
  14. אולי קיבל מידע מהפועל? אם זה עוד חרטא שלו זה כבר שיא חדש
  15. אם מכבי לא מושכת את הכרטיסים רשום על המשחק הזה סיום הרצף וניצחון של הפועל
  16. גם במשחק רגיל אפשר לזרוק אבוקות ולקבל עונש. אני אשמח אם לא יתחילו תקדים מסוכן מאוד פה, כי עוד שנה שנתיים נעבור למתכונת דרבי ללא קהל חוץ. בעצם למה צריך קהל בכלל כל העונה? זה מבוא לעונשים בבית דין, שיוותרו גם על זה
  17. הזוי שזה מקבל לגיטימציה מאוהדים של מכבי. לוקחים לנו את הכדורגל
  18. תגובה ילדותית ומפגרת.. הם מביאים לנו את המינימום הנדרש, שמכבי תביא להם גם 10 אחוז במשחק הבא. למה אתם רוצים שלא יהיו אוהדי מכבי במשחק? אשמח לשמוע תגובה אמיתית
  19. למה? מעדיף 2400 כרטיסים על כלום. זה לשחק בדיוק לידיים שלהם
  20. בגביע הטוטו בדוחא קיבלנו 430 כרטיסים ודרשו שם ניקוד של 115. הניקוד הכי גבוהה כיום זה 150 בערך.
  21. גם אני, פותחים שלב בתים באירופה. לא מבין את אלה שלא באים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.