Jump to content

Originals

משתמשים רשומים
    33
  • Last visited

Everything posted by Originals

1. מישהו יודע האם השידור בתשלום? במידה וכן, מה הדרך הטובה ביותר לראות? אפשר לעשות מנוי יומי? לא רוצה לראות את כל המשחק עם תקיעות
  2. מישהו יודע האם השידור יהיה חינם? במידה ולא, קיימת אפשרות צפייה בתשלום שלא יהיה בעיות?
  3. בתכלס מתבקש מצד ביתר להביא אותו בלי העברה, חוזה נמוך והקריירה שלו תלויה בשנה הזאת בערך שיחוק עבורם
  4. ה״מתלבטים״ הזה זה הכל משחק של חוגג אצילי כבר סגור שם
  5. דוידזאדה צריך כל בוקר לרדת על הברכיים ולהודות לשם על זה שהוא איכשהו הגיע להיות מגן במכבי תל אביב
  6. זה רק אני אוכל סרט או שרוב השחקנים של הקבוצה הורידו בbio באינסטגרם את הכיתוב שהם שחקני מכבי תל אביב?
  7. לצערי זה היה צפוי. אני מבין את החשיבה מאחורי המהלך אבל עדיין זה כואב ברמות אין פה שום שיקול מקצועי, נטו ערכי ותדמיתי. יכול להבין את מיץ בקטע שהוא לא יכול להשאיר 2 שחקנים שמרוויחים הכי הרבה בלי שום ״ערך״ שיווקי. בכל מקרה מאוד מאוד עצוב בעיקר עבור דור, קשה לי לראות אותו עומד בזה מבחינה מנטלית ולדעתי בניגוד לאצילי תהיה לפרשה השפעה קטלנית על הקריירה שלו.
  8. שאלה רצינית לדוידזאדה היה אי פעם משחק טוב במכבי? אמיתי
  9. מישהו שיודע משהו יכול בבקשה להגיד כמה אנחנו קרובים לסגירה של המשק ובידוד לכולם?
  10. תגידו יש מישהו שהתרגיל הזה של רעננה עובד עליו? כל חלון אותו דבר. בדיוק שמכבי באים לסגור עם השחקן פתאום באר שבוע במומ מתקדם איתו מנסים למקסם.
  11. אפשר ברור למה לא היה בסגל בכלל
  12. מישהו יודע מה עושים במקרה ומול המקום שלנו יש פאקינג גדר זכוכית שגורמת לנו למצב שאי אפשר לראות את המשחק?
  13. מישהו בבבבבקקקקשששההה יכול לפרסם לינק אמין ויציב לשידור? לא אכפת גם בתשלום ואם עובד טוב אפילו עדיף יאללה מכבייייי
  14. עוד מישהו אולי לא קיבל סמס על משלוח של המנוי? מה עושים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.