Jump to content

שטלמן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by שטלמן

1. אהלן חבר'ה. קודם כל - שמי זיו ואני מדף הפייסבוק "נתחזק בינואר". ניסיתי להרשם לפורום במשך חודשים ארוכים, ללא הצלחה. אני משתמש ביוזר של חבר צהוב, כי אני צריך עזרה קטנה. אני נמצא כרגע בטיול כדורגל באירופה, במסגרתו אראה גם את הקלאסיקו בשבת. מיודענו ערן זהבי יראה גם הוא את המשחק מהיציע, וחשבתי לנצל את ההזדמנות בשביל לערוך איתו ראיון קצר. שום דבר רכילותי או סקופיונרי כמובן - כל מי שקרא שלושה משפטים מהכתבות שלי יודע שזה ממש לא הכיוון. יותר ראיון של פאן, של היכרות עם צדדים שהקהל עוד לא מכיר בכדורגלן הישראלי הכי מסוקר כיום. אני כמובן לא עומד להופיע במלון שלו סתם כך, ולכן אני רוצה לשאול אותו האם יהיה מוכן לקיים ראיון. מישהו יכול לעזור לי בהשגת מס' הטלפון שלו? אין לי בעיה אפילו להעביר את ההודעה דרך מתווך. כמו שאתם רואים - זה למטרה טובה, ובמידה וערן יסכים אפילו אשמח לקבל מכם שאלות (אסנן אותן כמובן). זמין כאן ובפרטי, אבל בגלל שזה לא היוזר שלי מעדיף שההודעות יגיעו אל דף הפייסבוק. תודה רבה בכל מקרה!
  2. מצטט את Ouriel Daskal הידע שלו מדהים ממליץ לעקוב " על פי מחקר של יאן וסר, מבית הספר לעסקים ולניהול של פרנקפורט, Crossing in Soccer has a Strong Negative Impact on Scoring, אסור להרים כדורים לרחבת היריב. על פי הנתונים, כ-23% מהשערים מגיעים מהרמות (כ-10% מהן מקרנות או מצבים נייחים והשאר מ'משחק פתוח'). עם זאת, רק הרמה 1 מ-4.87 הרמות היא מדויקת ורק הרמה אחת מ-91.47 הרמות במשחק פתוח הופכת לשער. על פי הנתונים, אם קבוצה התקפית מצמצת את כמות ההרמות שלה למינימום, היא תכבוש 0.57 יותר שערים במשחק. לפי וסר, בעיטה מחוץ לרחבה יותר יעילה בהרבה מהרמה. הוא בדק 1,816 משחקים ומצא שמתוך 20,127 בעיטות מחוץ לרחבה, הובקעו 553 שערים. כלומר, שער ל-36.4 בעיטות זה יעיל בהרבה מהרמה, שכ-91 מהן יובילו לשער. לראות את אלי דסה מרים פעם אחר פעם, לאף אחד, זה לבטח היה מתסכל במיוחד עבור אוהדי מכבי תל אביב היום. גם עם חלוץ מרכזי מצוין באמצע הרחבה, זו פשוט פעולה לא יעילה. עכשיו, לא רץ שהטקטיקה ההתקפית שמכבי הלכה עלייה היום היתה מפוקפקת, יש לקבוצה בעיה קשה בהגנה. וזה, אגב, מה שהופך אותה לקבוצה חלשה יותר מהפועל ב"ש במירוץ האליפות. שמירה על "שער נקי" חשובה פי כמה וכמה יותר מאשר הבקעת שערים. כך על פי סטטיסטיקות של עשרות עונות ומאות משחקים שהכינו כריס אנדרסון ודיוויד סאלי בספר "The Numbers Game". על פי סאלי ואנדרסון, שער נקי שווה 2.5 נקודות למשחק בעוד שער זכות שווה בממוצע נקודה אחת למשחק. כלומר, אי־ספיגה שווה פי שניים יותר מאשר הבקעת שער. אפילו ספיגת שער אחד בלבד במשחק שווה 1.5 נקודות - שזה 30% יותר מאשר הבקעת שער. אם יש שתי סטטיסטיקות שמסבירות את ההפסד של מכבי תל אביב נגד הפועל באר שבע, אז הן אלו. האחת - חוסר יעילות התקפית - אל תרימו, פשוט אל תרימו. השנייה - השקעה חסרת תקדים בכלים התקפיים ולא מספיק השקעה בחיזוק ההגנה (בניגוד להפועל באר שבע - מיגל ויטור אדיר). הפועל באר שבע, מלבד תחילת משחק מעט מגומגמת, היתה מוכנה יותר ממכבע וניצלה את נקודות התורפה של הצהובים בצורה מצוינת. הם אפילו נתנו לדסה להרים כמה שהוא רוצה." עצוב כמה שהוא צודק
  3. 2 חיילים מחפשים כרטיסים לפורטו ברביעי
  4. לדעתי על 57-54 סוזה ב2014 ניצח פעמיים והפסיד אחד פאקו הביא דרבי אחד ועכשיו יוקאנוביץ
  5. יש דרך לראות את המשחק היום דרך הטלפון (גלאקסי)?
  6. עוד שאלה המשחק שאני רוצה לקנות אליו כרטיסים הוא מול ויריאל וכרגע מפורסם 8.11 (תאריך לא סופי וללא שעה) עכשיו רוב המשחקים של ברצלונה משוחקים בשבת בכלל אז יש סיכוי שגם זה יוקדם? כמה זמן מראש יש תאריך סופי
  7. לא יודע אם זה קשור לפה אבל מאיפה הכי כדאי לקנות כרטיסים למשחק של ברצלונה? Sent from my LG-D802 using Tapatalk
  8. אבא שלי קנה 2 כרטיסים ליציע 4 למשחק נגד באזל בשלישי והוא רוצה להחליף ליציע אחר לא מאחורי השערים(אם צריך להוסיף כסף בגלל מחיר שונה של הכרטיסים הוא יוסיף) אם מישהו מעוניין שיצור קשר בפרטי הוא לא מוכר את הכרטיסים רק מחליף!!
  9. על איזה דרך אתה ממליץגם אצלי הטלויזיה בבית מושתת על קודי Sent from my X600 using Tapatalk
  10. http://hd.nivdal.info/2014/04/s4.html http://www.sportipim.co.il/2015/02/blog-post_87.html
  11. EA החלה הצבעה על איזה ליגה תתווסף לפיפא בשנת 2016 כרגע הליגה הישראלית בתחרות ממש צמודה על המקום הראשון עם האקוראינים פשוט להצביע ולשתף ומה שנותר זה לקוות שיוסיפו את הליגה השניה כדי שגם נוכל לעשות דרבי http://www.fifplay.com/vote/?pollid=24
  12. מכבי חיפה שיחררה את אבוחצירא ועמאשה. צוות מיוחד מטעם ההנהלה ליווה את השחקנים אחרי שלא מצאו את השער
  13. רק אני או שבשניה שהכדור נכנס שלמה אומר יש?
  14. אני היחידי שהולך לשבת בשער 2? או שגם אותו כבשנו בואו תנו לי קצת תמונת מצב על מה שיהיה ביציעים האלה, כל מי שקנה להתפקד
  15. בני זונות קשנ רצח לקנות מחר בבוקר תנסו,הגורילות מהאולטרטס יהיו בבית ולא יציקו לכם, אני לא הצלחתי שם,נסעתי לדיזינגוף לאן והוצאתי את ההזמנה שלי לשער 2
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.