Jump to content

judymaccabi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by judymaccabi

1. אחד החמודים שהיו פה + יכולת של אל
  2. לבן יש יכולת מדהימה לפגוע בזרים
  3. מעדיפה ביטון בקו וקניקובסקי בקישור, שיעזור במאמץ ההגנתי ובהנעת הכדור
  4. מקווה שתהיה הפקת לקחים. דור פרץ מדרגה אחורה עם עזרה בהנעת כדור וכניסה לרחבה מקו שני, בלי יונתן כהן ומשחק לחץ משופר וקבוצה רעננה ורעבה.
  5. אוהבת את הניתוח שלך על 'יתר'
  6. חובה על קין להשתמש יותר בסגל הרחב שלנו - גולסה, שחר וכו חובה לרענן את דור פרץ, להוריד לקישור וגם לספסל אפשר חובה לתת לתורגמן יותר דקות חובה לתת לזהבי יותר מנוחה במשחקים חובה למחוק את יונתן מהרוטציה, שחקן ליגה לאומית כרגע
  7. איזה כיף ומרגש שהוא כבש, זה רק הסיפתח. מקווה שמס 14 שלהם יפסיק לחבל לאוסקר ויתחיל למסור כשצריך, זה ישדרג אותו ואת זלצבורג בהרבה.
  8. אלמוג ב600 אלף יורו ואחוזים ממכירה עתידית זו עקיצה ענקית שלנו ואני אומרת את בתור מישהי שמאוד האמינה בשחקן הזה עד לאחרונה.
  9. אני לא מסכימה, דן ביטון עשה גליץ מיותר והיה יכול להשתלט יותר בקלות על הכדור ולהבקיע גול די פשוט
  10. המסירה של ערן לד. ביטון, ההחמצה של ערן במחצית הראשונה (לא זוכרת מי מסר) והייתה עוד החמצה של תורגמן ממטר ובעיטה של דוידה לקורה.
  11. מה אתה מדבר? היו לנו 3 החמצות ממטר גם בלי המצב הזה של זהבי
  12. חייב לתת יותר קרדיט לג'ינג'י
  13. הצרחות של וייץ בשיוויון של חיפה זה הזיה מארץ ההזיות
  14. זוכרת גם מספרים יפים כמו 9000 נגד חדרה וסביבות ה10 נגד ביתר בחוץ וקש שתמיד מלא הרבה יותר מחיפה למרות שהם קרובים יותר גיאוגרפית..
  15. אם תקח אליפות השנה, שנה הבאה תמלא. כמו שאי אפשר להשוות מה שקרה מבחינת קהל אחרי האליפויות שלהם בשנות ה2000 לשלנו ב2013 והלאה
  16. דווקא חיבבתי את מלדה כשהוא שיחק בארץ וכמו דוידה הוא עדיין צעיר, לא רואה הבדל ביניהם מבחינת איכות ומהות ההחתמה אם תקרה.
  17. מדהים שהטלויזיה שלי על מיוט ואני עדיין מצליחה לשמוע את יעקובי צורח
  18. עכשיו כשאין אף שחקן שלנו, סוף סוף אפשר לייחל לכישלון של לוזון ללא רגשות אשם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.