Jump to content

judymaccabi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי judymaccabi

1. לפני7 שעות , barak said:

לכולנו יש את המודל שאנחנו רוצים של מכבי של איביץ' 18/19 בראש.

קבוצה בריאה, בלי סטאר - שכולם שווים.

זה לא תמיד עובד ככה.

לכל קבוצה גדולה בעולם (וגם בארץ) יש את המגה סטאר שלה.

זה לא גורם להם להצליח פחות, נהפוך הוא.

השאלה אם יש מי שיודע לנהל את הסיטואציה.

ואצלנו לצערי כרגע אין אחד כזה (ואני לא מדבר רק על המאמן).

אפשר שבעונה הבאה יבוא סוף סוף מישהו בעל שיעור קומה עם סיי, יעשה שיחה לערן ויסביר לו איך הוא רואה את הדברים.

אם הוא ירצה שהוא יהיה עוד 'שחקן מעולה שיתרום' כדברייך, ערן יצטרך לקבל את זה (או שלא).

*גם אם המאמן ירצה שערן יהיה החלוץ השני שלו.

וזאת ההיררכיה שאתה מדבר עליה.

אין לזה שום קשר לכסף שהוא מקבל.

כמובן שאפשר לשבת למשא ומתן אבל אין פה שאלה שלתת לו את מה שהוא דורש.

ערן הוא מעבר לשחקן כדורגל בשביל מכבי.

מכיר שחקן ספסל/רוטציה שמקבל שכר פי שתיים מהבא אחריו? כי אני לא מכירה. שכר ותנאים של כוכב בהכרח אומרים שהוא השחקן מוביל שלך ועליו אתה בונה את הקבוצה. ערן הגדול בהיסטוריה, לא חושבת שבגיל הזה וביכולת כזאת (ואין לי ספק שהוא יחזור לעצמו אבל הגיל ימשיך לעשות את שלו) הוא צריך לקבל שכר כל כך גבוה, זה לא מתכון בריא לאף אחד.

2. 12 דקות לפני, barak said:

משאיר ונותן לו גם עוד 1.2.

למה זה יוצא מהכיס שלי?

זה לא הכסף או לפחות לא רק. כשאתה משלם סכום כזה לשחקן שהופך אותו למשתכר המוביל בפער, זה אומר שהוא השחקן המוביל שלך וכיוצא בזה גם המאמן שלך שם אותו מעל הקבוצה ו"מפחד" לגעת בו (אמנם לא מחייב שיקרה אבל הגיוני). כשערן חזר זה היה מוצדק כמובן. אחרי השנתיים האלה ובגילו, למרות המקצוענות המדהימה שלו ועם הירידה הטבעית ביכולת בעקבות הגיל, הוא עדיין יכול להמשיך ולקבל אחלה חוזה אבל אולי לא בתור ה-שחקן שכולם בונים עליו שיוביל לאליפות, אלא עוד שחקן מעולה שיתרום כמו כל שחקן אחר ובמעמד זהה לשאר השחקנים.

ככה לדעתי צריכה להתנהל קבוצה בריאה, בלי היררכיה ושכל השחקנים שווים במעמדם, פחות או יותר.

3. פתחת עם 3 בלמים? אין בעיה, היה נראה לגיטימי. איך עם איך שאנחנו נראים מחצית ראשונה אתה לא עושה חילופים? למה לשנות מערך רק דקה 80? איך החילוף המנצח שלך זה פקאינג ד. ביטון? למה קיקו משחק אחד פותח, נראה טוב ומשחק אחרי זה לא מתחמם אפילו, כנל דוידזאדה.

ד. פרץ מסריח את הדשא חודשיים, מסיים עוד 90 דקות.

גבי מאבד כל כדור שני בערך, מסיים 90 דק.

ערן לא בכושר טוב, זו לא בושה להוריד אותו לספסל.

אני סקפטית שיגיע גם בלם וגם מגן ימני, אז נקווה שלפחות מגן ושהחזרה של מילסון תעזור.

4. Just now, itanar said:

השאלה עם אופציה על בלם זר זו גם אפשרות שהייתה צריכה להיבחן.

המצב קצת יותר טוב עם רז שלמה (חושב שעדיף על בלטקסה ונחמיאס), עדיין נקודת התורפה זו הגנה.

היינו חייבים בלם להרכב, זא בלם יחסית מבוגר עם ניסיון ולא צעיר עם פוטנציאל. כנראה שלא היה כזה בנמצא אז הלכו על ישראלים.

5. 7 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

יקח מלא זמן לנקות את החלון הזה. אורז את כל ה10 בינוניים האלה ומביא 2 בלמים להרכב. 

אלעד מדמון הכישרון הכי גדול בליגה בינוני? הזר החדש שמביאים כבר קבעת שהוא בינוני?

בנוגע לבלמים אני רק מנחשת שרצו לחכות לקיץ שהשוק הרבה יותר רחב ויש יותר אופציות ואולי סיום מלחמה ימשוך יותר זרים מנוסים.

6. Just now, nirnir20 said:

אגב, איך זה עובד שעכשיו קנינו שחקן והוא נשאר אצל הקבוצה שלו עד עונה הבאה? 

זה לא בדיוק אותו מצב כאילו אתה משאיל שחקן שאין לך מקום אליו בקבוצה, פה מדובר בשחקן שרצינו מאוד שיגיע כבר עכשיו והם התעקשו שלא, אם הוא חס וחלילה נפצע החוזה מבוטל ? 

היה דיווח שדיבר על כך שבמקרה של פציעה יש לנו אופציה לבטל את החוזה. לא יודעת אם זה נכון אבל מקווה שכן

7. 1 דקה לפני, המכבייה said:

אומרים שמדמון רוצה כבר עכשיו אבל חדרה לא מוכנה. 

אנחנו בסיטואציה בה הטאלנטים הגדולים נמכרים כבר בגיל צעיר(חלאיילי ותורג'מן לא יפתחו את העונה הבאה בישראל, ואולי גם רוי). המציאות השתנתה. אז קבוצות מכינות את עצמן. לכן חיפה החתימה את קינדה וקאסה, לכן מכבי מנסה להתחיל את בניית הקיץ כבר מעכשיו. 

שזה מדהים כי רוב התלונות על מכבי שהיא לא מכינה את עצמה מראש ואין תכנית עבודה. וגם עכשיו כשיש, אז מוצאים על מה להתלונן.

8. 13 דקות לפני, Raumdeuter said:

אומרים שהוא בענף אבל אף אחד לא באמת ראה אותו משחק חוץ מאוהדי הפועל חיפה.

ראיתי אתמול שני מהלכים שלו. בישול יפה ברגל שמאל מצד שמאל (שיחק אתמול מגן שמאלי) וסגירה לא טובה בגול של הפועל

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.