Jump to content

שטלמן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by שטלמן

1. אז ככה, מקבלים את הנקודות על כל סיבוב שעוברים, נקודה על הראשון ועוד חצי נקודה על כל סיבוב ככה שעליה לבתים מבטיחה לכל קבוצה 2.5 נק דירוג כל ניצחון בבתים 2 נקודות תיקו נקודה אחת בנוסף יש נקודות בונוס על דירוג בבית מקום ראשון יקבל 2 נקודות ומקום שני יקבל נקודה אחת
  2. יחסית גבוה, אבל תשב שם ותראה את שער 8 מגיעים לשמיים וכבר תראה יותר טוב איזה גוש אתה לקחת? אני יושב בשורה 23 ורואה אש
  3. נראה לי שכבר לא נזכה לטלפון עבור שינוי המקום..
  4. קודם תקנה פוראבר ואז תבוא לקנות רגיל אני קיבלתי את ההנחה
  5. חתיכת גבר מאחורי המקלדת תראה לאיזה פסים אתה יורד, קח את האיחולים שלך תשמור אותם לעצמך יא בן אדם קטן 3 קפוץ לי.
  6. חתיכת זין אגואיסט? תנחת טמבל זה לא ארגון צדקה מכבי יש פה בעלים עשיר, תומך לגמרי במועדון ובהכל, זה שלקחתי זיכוי לא הופל אותי לפחות אוהד ממך אפס מאופס.
  7. תיכנס דרך הדפדפן במחשב, אתה תראה מצד ימין לעמודה הזאת מקום להכניס קוד קופון איפה קיבלת את הקופון עצמו?לי יש רק מספר הזמנה שלו בלי הקופון עצמו
  8. בדף התשלום יש מקום להכניס קופון השאלה מה המספר קופון בכלל? אני גם בחרתי בזה, מלאן יש לי רק "מספר הזמנה" של הקופון שזה לא עובד..
  9. מישהו יודע איך קונים עם השובר מהזיכויים מעונת הקורונה?
  10. תגידו יודעים איך אפשר להתחבר לחשבון בלאן לפי מספר מנוי כאשר השחזור סיסמה לא שולח כלום?
  11. קניתי לחבר כרטיס ל11 אתמול אבל הכרטיס עם השם והת"ז שלי תהיה לו בעיה להכנס?
  12. יש לי מנוי מהעונה שעברה אבל הוא לא מקושר למשתמש שלי בלאן (קניתי אותו בטלפון) יש אופציה לקשר אותו או משהו?
  13. מקווה ששלי תגיע עם הפאץ באתר היה תמונה עם הפאץ' נכון? עדכון: הגיע בלי הפאץ אבל בלאגן שלם קרה בהזמנות האלו הזמנתי חולצה, בהתחלה קיבלתי מכנס ואז ניסו לשכנע אותי שהזמנתי מכנס למרות שכתוב חולצה בהזמנה..
  14. אני קיבלתי היום את המייל על ההזמנה. איך אוספים את ההזמנה? אני יכול לשלוח חבר/קרוב משפחה שיאסוף? כי מנויים למשל רק בעל המנוי יכל לאסוף את המנוי שלו
  15. אל תבנה על זה את המנוי אספתי נגד חיפה, בן דוד שלי שגם עשה מנוי היה בחול והכין לי ייפוי כוח עם צילום תעודת זהות וכרטיס אשראי שלו וכל הפרטים כדי שנוציא את המנוי עבור חבר, בסופו של דבר ואחרי הרבה ריבים לא הסכימו במכבי, גם לא להדפיס עבורנו רק את הכרטיס תבוא מספיק זמן מראש..
  16. די אוף טופיק יש לי מנוי בקופות האיצטדיון של בן דוד שלי שנמצא בחו"ל איך אוספים את המנוי? אני מנסה למנוע תקלות מראש
  17. 3 חברים רוצים לסגור טיסות ולהצטרף לנסיעה רק חסר כרטיס למשחק של מכבי מישהו יודע להגיד מאיפה קונים כרטיסים ליציע של מכבי? עד עכשיו אמרו לי בכל החבילות שהם מוכרים רק ליציע של הקבוצה המארחת
  18. זו דעתי בלבד ואם השאירו אותו אחרי העונה האחרונה שלא ראה דקת משחק בערך אז כנרה שזה לא סתם, אם הוא לא יושאל אני מצפה לראות אותו בהרכב במיוחד שהוא תופס מקום של זר
  19. וידאר שוינפלד אצילי ייני גולסה מרסלו דסה טיבי טבח דוידזאדה ראייקו מרסלו חייב לשחק כבר אבל אם לא הוא אז אזולאי ובכל מקרה חייבים להתחיל לשחק עם השניים האלה (וידאר ושוינפלד) הם פיזים טכנים ואין בלמים בארץ שידעו להתמודד איתם קישור קצת הגנתי אבל זה כדי שדסה ודוידזאדה יוכלו לעלות הרבה ואצילי מנצח על הכל מאחורי החלוצים בכל מקרה בפיפא זה המערך הכי טוב שיש
  20. רק אל תקראו לו זהבי – על וידאר קיארטנסון, השחקן החשוב ביותר במאבק על האליפות הכתבה הזאת מתבשלת אצלי כבר הרבה זמן, וכשמושאה האיסלנדי מפציץ שלושער גדול, טבעי שההשראה תבעבע גם בי. טיזר בנושא כבר נתתי השבוע, כשהתארחתי בשלישי בפודקאסט הנפלא של אתר הזווית (אם עוד לא שמעתם, לינק מצורף בתגובות). מכבי ת"א עוברת תקופה די בעייתית. מאמן מפוטר ובמשך חודש לא נמצא לו מחליף, כשבלית ברירה המנהל הספורטיבי פושט את החליפה ויורד אל הקווים. כשפתאום הקבוצה חוזרת לתלם, מנצחת ומציגה כדורגל שובה עין נשאלת השאלה "מה רע? למה לתקן את מה שלא שבור?", אך המנהל תפקידו לנהל, ובזמן שהשחקנים אוגרים נקודות לקראת חודש מאי, הוא כבר מתכונן לחום יולי-אוגוסט. וכך, לאחר חודש מייגע של דייטים ברחבי אירופה, ג'ורדי קרויף הנחית את ליטו וידיגאל האנגולי-פורטוגלי, עם בקשה אחת: אל תקלקל את מה שבניתי. בשמונה משחקים תחת קרויף השיגו הצהובים שבעה ניצחונות לצד תוצאת תיקו אחת, כולל ניצחון כפול על מכבי פ"ת ואחד נוסף מול הפועל ב"ש, היריבה הישירה במאבק האליפות. ומה עשה ג'ורדי? אחרי הכל, הוא קיבל את אותו הסגל בדיוק שהיה לארבלדזה. גם שרן ייני, שחקן הרכש הראשון שהגיע, ערך בכורה רק בשלושים בינואר, ודווקא זה היה המשחק היחיד אותו ג'ורדי לא ניצח כמאמן. שאר שחקני הרכש לא הותירו חותם עד עכשיו, והגיעו רק בשלושת השבועות האחרונים. אז סגל השחקנים נשאר זהה, כלומר ג'ורדי הפיק יותר מהסגל הקיים. הוא העיר מרבצו את הענק האיסלנדי, וידאר קיארטנסון, וזה החזיר לו בכושר כיבוש פנטסטי, עם 11 שערים ובישול בתשעת המשחקים מאז הלך יצא מקריית שלום המאמן הגיאורגי. אלה מספרים לא נורמאלים, זהים לאלה שמפיקים מסי, רונאלדו, סוארס ואחד – ערן זהבי. אז איך יכול להיות שערן זהבי סודי מתחבא בסגל השחקנים במשך חצי עונה ופתאום ביום אחד פורץ? פשוט. ג'ורדי יודע מה יש לו ביד. מאז ינואר 2013, עת נחת אותו זהבי שוב בנתב"ג, הקפיד קרויף ג'וניור שהקבוצה תחזיק בסגל לפחות חלוץ "תשע" אחד. מראדה פריצה, דרך דיאן ראדוניץ' ואורלנדו סה. האחרון, שחקן שלא הותיר חותם על-אף רזומה מרשים, עזב בקול ענות חלושה. מאז שהגיע לסטנדרט ליאז' הקיץ, סה הרשית כבר תריסר פעמים, ב-19 משחקי ליגה בלבד. הוא מדורג במקום השלישי בטבלת הכובשים של הליגה הבלגית (ועם מספר משחקים נמוך משמעותית מיריביו לפסגה). העניין הוא כזה: ג'ורדי מקפיד להנחית בכל עונה חלוץ פיזי כי כל חלוץ כזה בליגת הגמדים שלנו הוא ערן זהבי בפוטנציה. השמות הקודמים שאיישו את החוד לא הצליחו לכבוש כי לא הפעילו אותם נכון. חלוץ "תשע" הוא חלוץ שצריך לעבוד בשבילו. בקיץ האחרון, כשהחלוץ האיסלנדי חתם במכבי ת"א, גולש בשם Lioz Akirav שלח לי תחקיר מרתק שערך על וידאר. מטרתו של התחקיר הייתה להתחקות אחרי קצב הכיבוש של החלוץ, ולנסות לענות על השאלה – "האם נמצא יורש לערן זהבי?" ליעוז עבר על כל המשחקים של קיארטנסון בעונה 15/16 במדי מאלמו, ופירק כל בעיטה שלו לנתונים סטטיסטיים. הדבר הבולט ביותר לעין בתחקיר הוא הדרך בה החלוץ משיג את השערים שלו: 72% מסך שעריו נכבשו תוך נגיעה אחת בכדור. (לשם השוואה, זהבי סיים את העונה שעברה כש-54% משעריו הובקעו בנגיעה). יתרה מכך, רק בשער אחד נזקק וידאר ליותר משתי נגיעות בכדור. הנתונים האלה זועקים לשמיים עובדה ברורה: עבדו בשביל וידאר, יצרו לו מצבים, הוא כבר ידאג לשים אותם ברשת. כשג'ורדי מצא עצמו בעמדת המאמן, הוא החליט שסוף-סוף הקבוצה שלו תשכיל להפעיל את חלוץ המטרה. את אותו המחקר שערך ליעוז על העונה שעברה, ערכתי אני על העונה הנוכחית. פירקתי את כל שעריו של וידאר לסטטיסטיקה, והיא מובאת כאן לפניכם: 14 מתוך 18 שעריו של האיסלנדי, שהם 78%, הובקעו בנגיעה אחת. ארבעת הנותרים הובקעו בעזרת שלוש-ארבע נגיעות. 39% מהשערים הובקעו בנגיחה, ו-39 אחוזים נוספים בעזרת רגל ימין. הנתונים והתפלגות הבעיטות מוצגת בתמונות, שתוכלו לראות בתגובות לכתבה הזאת. מאיפה מגיעים השערים? על רקע עלייתו של וידאר, קשה שלא לשים לב לפריחה המחודשת של אגף ימין במכבי ת"א, עם מיכה, דסה ויצחקי הנהדרים. אגף ימין הוא גם זה שמפעיל את האיסלנדי בצורה הטובה ביותר, כש-53% מסך שערי השדה שלו הגיעו משם (כבש שלושה שערים כתוצאה ממצבים נייחים). יצחקי פורח לא סתם; בנוסף למשחק הראש והכוח, הדבר שחלוץ הרכש מבצע בצורה הטובה ביותר הוא תנועה ללא כדור. זו תנועה קלאסית, של חלוץ מאומן ומיומן, לשטחים ריקים. ברק יצחקי, שמתופקד כסייד-קיק, הוא הכל חוץ מחלוץ קלאסי. הוא נמוך, זריז ותחבולן. על כל תנועה שוידאר עושה לכיוון הנכון, יצחקי הולך הפוך. במקרים רבים הוא מנצל את האש שמושך חברו לחוד כדי להתפנות למצב מסוכן. בסוף הסרטון המצורף, שמכיל את כל שעריו של וידאר, תוכלו לראות גם כמה דוגמאות. אוסקר סקאריונה, עוד שחקן שיודע לנוע היטב ללא הכדור, יזכה גם הוא לחופש ולעדנה כשיחזור מהפציעה. זו הסיבה בגינה וידאר הוא האיש החשוב ביותר במאבק על התואר העונה. לא רק בקבוצה הצהובה, אלא בכלל. אם מכבי תל-אביב תמשיך להפעיל אותו כמו בתקופת קרויף הקצרצרה – מאבק האליפות חי ונושם ויישאר כך עד לישורת הסיום. במידה ולא, הפער בצמרת הטבלה לא ייסגר. סמכו על ברק בכר. https://www.facebook.com/LehaviBlog/videos/802343913248759/
  21. תודה ענקית! קופר גדול ממני בהרבה, הוא היה בהרבה חורים הרבה זמן כדי להשיג את הידע העצום שלו. לשואלי ושועלי ארה"ב: כן, יודע שהוא במיאמי. לא צריך להיות סטוקר, מספיק מבט באינסטגרם. גם אני עוד לא בברצלונה (הייתי באמסטרדם, לכן העיכוב בתגובה), הבנתי שערן מגיע לכאן כדי לראות את המשחק. תודה גם לכם בכל מקרה
  22. מסכים. יש מצב שהוא מוגבל חוזית, אבל אולי אם לא נדבר על דברים מסוימים (ואני באמת לא מתכוון להתעסק בצהוב ואפילו לא בטקטיקה יותר מדי, זה יהיה ראיון קליל וכייפי) אז הוא יוכל. בכל מקרה לא מצפה איזה כיף! תודה רבה רבה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.