Jump to content

guyMTA

משתמשים רשומים
    69
  • Last visited

Everything posted by guyMTA

1. מגיע לשחקנים ולצוות. כל מי שיכול שיגיע
  2. מישהו יודע אם המשחק יהיה פתוח לצפייה בחינם או סגור?
  3. אני יודע שלצפות במובייל זה עוד כמה שקלים בחודש, אבל יש מצב שזה פתוח עכשיו בחינם בגלל המצב
  4. אני קיבלתי מהם את המייל שהזיכוי אושר, עדיין לא נכנס לחשבון בנק. עריכה:נכנס לחשבון בנק. קיבלתי אישור על הזיכוי ב26.10, הכסף נכנס היום.
  5. מטורף מה שעברתם, אתם גיבורים אמיתיים! גאים בכם
  6. אוהדים שטסו- שתפו קצת בחוויות מההסעה, מפגש צעדה וכו׳ יאללה מכבי תביאו 3 נקודות
  7. לדעתי נגד זוריה יהיה לפחות 2500. מלא מלא מהיציע שאני מכיר סגרו
  8. יש את אותו חבילה בלי ניוקאסל ב150 יורו פחות.
  9. לא חושב שזה כולל העברות בין הערים. זה מסע לא קל, אתה נוחת בלונדון, צריך להגיע למנצ׳סטר, אחרי זה לניוקאסל, מניוקאסל רכבת לבלגיה וכבר יום אחרי המשחק בגנט להיות שוב בלונדון לטיסה חזור.
  10. יש דברים שהם מעל רמת הארגון, המועדון צריך לעמוד על הרגליים האחוריות ולהפסיק לתת לזיין אותנו, את העונש קיבלנו כבר מבית הדין. זה גם אמור להיות אינטרס של המועדון שיהיה עידוד.
  11. מוזר התיקו שלהם עם זוריה, מי שראה את המשחק- זה גנט היו חלשים או זוריה טובים?
  12. בול אנשים פה משחקים לי בקקי של הפועל מכבי הם לא מצליחים לראות את התמונה הגדולה יותר
  13. נתחיל מזה שלא יעודדו בטירוף. היום עושים את זה להפועל כדורסל, שבוע הבא יעשו לנו את זה בכדורגל.
  14. איזה כבשים הגייט, אשכרה הם מעודדים בטירוף בפנים. אשכרה השוו אותם לפנאטיקס חחחח
  15. בסוף יצאנו ב25 אלף שח קנס מזל שהדיינים לא הקשיבו לכמה יוזרים פה והורידו לנו נקודות.
  16. הם ירו משהו כזה, אין סיכוי שהם עשו פעולה כזאת עם רחפן
  17. הארגון הוציאו הודעה אחרי הדרבי: **נשים, ילדים וזקנים נדרסו אתמול ע"י פרשי המשטרה, הוכו באלות, נדחפו ונמעכו כמו חיות במכלאה. שוטרי ישראל איבדו צלם אנוש, הותירו אנשים מדממים, מעולפים ושבורים, וצחקו בתוך הפנים של אלו שקראו לעזרה. אלו לא היינו אנחנו, חברי הארגון. אלו היו אוהדים תמימים, אבות ובנים, סבתות ונכדים, שהגיעו כדי לראות משחק כדורגל, וחוו במקום זה את כוח הזרוע של הגוף שאמון על שלום הציבור. חלקם לעולם לא יחזרו אל המגרשים אחרי הסימנים הפיזיים והנפשיים שהותירו בהם אירועי אמש.** תנ"צ חיים בובליל, מפקד מרחב איילון, אנחנו יודעים שאתה ניהלת (בכישלון מוחלט) את האירוע, והאלימות הקשה והדם שנשפך אתמול הם קודם כל על הידיים שלך. אבל עוד אנחנו יודעים, שאתה רק בובה קטנה בתיאטרון הבובות, שמנוהל ע"י גורמים חזקים ממך. בחדר שבו מתקבלות ההחלטות נמצאים בין השאר נשיא בית הדין אמנון סטרשנוב, וגם יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ ושר הספורט מיקי זוהר, שמנהלים בחודשים האחרונים קמפיין דה-לגיטימציה לאוהד הכדורגל הישראלי, ומבקשים להדביק על כל מי שפוקד את היציע תווית של עבריין אלים. כולכם, מלמעלה עד למטה, הייתם שותפים למבצע צבאי שכלל בידוק קפדני, מכות, מגנומטרים, סוסים וכלבים, שה״הישגים״ היחידים שלו הם עשרות נפגעים ועיכוב של חצי שעה בשריקת הפתיחה. כי את כולכם ניצחנו, ולא רק על הדשא. ועם כולכם עוד נבוא חשבון. אנו יוצאים מכאן בשלוש קריאות. הראשונה, אל הנהלת מכבי: אנו מצפים מהמועדון לגבות את אוהדיו, לצאת באופן נחרץ נגד התנהלות המשטרה ואף להודיע על צעדים שתעשה כנגדה. כניסת אבוקות מתגמדת לעומת אוהדים שגמלה בליבם ההחלטה שלא להגיע יותר למשחקים לאור חשש מפני אלימות משטרתית משולחת רסן. השנייה, אל יו"ר מנהלת הליגה, ארז כלפון: דרוש לפתוח בועדת חקירה על מה שקרה אתמול מחוץ לבלומפילד. אסוף את הסרטונים שמסתובבים ברשת, זמן אנשים לעדויות. המידע כולו לפניך. תתחיל לעבוד מהיום, כדי למנוע את הפעם הבאה, שיכולה להיגמר הרבה יותר גרוע. השלישית, אל משטרת ישראל: כל הגורמים שהוזכרו מעלה נמצאים ברשימה, אבל אתם הראשונים בתור. פירוטכניקה איננה אמל"ח, במיוחד כשהיא נשארת בידיים של אלו שהדליקו אותה, וכי בשעה שקרוב לאפס אנשים נפגעו עד היום מאבוקות מישראל, מספר קורבנות האלימות שלכם עומד בישראל על מאות ואלפים. לא נשכח לכם את אתמול. וזו רק תחילת הדרך.
  18. 1. פגיעה גדולה במאבק של הארגונים ללגיטימציה לפירוטכניקה 2. מעניין התגובות של הקהל הרחב לפעולה הזאת, יש ציטוטים?
  19. או שהיה לך פלוס ולא שמת לב, או שהיה באג בלאן
  20. וואלה מאז ומתמיד הפוראבר פלוס נותן ניקוד כפול
  21. אם יש לך פוראבר זה הגיוני, פוראבר פלוס נותן 6 נקודות
  22. איזה יפה זה משחק כדורגל וברקע פירוטכניקה ביציע
  23. אתמול עברנו פוגרום על ידי משטרת ישראל וחברת האבטחה. כמובן שגם תפאורה נכנסה וברגע האחרון לא אישרו להעלות אותה ביציע. אם אתמול לא היו מדליקים אבוקות המשטרה הייתה מסמנת ניצחון על הדרבי הזה הם היו בטוחים שהאלימות שלהם הצליחה למנוע הכנסת אבוקות והמראות שראינו אתמול היינו רואים אותם הרבה יותר. בסוף הארגון הראה להם שלא משנה כמה בידוק ובאלגן הם יצרו, האבוקות יכנסו בסוף, אין להם שום דרך למנוע את זה, שיתחילו לחשוב על הסדרה כי הארגונים לא מתכוונים לעצור. בלי קשר אני לא חושב שפירוטכניקה זה פשע, מבחינתי שכל משחק גדול ידליקו (כמובן בלי לזרוק לדשא), אני לא רואה בזה משהו פסול. מדינות הרבה יותר מתקדמות בישראל לא עושות בעיות על זה כמו כאן, מה אנחנו מבינים שהם לא? מתי נפגע מישהו מהדלקת אבוקה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.