Jump to content

judymaccabi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי judymaccabi

1. לא ברור איך הפנדל לא נשרק, ידיים פתוחות לרווחה, בעיטה לכיוון השער.

בקשר לאדום, אם אני לא טועה בחוק אין קשר לשחקן אחרון ואין שום אזכור של זה, ולפי החוק היבש זה באמת אדום.

החוק אומר ששחקן צריך לקבל אדום אם הוא מונע מצב ודאי לשער, כמובן שזה לא מה שקרה היום.

2. לא מדובר רק בבן אדם אחד.

עושה רושם שמי שנמצא במכבי אלה האנשים הנכונים להצעיד אותה קדימה, בעיקר כי הם באים מאהבה למועדון:

מיטש', מוטי, ניר לוין עמיר תורג'מן, גדי כרמלי.

לכולם גם יש קו חשיבה משותף שמנחה אותם, שילוב צעירים והכנתם וחינוכם להיות טובים יותר ולהשתפר כל הזמן. וזאת בנוסף לכישרון שכבר יש להם.

3. מישהו יודע כמה נגמר המשחק של הנוער נגד הרצליה?

הבנתי שנערים ב' וג' הפסידו הבוקר בשני משחקי דרבי.

המשחק בשעה 15:00

בנוסף, הנוער של חיפה יצא בתיקו עם ראשל"צ, לאחר שהשוו כשחקן ראשון שכב פצוע על הדשא.

והגועל הפסידו בחוץ 3-1 להפועל רעננה.

4. הכתבה הכי מצחיקה שקראתי מימיי.

כאילו במקרה הכל הסתדר בתאוריה(עטר זרק בקבוק, לא מתאמן בגלל פציעה וגם עומד לועדת משמעת)והצליחו ליצור כתבה יש מאין.

ובכלל, אם הוא יצר קשר עם טויטו, אז איך יש נתק?

והכי מצחיק שטוכמן "אוהד" מכבי. :thumbdown:

5. אמנם לא ניצחנו(למרות שיכולנו) אבל זה מרגיש כמו ניצחון. הקבוצה הזו היא כמו הניצחון הפרטי שלנו.

שנים חיכינו לראות מכבי כזו, שנלחמת ורוצה ויכולה ולא מוותרת. אחת כזאת נוצצת ומאירה למרחקים.

כל שחקן יודע לאן לרוץ, מה לעשות עם הכדור, לאן למסור ומתי.כל הקרדיט למוטי ולצוות המקצועי.

לא משנה מה יקרה בהמשך העונה(ואין לי ספק שיהיו עוד הרבה רגעים מרגשים)זה מרגיש מדהים ואין שום דבר שיפגע בהרגשה הזו.

מכבי זה אצלי בלב! :wubyellow3:

6. הילד ענק!!!!

מישהו ראה את תעודת הזהות שלו? לא יאמן שהוא רק בן 19.

יש לו את כל האלמנטים במשחק:

טכניקה, ראיית משחק, מהירות עם הכדור ובלעדיו, חשיבה לעומק, בעיטה מעולה וכושר גופני אדיר.

אין לי ספק שעוד כמה שנים הוא ישחק באחת הליגות הטובות בעולם.

מיכה :wubyellow3:

252102.jpg

7. בקשר לקהת, אני חושבת שההבחנה של איווניר לגביו היא חכמה, לקהת יש הבנת משחק וחוכמת משחק טובה, ומהעמדה הזו הוא יכול לנצל אותה.

יחד עם זאת, אני מסכימה שהשילוב שלו עם אלברמן יכול ליצור בעיות, בעיקר בגלל שזה משחק ראשון שלהם ביחד, והמשחק הראשון של אלברמן בהרכב בפרט.

מאמינה שיהיה בסדר.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.