Jump to content

Originals

משתמשים רשומים
    33
  • Last visited

Everything posted by Originals

1. מזל שכל צוות האימון האירופאי היה עסוק כל היום בלרכב באופניים ולעלות לאינסטגרם נראים זוועה מהרגע הראשון
  2. למי אכפת בכמה מכרנו אותו תגידו לי? עונה קודמת כמעט איבדנו אותו בחינם. עובדתית השחקן לא תורם כלום מבחינת מספרים, לא רוצה להיות פה, בעייתי ורעיל בסגל ובלי עמדה ברורה על המגרש. שמח שהוא עזב ואומר תודה על כל שקל שקיבלנו.
  3. אושר דוידה שחקן סגל מעולה עם פוטנציאל גבוהה מאוד בגלל הגיל. מביא לנו מהירות ודריבל, 2 דברים שחסרים לנו בסגל כרגע. לאור המצב של הזרים והשוק זה בטוב ביותר שנמצא. בנוסף, סוף סוף יש אלטרנטיבה ותחרות ליונתן כהן. לגבי הזרים, מקווה מאוד שעושים עבודה מאחורי הקלעים למרות שאני לא אופטימי בכלל.
  4. דן ביטון פשוט שחקן מיותר. לעולם לא יתאים למכבי. יונתן גם חלש פחד אבל לפחות רץ ומנסה
  5. סתם עושה נאחס הפוך כי אני עד כדי כך צמא לרכש מישהו יכול לחרמן אותנו עם מידע על הבחור? פוטנציאלית כמה טוב הוא יכול להיות?
  6. עם כל העצב וההשלכות הקשות אני הכי מבסוט בשבילו בעולם פאקינג באיירן מינכן.. אתם קולטים?
  7. עכשיו מתחיל האתגר שלו בואו נראה איך הוא ינהל וישלוט בקבוצה הזאת ובעיקר בסגל שחייב רענון וחיזוק
  8. דן ביטון זה שחקן של משחק בעשור, כנל גם יונתן כהן אי אפשר לשחק ככה
  9. כבר 3 שנים שאין כנפיים ולא הביאו אף אחד לכנפיים למה ציפיתם שמשהו ישתנה?
  10. אמשיך למחזר את התגובה הזאת עד שהוא יעזוב איילון אלמוג לעולם לא יהיה שחקן. לעולם.
  11. רביבו מדהים שלם לגמרי איתו כמגן פותח לאורך כל העונה
  12. איילון אלמוג תמיד יהיה השחקן ה״כשרוני״ הזה שלא מימש את הפוטנציאל שלו בפועל אין בו כלום. לא חכם, לא מהיר, לא טכני... בעיקר מאוהב בעצמו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.