Jump to content

רועי.ל

משתמשים רשומים
    83
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. כן קצת הגזמתי. בדרך כלל זה כוחות הרשע שמנסים לכפות את האידאולוגיה שלהם על כולם, הטובים רוצים שכולם יהיו בסדר ויאהבו אחד את השני, זה פשוט לא עובד
  2. עצוב אבל אין דרך אחרת. אנחנו לא הם, יש פה אנשים שהורגים מחבל עם סכין וסוחבים את זה כל החיים. אנחנו אוהבים טראנס וחופש לא השמדה. בראייה שלי חיסול החמאס לא יעזור הילדים שלהם שטופי מוח ואיראן תמצא חדשים זה רק ימשיך וימשיך. כמובן שכל עוד העולם ימשיך לאהוב זין ערבי עמוק בתוך התחת זה לא יתאפשר, אבל בסופו של דבר איך שאני רואה את זה או שכל העולם יהיה מערבי או שכל העולם יהיה מוסלמי/רוסי/סיני
  3. זה אחד מהפתרונות. אנחנו במלחמה תנ״כית, שבט נגד שבט. אז או שהיו משמידים את כולם ולא משאירים זכר, או מגלים, או מנצרים/מאסלמים. כל דבר אחר לא יהווה פתרון אמיתי. החינוך, הכל שם הוא שנאת יהודים והשמדתנו. או שנמחק את כולם או שנחנך אותם מחדש להיות בני אדם מגיל קטן, וגם זה אומר שעלינו להשמיד חלק גדול עם העולם המערבי הקוקסינלי שיש בו עוד אנשים באמת פסיכופתים על מלא שמעזים להאשים אותנו על מה שקורה פה זה, אני חושב שזה רק עניין של זמן עד שזה יקרה. ביום שרוסיה או סין יעשו מה שעשו לנו לאחת ממדינות אירופה או ארהב הרכרוכיות תיעלם, מתוך אינסטינקט של פייט אור פלייט ראיתי את הערבים מתאמנים אחד על השני במלחמות אזרחים ובתוך תוכי תהיתי מתי יגיע הרגע שנפסיק להלחם עם חיל האוויר(ופחדתי ממנו מאוד). עכשיו עם 4 חברים שלא נראה יותר לעולם(ותודה לאלוהים שהחברים קרובים ביותר אליי יצאו מזה בחיים - אני בטוח שיש פה עוד כמה שהוציאו אנחת רווחה שהקרובים אליהם ביותר שרדו, ונשברו לרסיסים עם כל הודעה שהיא חץ בלב) אני עדיין לא משוכנע שאנחנו הכי מאומנים בעולם אבל 300 אלף יהודים מרגיעים אותי. למלחמת עולם 3 שתתחיל פה נבוא מוכנים יותר מאומנים יותר וחזקים יותר
  4. מאיפה אתה יודע מה הסיכום עם ההנהלה? ואם הסיכום עם ההנהלה זה שידליקו אבוקות אבל ישאירו ביציע כדי שיהיה אפשר להגיד הנה הדליקו אבל זה ביציע ואין הצדקה לעצור את המשחק? אתה תתהפך לצד השני? שר הספורט קורא לזה התקדמות אבל לכמה אנשים פה 5-0 בדרבי נהרס
  5. אנשים פה לא נורמליים. יש פה הינדוס תודעה ונפלתם או שרק חיכיתם לטריגר? כולה הדליקו אבוקות. המשחק לא היה צריך להיעצר ואתם לא הייתם צריכים להכנס לכתבה של וואן עם תמונה של אבוקות על הדשא. לעולם לא עצרו משחק בהיסטוריה שלא כל המגרש עשן בגלל אבוקות ביציע. לא צריך לשתף עם זה פעולה ולהביא עלינו את העונש צ
  6. סוף סוף המועדון נלחם בהתאחדות ובמנהלת? בזה שהוא לא נותן לאוהדים שלו לתמוך בו באחד המשחקים החשובים העונה ויש שיגידו החשוב שבהם? זה מלחמה בעצמנו או בהם? אם שלום האוהדים חשוב להם שלא ישחקו בכלל. על זה בדיוק מדברים כל השנים, על זה בדיוק לא לגרור רשם בנושא על הקהל ואנשים פה עוד מתבצרים בעמדה שטוענת שהקהל של מכבי הביא את זה על עצמו? מכבי שתקה מול כל הגורמים ורדפה את האוהדים שלה בעשור האחרון וכמו מול חמאס חיזבאללה ואיראן התרפסות מול כל ציר הרשע שאנחנו עומדים מולו מביאה לתוצאות הרסניות ותקדימים היסטוריים אך ורק על חשבון הקהל. אנשים פה באמת דוחים אותי שהם מצדדים בהחלטה הזו.
  7. מרגיש כמו עונה שעברה עם איביץ רק עם משחק הגנה פחות טוב צריך שחקנים יותר איכותיים בהתקפה
  8. שמח להגיד שמצב טוב שטעיתי בנוגע לתורגמן (: עדיין מדי פעם עושה פעולות שלעומתן יכול לעשות אחרות טובות יותר אבל בגדול הוא מעולה. מדהים עם הגב ובאוויר דריבלים יפים גם מסירות מעולות לפעמים. מה שכן צריך להבין שבוגרים הרבה יוצר קשה ואסור להחזיק כדור יותר מדי שזו המחלה הכי גדולה של הכדורגלן הישראלי
  9. תורג׳מן זה עוד שחקן ישראלי ״טוב״ רגיל מאוד. לא מבין מה מלמדים פה במחלקות הנוער ולמה 90 אחוז משחקני ההתקפה פה יעדיפו את ההשחלה שלא מובילה לכלום מאשר את המסירה קדימה שיכולה להוליד מהלך אולי. באמת קשה לספור את המהלכים ה״נכונים״ שלו. חבל יש לו הרבה מבחינה פיזית דריבל ובעיטה אבל זה פשוט איילון אלמוג מהיר. זה מטריף אותי שכל כך הרבה שחקנים במדינה הזו פשוט אין להם את המחשבה הנכונה והם מחרבי התקפות. מאחל לו ולנו שיצא לבנפיקה שם אולי יצא ממנו משהו אחרת לפי דעתי יהפוך לעוד בינוני בסגל. רוי רביבו הוא בדיוק ההפך ואולי אין לו מהירות יוצאת דופן או נתונים פיזיים מטורפים אבל במשחק אחד הוא הוציא יותר בישולים פוטנציאליים מדודזאדה בחמש שנים. חייבים להשקיע בשחקנים כאלה את המקסימום
  10. ראיתי עכשיו את המתווה יש מצב כזה שלא כל מנויי שער 11 יוכלו להכנס למשחק?
  11. טוב מאוד בסוף הם יבינו שבלי שער 11 לא יהיה להם הכנסות מקהל
  12. האווירה הזו שהייתה במשחקים האחרונים צריכה להזיז משהו אצל ההנהלה שכבר שנים עושה דמוניזציה לשער 11 ולארגון אוהדים שלה בלי קשר לסיבה שיש מחאה. אווירה ביציע מביאה קהל לא ההפנינג שהם עושים מחוץ לאצטדיון ובטח לא השירים בחימום. 2022 והם חושבים שכדורגל יפה והחתמה של שחקנים זה מה שמביא את הקהל ליציע
  13. הלם המחיר הזה. כל החלטה שהם לוקחים היא נגד הקהל ומצטדקת מול כל מי שצריך לזיין אותו חזק. התנהגות של מתבוללים בתחילת המאה הקודמת. חרם מנויים דחוף. שימשיכו לקבל מוטות לראש ביציעי 'כבוד' ברחבי הארץ השרמוטות האלה
  14. כל הכבוד לו שחיכה עם להכניס את בן חיים עד דקה 85 כדי שיהיה לנו סיכוי להוציא משהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.