Jump to content

הצבר

משתמשים רשומים
    68
  • Last visited

7 Followers

About הצבר

• Birthday 16/02/1960

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

9,401 profile views
  1. טוב תרשו לי לחזור לנושא ( באדיבות המשחק של המסכנים נגד נתניה ) והפעם ההתלהבות של הפועל מהזרים שלהם במשחק : נתחיל ב"חיזוק " ( כינוי חיבה ללקרדה ) הלוהט מבית"ר הטרדה מינית בפורום סיכום קצר של תרומתו של "החיזוק" ופה יש גם בקשה אופרטיבית כאילו שזה הראשון או איזה חריג אצלם - לדעתי זה פשוט בנוהל המשך יבוא
  2. השטויות שאנשים כותבים פה, כבר עדיף לתת ליצחקי לבנות את הסגל. אז כן, ברור שהקבוצה לא מאומנת מספיק לצערי הבעיה בהגנה זה ברמת ההזיה. גם ברמת הרכות אבל לעזזל יש פה בעיה של יסודות ברמת ילידים א. בחצי מהההתקפות של היריב ההגנה שלנו שומרת "אזורית" אחד על השני ומשאירה את שחקני היריב לטייל לכן הפסדנו משחק שהיינו 3 דרגות מעל היריב. הובלנו 12:0 בקרנות + פנדל וחצי שלא נשרקו ולפחות. 4 מצבים של גול בטוח שהוחמצו בקיצור עליונות מוחלטת. ככה שהבעיה לא במשחק מול סכין נקודתית ( כי זה כדורגל ובכדורגל יש גם אלמנט של מזל ) הבעיה היא שזה דפוס שחוזר על עצמו
  3. מול סכנין נראה שאפשר לשרוק כבר בדקה ה 85, בלאו הכי ב 5 דקות האחרונות לא משחקים דקה
  4. קוובאס במשחק טוב יחסית למה שקורה על הדשא
  5. ההגול שלו בקרן............. פרייסלס
  6. מי ששילם על הפורום זה מישהו עשיר שהיה לו אינטרס אישי / רצון שיהיה פורום וזרק על זה כמה גרושים אבל הוא לא ניהל ולא היה מעורב ולפי מה שאני יודע לא היה לו יוזר. מנהל הפורום הכיר אותו ומונה על ידו לנהל את הפורום ( זה לא היה נציג רשמי של הקבוצה או מישהו מטעם שחר ). כנ' נמאס לו לממן, אולי אני אבדוק בעתיד, אם זה ימשיך לסקרן אותי. יש לי איפה שהוא טלפונים של חצי מהפורום שלהם ומייל של מנהל הפורום שלהם :-)
  7. כשלון אדיר של כל המערכת, לא רק יצחקי
  8. תרשה לי להקשות וללמוד דבר ראשון מסכים אתך לגמרי לגבי חיפה, יותר מזה עם מערכת (לא רק מאמן) טובה היינו לוקחים גם השנה. - אני ארחיב על זה בנושא נפרד. לגבי דנביטון - ייתכן והייתה טעות, אבל מצד שני דנביטון הוא שחקן של מספרים הוא הכי מסוכן בפער בקישור אצלנו, יותר מזה דנביטון הוא היחיד בקבוצה שבאמת מאיים מרחוק. בקטע הזה של הבעיטות מרחוק הוא פותח את ההגנה בעצם הנוכחות שלו במגרש. ( יש גם חסרונות כמובן ). דבר שני : גויאגון באגף זה בעיה כי הוא לא מרים כדור ואי אפשר להמשיך לשחק עם שני חלוצים גדולים ואף אחד שירים להם כדור זה אומר שאתה דוחף את גויאגון ואת שחר לעומק הספסל בתור מחליפים 3,4 ואל תשכח שיש לנו גם את שמיר שאני דווקא חושב שאפשר לנצל אותו יותר, הוא הראה שיש לו מהכל ובניגוד לאחרים הוא מביא גם הגנה ופיזיות למשחק. אני לא מפחד לתת לצעירים מפתחות אני מוטרד שהם גם דורכים אחד לשני על הרגל וגם שנעצור להם את ההתפתות אם הם יתייבשו על הספסל בתקופה כל כך קריטית בקריירה.
  9. הבעיה הגדולה ששוער שמקבל צהוב זה כמו לקבל חסינות דיפלומטית הוא יכול להתחתן עם הכדור או לבצע בכדור יחסי מין רבע שעה והשופט לא יוציא לו אדום בחיים.
  10. אם מכבי פ"ת יצליחו לרדת בליגה שיש בה את הפועל ירושלים ונוף הגליל זה בהחלט חתיכת הישג
  11. איזה פילוג? היו שם ארבעה וחצי אנשים והפורום מומן ע"י תורם חיצוני, אולי נמאס לתורם האלמוני לשלם כי ההודעה אומרת שהדומיין למכירה
  12. אשמח לשמוע את דעתך המלומדת דנביטון, קניקובסקי, גויאגון, גלוך, ושחר זה חמישה גמדים תזזיתיים על עמדה 10 זה לא קצת יותר מידי ? השבוע קיבלנו גול מכריע בגלל הנחיתות הפיזית של קניקובסקי, ברור שיש גם יתרונות השאלה היא כמה כאלה אפשר/צריך ואיפה היית מפזר אותם על המגרש
  13. מאמן ישראלי היה צריך למנות לפני שנתיים כשלא מצאו מאמן היה בלגן קורונה ובכר היה פנוי. אחד הדברים החשובים להצלחה של מאמן זה הריספקט של השחקנים ( קצת ביצה ותרנגולת אבל אלה החיים ) בכר הוא המאמן היחיד היום בארץ שהשחקנים נותנים לו קרדיט גדול. זה כנראה בצדק ו 5 אליפויות תורם לזה מאוד .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.