Jump to content

שטלמן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Posts פורסם על ידי שטלמן

1. אהלן ח'ברה,נכון אני סותר פה את הרוב ויזלזלו בי המון גם כי זו הודעה ראשונה בפורום אבל זו הודעה ראשונה לא כי אני מהיום אוהד או כי אני חדש בפורום אלא לא מצאתי לי איפושהוא לרשום משו שזה חשוב בישבילו לעשות משתמש,אך הפעם הייתי חייב,מתי תבינו,אוהד מכבי אמיתי זה לא מהח'ברה שאוהדים ונמצאים בכדורסל ואוהדים את ה"קבוצה של המדינה",אוהד מכבי זה ווינר ללא פשרות,זה אחד שמאמין שאפשר לעשות הכל למרות הכל(כמו להאמין שאפשר עוד לזכות באליפות),זה אחד שיודע שקודם כל ולפהני הכל אנחנו יהודים עם הדגש של "לא רוצים ערבים ביציעים שלנו",אוהד מכבי יכול להיות שמאלני או ימני אבל כולם יודעים שהשמאל שולט יותר בצד האדום של העיר והימין בצהוב,ובינינו,איך אפשר להיוצת שמאלני ולשבת ב11 ולשמוע את כל מילות הגזענות נגד הערבים(שלא תבינו נכון אני שונא אותם שחלילא לאללה אבל אני רק מראה את ההבדלים בין מכבי להפועל),נכון,אנשים חושבים שווינר ללא פשרות זה עיוור שחושב שיש סיכוי לקחת אלפות או לנצח עוד את הפועל בשנה הקרובה אבל לא,צריך להיות כנים,להיות מכביסט זה לא עיוור להגיד אני מאמין אלא להגיד אני מודע למצב הנתון אבל אני עדיין אסע למשחק באשדוד ואעודד בלי הפסקה למרות שהאליפות כבר לא הכי באופק,אך האמונה זה העיקר,ולגבי היתרוןאו חיסרון כמובן שזה יתרון,אם לא,אז איך אנחנו הקבוצה המעוטרת בישראל,אז מה??,גם ריוור ירדה ליגה,גם ריאל לא זכתה בצמפיונס הרבה זמן,זה אומר משהו,זה נשמע כאילו ראיתי אליפויות וזה אבל ממש לא,ראיתי רק אחת,אני בן 17 שלא ראה כלום ועדיין מכביסט,למה לפי התגובות ה"מובילות" בפורום נראה שממש המכביסטיות הלכה מן העולם,מכביזם מתחיל ביציע וממשיך במגרש,רק אצל חיפה זה מתחיל במגרש ואז פתאום כולם אוהדים שלה,רק אצל מכבי לא משנה באיזה עונה בכל משחק גדול(חיפה,הפועל חצי גמר-גמר גביע) תוך יום יגמרו הכרטיסים גם אם הניצחון לא יראה באופק,למה?כי אצל מכביסט אין דבר כזה ניצחון באופק יש ניצחון ויש לא!

גבר תעשה אנטר מידי פעם אי אפשר לקרוא את זה!

ואיזה ישוב אתה גר חחח

2. שטלמן זה אותו אחד ששנה שעברה אמר שמרגוליס בדרך להפועל לא?

רק תסתכל על התאריך הצטרפות שלי ותראה שזה לא הגיוני

שמע אתה הכי טיפש\חרטטן בפורום.

עזוב נו.

הוא לא רוצה להישאר וזה לגיטימי.

מה נראה לך? מי אתה בכלל שיענו לך משהו אחר חוץ...ככה זה וזה מה יש (שזה בערך כמה שכתוב)

הדבר היחיד שמשניא אותו על הקהל זה אנשים כמוך שמוצצים לו בליש ראו ממנו כלום מלבד ]ריצה אחת בדרבי (סוייר, לפני שתקשקש, דאבור כוכב בנוער ובבוגרים לא נותן פס מדוייק) אז מה אתה מבלבל לכולם פה את הביצים.

הוא בן 17? יחתום 5 שנים.

לא? שב על הספסל עד שתסיים גיל נוער וסע לשבת עם מאור ויעקב בבלגיה.

שחקן מוכשר שלא רוצה לחתום עם סעיף יציאה לאירופה כנראה לא רוצה להיות פה.

מי שלא רוצה להיות איתי שיזדיין.

*מוסיף בעריכה:

סוייר צודק חלקית, אף אחד אל באמת יודע מה קורה (ולא, להאמין לסוייר שהפך להיות סטוקר של השחקנים הצעירים זה גם לא חכם) בואו נמתין ונראה.

אבל אם כבר עכשיו יש פוזה, אוי לנו ואבוי לנו...נשפוט אותו כשיגיע הרגע.

צודק אחי,הוא כולה בן 17 לא עשה עוד כלום וכבר כולם מלקקים לו

תראו מה קרה עם מדו שכולם ליקקו לו לפני שהוא חתם עוד ותראה מה נהיה איתו

הלוואי שהדעה של גאל תשתנה אבל בינתיים ילד זין

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.