Jump to content

judymaccabi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by judymaccabi

1. מה זגורי? נפלתם על הראש? ורמוט אני יכולה להבין, הוא יכול להוסיף דברים שחסרים לנו, אבל זגורי? מרוב דריבלים שהוא מנסה לעשות( וברובם נכשל) הוא מקבל סחרחורת. דור טוב ממנו פי כמה.
  2. הוא לא נבחן במכבי, רצינו אותו, אם אני לא טועה הוא אפילו כבר סיכם, אבל בסוף אשדוד החתימה אותו.
  3. http://www.transfermarkt.com.tr/ahmet-aras/profil/spieler/44970 זה השחקן הזה, לא? הוא בכלל חלוץ אם כן.
  4. וטל בן חיים מרוויח 330 אלף דולר, אז מה? זה לא אומר שזה מה שמגיע לו. לדעתי, לדור מגיע בסביבות ה200 אלף, אבל שלא יתפשרו על הסעיף יציאה.
  5. איזה עיתונאים מצחיקים. למה הם לא שואלים על זהבי?
  6. אלייב נפצע אולי בשריר החשק, היו לו איכויות נדירות של שליטה בכדור, אבל מינואר הוא החליט שלא בא לו לשחק וישב ביציע. ובחייאת, תרגיעו עם השמות תואר שאתם נותנים לנשים, הן לא חפצים!
  7. ג'ק בראיון לוואי נט לפני פחות מחודש. אני מקוה שלא השתנה שום דבר.
  8. לא ראיתי את המשחקים האחרונים שלו בנבחרת, אבל יש סיבה לזה שהוא לא שיחק בבלגיה, וגם כשהוא שיחק בתור מחליף הוא הראה יכולת ירודה, והרבה לטעות. אני אשמח אם הוא יגיע לחיפה, יש לו אגו עצום והוא נזק לחדר ההלבשה, בעיקר אם הוא לא יגיע כבלם ראשון (המאמן שלהם רוצה גם בלם זר בנוסף). לדעתי הוא הרבה מעבר לשיא שלו והאישיות שלו שנויה במחלוקת.
  9. יש לי צמרמורת. עדיין קשה לי להאמין, מרגיש כמו אליפות. בהצלחה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.