Jump to content

Originals

משתמשים רשומים
    33
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Originals

1. שמעו, אני לא מחייב אותכם, או כל אחד אחר לקנות אותה.

אני סך הכל מציע כאן את הפריט, מי שזה מעניין אותי מוזמן לבוא לראות את החולצה, ולראות בעצמו כי אכן הכל מקורי.

כל ילד אינטרנט נהיה פה אשף בכל תחום אפשרי ויודע הכל.

2. כמו שהכותרת מסבירה, אני מעוניין למכור חולצה של ריאל מדריד, מדי חוץ 2011/2012 של רונאלדו. החולצה עצמה לא מגיעה הישר מהחנות של המועדון אך מיוצרת באותו מפעל בדיוק, לכן החולצה נראית אחד לאחד כמו החולצה המקורית, אבל בגלל שהיא לא נמכרה דרך אדידס וריאל אני לא יכול לומר שהיא 100% "מקורית"

החולצה עצמה חתומה על ידי כל הסגל הבוגר, כולל המאמן, ומגיעה יחד עם תעודה שמאשרת שהחתימות אכן מקוריות.

בנוסף כבונוס, החולצה עצמה תגיע ממוסגרת במידה והבן אדם אשר יקנה אותה יהיה מעוניין.

*שהחתימות אכן מקוריות* טעות שלי במיני כותרת חחחחחח*

כל שאלות,הצעות,קללות וסתם כי אין לכם עם מי לדבר...בפרטי.

Originals

3. לא רוצה?

זדיין.

תחתום עם סעיף יציאה או לך לב"ש.

ראש דפוק גוף סובל.

אני לא שופט, רק מציין שהפעם ההנהלה לא אשמה. הפעם מה שמעכב את ההתקדמות שלו במכבי הוא נטו עצמו. ואני יכול להגיד לך יותר מזה שהסיבות שלו מוצדקות.

4. אני לא מרבה להגיב ובטח שלא לפתוח פוסטים חדשים, אבל החלטתי להביע את דעתי ועמדתי כאן ולשמוע מה יש לכולכם להגיב בנושא.

נכון, אין שום תירוץ ליכולת נגד ביתר, בני יהודה וק"ש. אבל בתחילת העונה, כאשר מוטי ביחד עם מיץ' החליטו על מהפכת הצעירים, גם הם וגם אנחנו ידענו שהשנה לא הולכת להיות יציבה, ובטח לא תמיד מוצלחת.

אתם שוכחים שמרבית הסגל שלנו, שנה שעברה היו עדיין אלמונים שמשחקים בנוער של מכבי. אתם שוכחים, ששנה שעברה חוץ מהחברים והמשפחה שלהם אף אחד לא חשב בכלל להוסיף אותם בפייסבוק, לעודד אותם עם 11 אלף אוהדים או לקנות מוצרים עם שמם או לכתוב שהם המלכים.

אתם צריכים להבין שהמעבר החד הזה שמרבית שחקני הנוער שלנו עשו זה משהו שמרבית האנשים לא עוברים. אז נכון, הם כדורגלנים וזה המקצוע שלהם, אבל אי אפשר לבוא אליהם בטענות על האי יציבות.

אז אם אתם מוכנים לחכות ולקצור את הפירות או שאתם רוצים שוב פעם לקנות כוכבים ושחקנים עם משכורת ענקית ולקוות לטוב.

אני יודע שזה מאכזב ואני יודע שזה מעצבן לבוא לעודד ולראות יכולת כזאת, אבל תזכרו שהילדים לא עושים את זה מתוך חוסר אכפתיות ומתוך חוסר חשק.. זה דבר מובן מאליו.

אז תבואו, תתמכו ותשמחו שאתם אוהדי מכבי.

5. שלום!

לצורך פרוייקט אישי אני זקוק לכמות נכבדת של תמונות "מרגשות" של שחקני מכבי כיחידים וכקבוצה. יש העדפה מסוימת לתמונות אקטואליות של הסגל שחקנים הנוכחי,אבל כל תמונה שאתם רואים לנכון לפרסם כתמונה מרגשת תתקבל בברכה.

בנוסף חשוב לציין שבמידה והפרויקט יזכה לפרסום מסויים כמובן שהשחקן ה-12 יזכה לאזכור ותודה :)

תודה מראש

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.