Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הצהוב מהיציע

1. כולם פה עם זכרון קצר, מוטה באופן קיצוני ולא מייצג כלום מאיך שמכבי נראתה שנה שעברה ולפני שנתיים.

מוזמנים לפתוח משחק באופן אקראי לחלוטין משנה שעברה ולראות שאתם מזיינים את השכל והדבר היחיד שנראינו טוב בו שנה שעברה היה השער של דניאל והטבלה

2. Just now, BRoi said:

תראה איך הקבוצה עומדת במשחקי ליגה,אין קשר מי משחק לא רואים שיטת משחק והמשחק הגנה שלנו

הוא ההוכחה לזה..

אל תסתנוורו מזה שנפלנו בבית נוח מאוד והיה לנו כמה הבלחות ,המאמן הזה פשוט גרוע ואם הוא ישאר פה אנחנו לא נקח אליפות וגם לא נתמודד עליה עד סוף הפלייאוף אפילו 

האירוניה זה שאתה טוען שאין לו מושג, ואז רושם את זה

3. כתבה מרגשת על הפועל בוואן.

צטט

“הקבוצה ספגה כמה הפסדים, והאוהדים החלו למרר את חייו של אבוקסיס. חבורה בריונית ואלימה נהגה לקלל אותו במשחקים ובאימונים, ואף פרצה למתחם האימונים ולאסיפת שחקנים. המטרה הייתה להמאיס על אבוקסיס את העבודה ולהקשות עוד ועוד על המהלך התקין של האימונים”.

צטט

“שוב שיחקתי "פוקר בלוף". הסברתי שאני זקוק לתשובה מיידית, שכן עליי להכין כבר עתה את הקבוצה לעונה הבאה, למשחקים בליגה ובאירופה. אמרתי את הדברים האלה בשעה שידעתי שאין לי שקל בקופה וכי ברונפמן הוא קרש ההצלה של הקבוצה. התפשרנו על תקופת בדיקה של חודש. "יש לך הרבה כסף", אמרתי לברונפמן לקראת סיום פגישתנו, "אבל אין דבר שיקפיץ אותך לחברה הישראלית יותר מבעלות על קבוצת כדורגל, ואל תקשיב למה שאחרים ינסו להגיד לך”. לצערי, הוא דווקא הקשיב. כעבור כמה ימים, עם בואו לארץ, הוא שוחח עם שניים-שלושה חברים קרובים. הם ייעצו לו להתרחק ממגרשי הכדורגל בכלל ומהפועל תל אביב בפרט”.

“במחי מכה אחת, חיסל "פואד" את האפשרות להצלת הפועל. מי ירצה להתקשר עם קבוצה שחלק מאוהדיה מרביצים לשחקנים?".

צטט

רמון מקדיש לא מעט בספר לאוהדי האולטראס . "כן, גם זה קרה בהפועל, אם כי לאחר תקופתי. בריוני האולטראס לא חדלו להתפרע נגד הבעלים. בפברואר 2019, האחים ניסנוב, הבעלים הנוכחיים של הקבוצה, כינסו את השחקנים, וכך אמר איציק ניסנוב: "אני חושב שדוח המפרק (ראו להלן) החסיר את הקומץ של הפועל תל אביב בקהל שעשה נזק בעבר ומנסה לעשות נזק שוב. לידי יושב זאביק, שהכרתי אותו רק ביום שנכנסתי להפועל תל אביב. אשתו של זאביק היא אשת חינוך, מורה שבשעות הפנאי שלה מגיעה למחלקת הנוער ונותנת שיעורי עזר לילדים שמשחקים אצלנו, והקומץ שאני מדבר עליו הגיעו אליה והתחילו לקלל אותה. זה מסוג הדברים שמוציאים את החשק להתעסק בכדורגל. אנחנו משקיעים פה זמן, כסף, ואנחנו עושים הכול באהבה, וכשמגיע קומץ כזה קטן ומקלל אישה כזאת, שרק צריך להכיר לה תודה”.

צטט

כל מי שהתעניין באותה עת ברכישת הקבוצה נסוג מהרעיון, כל אחד וסיבותיו. איש עסקים רוסי עשיר שהתעניין בקניית הקבוצה בא לצפות באחד ממשחקיה. למחרת, התקשר אלי ואמר: "מר רמון, מגל ופטיש אדומים היו לי עד מעל לראש ברוסיה. אין לי עניין בקבוצה הזאת".

צטט

“גם האולטראס עשו לא מעט כדי להבריח רוכשים פוטנציאלים. אמרתי להם: "למה אתם כותבים בכרזות 'מייצגים את הפועל ולא את ישראל?' תכתבו 'מייצגים את הפועל' וזהו. למה להיות אנטי? למה להיות נגד ישראל?" דברי נפלו על אוזניים ערלות. בגללם, הייתה לפועל בעיית תדמית. הם לא הסתפקו בהברחת קונים פוטנציאלים, אלא נהגו באלימות קיצונית ובבריונות. ילד קטן שהגיע למשחק עם דגל ישראל בידו ספג מכות מידיהם”.

4. 28 דקות לפני, הנדון said:

באמת שאני לא רואה שום הגיון בחילופים שלו הכל שערים מקריים אם סאבוריט לא מחליט שזה גול לא כובשים פה גם עוד 200 שנה ומסתכנים עם הטורקים.

30 דקות לפני, סלבה said:

זה מה שנקרא אובר-ניתוח של מהלך. אין בשער של סבוריט שום דבר מתוכנן, הוא קיבל כדור 35 מטר מהשער, התקדם 15 מטר בלי שיפריעו לו ושחרר פצצה לחיבור.

ברור שהוא לא תכנן את הגול של סבוריט בבית.

אבל עצם זה שדחף בקיצון את דודזאדה נתן לסבוריט מרחב לעלות למעלה(הוא תפקד כמגן בתכלס ולא כבלם).

החילוף (התמוה בהתחלה) של דודזאדה יצר את תחילת המהלך והמקום הפנוי שהוא יצא באגף לסבוריט איפשר את הריצה החופשית של סבו.

אני לא מתפלא שקשה לכם לפרגן כשכן דברים הולכים, אתם כבר החלטתם ולא תשנו דעה.

כשהולך זה כי השחקנים הטובים , כשלא הולך זה כי המאמן גרוע.

5. 12 דקות לפני, הנדון said:

היו יותר מדי איבודי כדור שבמזל לא התפתחו להתקפות מסוכנות.

דוניס איבד את הכדור?

קצת פתטי להעלות את זה בנושא שלו.

אגב החילוף של דודזאדה יצר את התנועה של סבוריט לגול, כל מי שחיפש הגיון בחילופים "וטביעת אצבע"

6. קצת הזויות לדעתי רוב התגובות בפורום על כל דבר שהוא עושה בערך.

בלקמן רע, אבל לחלוטין זה לא מה שהופך ניצחון להפסד או להפך.

רוטציה זה דבר מתבקש עד מאוד כאשר משחקים בשני מפעלים (לאנשים פה זיכרון קצר כי לא היינו בשני מפעלים כבר שנתיים, כמובן שיודעים רק לדרוש אז גם אין הוקרת תודה על זה).

הסגל אכן נחלש, זה כשלעצמו לא מספיק כדי להכריע תוצאות, אבל כן פוגע בליגה ,ששם בנוסף לסגל הנחלש צריך לבצע רוטציה.

אפקט הקהל , אולי יש בו משהו שנותן יתרון לקבוצות קטנות נגד גדולות, זה עוד משתנה, סוג של זריקת אדרנלין במשחקים מתים(תזכרו שזה היה עונש לגיטימי פעם כד להרוג לנו משחקים).

תופעת הניהול, מאמן מגיע באיחור, בחירות רכש הזויות (בביטון) או ברגע האחרון (הרננדס,פשיץ) גם השפיעו על לפחות 5 נקודות שהפסדנו (2 מחזורים ראשונים).

אני מבין שאף אחד פה לא מדען ויכול לסכום יחד מספר משתנים כדי לקבל החלטה, דווקא בגלל זה תפסיקו להיות נחרצים כבר ולזיין את המוח, תנו למאמן לעשות תעבודה ותבינו שאין שום מקום להשוות , ההשוואה פה עקרה, במיוחד השנה ובמיוחד בנסיבות שהובילו אותנו לכל הסיפור הזה שאנחנו נמצאים בו.

7. קחו בחשבון שאם קצב חוסר התמיכה מצד הקהל יגבר, זה ימשיך לחלחל לתקשורת (כמו עכשיו בוואן),
    ומשם הדרך לכתבות רעל קצרה מאוד, זה ברור מחלחל לשחקנים ונותן להם תחת למרוד.

אל תתנו להם רפש, שימשיכו להזדיין, גם ביקורת תעשו באיפוק כי יש מי שמחפש לנצל את זה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.