Jump to content

הצבר

משתמשים רשומים
  • Content Count

68
  • Last visited

• Days Won

13

About הצבר

• Birthday 16/02/1960

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,949 profile views
  1. בכלל לא ברור אם שחר יחליף את בלבול, מבחינתו זה הימור. לא ברור מה קורה עם חוגג ובית"ר אבל אם חוגג ישתקם לא הייתי פוסל בכר לבית"ר
  2. כמו שאמרתי אני לא מתחבר לפסטיבל השמחה לעיד מעבר לזה אולי כדאי גם לחדד כמה נקודות שנראה שחלקכם פספסתם הפועל ב"ש לקחה 3 אליפויות בגלל צרוף מקרים נזיר הם לא היריב שלנו ולא יהיו היריב שלנו. ( לצערנו יש יריבים רציניים יותר). ככה שמעבר לזה שהם שונאים אותנו כמו כולם ואין בזה כלום הפועל באר שבע חזקה משרתת דווקא אותנו. אני די בטוח שכולם מסכימים שמבחינה אסטרטגית עדיף אליפות של באר שבע ואפילו שתי אליפויות שלהם מאשר אחת של חיפה או הפועל שירימו אותם מהקרשים. זה גם טוב שיש עוד קבוצה אטרקטיבית שתתחרה על השחקנים דרג 2-3 ותאלץ את חיפה והפועל לשלם יותר או לאבד שחקנים ומצד שני בניגוד לעבר הם כבר לא מתחרים יותר על שחקנים בדרג 1 כמו שהיה בעבר הלא רחוק. לכן באר שבע של מקומות 3-6 ולפעמים גם מקום שני בייחוד פוגעת במתחרים שלנו ודוחקת אותם שלב אחד למטה ודבר אחרון : באר שבע לאט לאט הפכה חלק מארבעת הגדולות, היא הפכה לנציגת הפועל בארבע הגדולות. אין דבר שדחק את הפועל תל אביב יותר לתחתית ומאיים עליה יותר ברמה האסטרטגית מאשר העובדה שהם כבר לא הקבוצה שמייצגת את הפועל - עוד כמה שנים של ברקת בבאר שבע ועוד כמה שנים של הניסנובים בוולפסון והנזק לשם הפועל תא היה מתקבע ובאר שבע הייתה תופסת לפחות חלקית את מקומם. חבל, אבל אולי חוגג ירצה לקחת את מקומה.
  3. די להתלהב 13 שנה זה לא בלון היא נתנה שם שנים יפות והיה לה גם הרבה מזל, עכשיו במצב החדש בעולם השחקנים הטפשים נתנו לה סולם לרדת מהעץ ולהשאיר את הכסף בכיס של הבעל. חוץ מזה, הם לא חיפה ולא הפועל, אפילו קצת חבל לי עליהם מבחינה ספורטיבית ומבחינה אנושית כחובב ספורט.
  4. קורנה בגיל הזה היא סתם מחלה מעצבנת שגורמת לך לסבול כמה שבועות ובלאו הכי אין משחקים. אני לא בטוח אם לראות את אבוקסיס סובל קצת כל כך ידכא אותי
  5. שני הצדדים טיפשים ואני אסביר קודם כל החל מ 15.3 יכולים בעלי הקבוצות להוציא את השחקנים כולם או חלקם לחל"ת. אין שום דבר שהשחקנים יכולים להגיד או לעשות נגד זה. הם מקסימום יכולים לנסות להגיד שהם רואים בזה הודאת פיטורין והחוזה בטל ( לא בטוח אם זה יעבוד בהתאחדות ופיפ"א) במקרה הזה הם יקבלו דמי אבטלה חלקיים מאוד בלבד ושנה הבאה הם יכולים להתפלל למצוא קבוצה. גם נושא הקיצוץ לשנה הבאה שהם מתנגדים לו, הם צריכים להגיד תודה ענקית אם בשנה הבאה הם יקבלו 30% מהשכר של השנה. לכן כל הדרישות שלהם והפנייה עם עו"ד כדי למצות את הזכויות שלהם היא טיפשית. אלונה: ההתעקשות על שנה הבאה כששום דבר לא ידוע גם מצידה היא לא חכמה תסגרי עם השחקנים על 30% ואפילו 45% אחוז לחודשים הקרובים, ושנה הבאה עם המציאות הכלכלית החדשה תקבעי את המשך הקיזוז למה לקבוע עכשיו 30% בעולם שלא וודאי שבכלל היא תוכל לשלם 50% ? ועוד להכנס על זה למריבות. נניח שאחרי כל הבלגן בסוף השחקנים יתקפלו מה יהיה שנה הבאה אם כולם ידרשו לעוד קיצוץ ?
  6. ערוץ הספורט ואירגון השקרנים יש לך את זה בפחות אמין ? ברור שאף אחד לא ישוחרר. יותר מזה, במצב שנוצר הם יבכו אם מישהו ייתן להם גם 70% מהחוזה הקודם.
  7. סליחה לא הבנתי , באיזה עזות מצח אתה טוען שאתה יותר דמוקרטי ממני ? מי אתה שתתנשא מעלי ? מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך חוץ מלצטט את נוני מוזס ושליחיו ששוטפים לך את המוח. אשמח לנהל אתך דיון על דמוקרטיה ואל שקרים של שמאלנים וגניבת דעת ושלטון. חוצפן מתנשא שכמוך "הצבר"
  8. אוסף הקללות פה מבייש את כולנו ובראש ובראשונה מבייש את המקללים. חבל, כל הקללות האלה מורידות מהכותב ולא מהמכותב מעבר לזה שהן הורסות את הפורום ואת האשכול אנא מכם, בעיקר בימים כאלה בואו נשתדל לתגבר הבנתם את זה יא בני זונות אפסים שכמוכם ? או שצריך לבוא אלכם הביתה עם דלי של קורונה ?
  9. מעניין לשחקני תיאטרון ושאר אפסים מותר ואפילו דוחקים בהם להביע דעה. אבל לשחקני כדורגל אסור להביע דעה. דרך אגב, כשהדעות של השחקנים הם "נכונות" אז בהחלט מותר ורצוי להם להביע דעה. כמו למשל דני עמוס או אריאל הרוש בבית"ר ( במודגש אין לי בעיות עם הדעות שלהם, אני אפילו תומך בהם רק מדגיש שיש פה איפה ואיפה ) "הצבר"
  10. שמעתי אותו בנפרד משני סינים שונים לשניהם אין הרבה קשר לכדורגל ( למעשה אחת מהם היא בחורה שממש לא קשורה לספורט ). אז אני מניח שאו שזה נכון או שזאת אגדה אורבנית שרווחת בסין בתור אחד שאין לו את הנייד של זהבי והמנדרינית שלו קצת חלשה, אין לי הרבה אפשרות לברר.
  11. מסתבר שלמלך יש עוד צדדים חשובים לא פחות. בלי רוח בלי צלצולים ובלי שכתבו על זה מילה בישראל מסתבר שבתחילת משבר הקורונה בסין ערן זהבי תרם חצי מהמשכורת השנתית שלו (כנ' משכורת הבסיס). לטובת נפגעי הקורונה , אמצעי מיגון, אוכל וכד'. בארץ לא שמעתי על זה מילה ( אולי זה כי אני קצת עסוק מידי בזמן האחרון ). אבל מסתבר שעבור האנשים בסין הוא משמש דוגמא ומופת ומעריצים אותו אנשם שאין להם מושג בספורט. ( קיבלתי את המידע משני סינים שלא יודעים איזה צורה יש לכדור והופתעו מאוד שלא שמעתי על התרומה הנדירה שלו ). "הצבר"
  12. תגידו חולים ופצועים זה באותו נושא מנחוס או שאתם רוצים לפתוח עוד מנחוסיה
  13. אתם לא בכיוון בכלל, הכל מתפרק. לחצי מהספונסרים לא ישאר שקל לפרסומת כנ"ל ההשפעה של חוזי השידור המנופחים זה לפני שהתחלנו לבדוק כמה ממונפים כל בעלי המועדונים מה שהיה לא יהיה, הפיירפליי הוא לא הראשון ולא האחרון שימות במגפה הזאת
  14. הלוואי וחיפה ישוו עוד סיכוי לאדומים צהובים ירך אחורי וכד'. לחיפה יש סגל קצר מאוד, מתי שהוא העומס חייב לתת בראש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.