Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הצהוב מהיציע

1. צטט

הסבירו במכבי ת"א, שם החמיאו למספר 6 שהחליף את עדן קארצב שנפצע בברכו וסיפק מעל מחצית השעה ברמה שהזכירה לכולם מיהו שחקן העונה שעברה: "דן ווינר. עלה כמו גדול. כשמכבי חיפה כבר חשבה על תיקו בדקה 75, הוא צרח על כולם באמצע המגרש 'אנחנו מנצחים היום', זה שחקן ומנהיג". 

אגב, גם שרן ייני היה בין הצורחים על הדשא וזה שדחף את חבריו בדקות האחרונות. "מכבי חיפה מדקה 65 שיחקה על תיקו. ישב להם בראש שתיקו טוב להם, אנחנו ידענו שאסור לנו לתת לזה לקרות, הרגשנו במחצית השנייה שאנחנו הרבה יותר טובים והיינו חייבים לנצל את זה אחרי שבמחצית הראשונה היינו מאוד מבוהלים", סיכמו במועדון הצהוב. "בסוף אפשר להגיד אופי, אופי וניצחון של אופי אבל זה לא רק זה. זה ניצחון של כדורגל. במחצית השנייה הכדורגל שלנו ניצח, השינוי הטקטי, הפעולות האישיות, עשינו את הדברים שמנצחים משחקים מתי שחשוב לעשות אותם". 

תלמדו חיפה מה זה מכביזם, 

ככה זה כשמחנכים את הילדים הקטנים לא להתפשר על תיקו.

ישששש, תשתחווו

2. 2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל השנה הזאת קשה מאוד עבורו. באמת מסכן.

אבל האמת שאני שמח שזה קרה. כל מה שיסית אותו מכדורגל זה מבורך עם כל הכבוד...

יש גבול לאיחולים, הוא לא אשם בקוד המוסרי של מיצ'

לא צריך לשכוח לו את הדברים הטובים ולאחל לו ככה

3. 5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עייפות זה תירוץ נורא ומטופש, כל כך מעצבן אותי לקרוא כותרות על זה היום. הסיבה היא קבוצה אפורה מאוד ושום בלבול מוח אחר! איזה עייפות יש לך בראש כשאתה סוף סוף יכול לצמצם את הפער?

הקישור שלנו נוראי התקפית ולא מסוגל ליצור כלום, השחקן היחיד שיכול למסור זה דן ביטון וכל השאר זה פעולה בעשור וכל זה מתחדד במיוחד לאור האנמיות של שחקני הקו שלנו. 

המרחקים בקישור עצומים, לא רק שכולם אפורים, אז גם גולאסה ופרץ עומדים יותר קרוב ל-16 של היריב מאשר לקשר 6 שמתחיל את ההתקפה ואז זה מגיע מהר מאוד לבלם שמעיף כדור למעלה. 

יונתן, בן חיים, אלמוג, חוזז - אף אחד מהם לא מסוגל לקחת את המגן שלו (ובואו איזה מגנים כבר יש בארץ) ולעבור אותו על הקו, ככה אי אפשר לפרוץ הגנות צפופות.

זה היה ברור בקיץ שזה מה שיקרה, אבל אנחנו כאוהדים קיווינו שנתבדה, אז קודם שיתקנו את כל זה ואח"כ ידברו על עייפות.

אתה משלה את עצמך אם אתה חושב שהסיבה שבני יהודה איימה על השער יותר מאיתנו קשורה לפערי איכויות בסגל.

4. 1 דקה לפני, כהן said:

אגב, חילופים רעים היום. ריקן לא צריך לשחק במכבי, לא בהרכב ולא מהספסל, אשכרה היה על תקן קספר היום. ההוצאה של יוני גם כן היתה מיותרת, לא בגלל שהוא היה טוב, הוא היה איום ונורא, אבל זה מסוג המשחקים שברור לך אחרי עשר דקות שאם תושג הכרעה, זה רק מאיזה בעיטה חופשית או משהו כזה, ויוני הוא הספק העיקרי שלנו בתחום הזה, אין יוני אין גולים מצער לומר זאת, אבל האמת מוטחת לפנינו...

ואין את יוני בהרבה משחקים..

5. Just now, zion8 said:

חברה חאלס עם הקלישאות זה לא עניין של התלהבות או רצון. זה מה יש זה מה שהם מסוגלים. יש ימים יותר טובים יש פחות, אבל סך הכל זאת הרמה. חסרה איכות בהרבה עמדות. המשחק התקפה לא מגוון מספיק. 

זה לא נכון.

השחקנים של מכבי ברמה של בני יהודה?

אתה שומע את עצמך?

פשוט לשחקנים של בני יהודה יותר חשוב לנצח אז זה מתאזן

6.  

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אצילי ירים את החולצה ויהיה שם מסר למיטש

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בוודאי

יחגגו בגול נגדנו או יעשו תנועת יד כזו?

20 דקות לפני, פנחס שוף said:

הופעת בכורה של אצילי וג'ראלדש בחיפה מול מכבי בבלומפילד

יהיו בקו ימין מול סבוריט וכהן

מזוכיסטים

7. 19 דקות לפני, maccabi-king said:

תתמנו את הראש באדמה, נראה כמה זה יעזור למכבי

אה כן.

"נראה כמה יעזור למכבי" , כמה יעזור מה?

זה שלא נמאיס את הבעלים הכי טוב בהיסטוריה של המועדון על הקהל כי הוא לא עומד בציפיות של כמה כפויי טובה ?

8. 57 דקות לפני, maccabi-king said:

הגיע הזמן להתחיל לעשות קצת רעש

אם ג'ראלדש חותם בחיפה, זה בפירוש מראה שלמיץ' נמאס ממכבי

ועם כל הכבוד למיץ', אין צורך בבעלים שלא רוצה אותנו

כפוי טובה. 

אם לא היית אוהד מכבי הייתי מאחל לך לחוות קצת הפועל.

כי זה מה שקורה כשבן אדם תקוע עם הראש בתחת, לא מעריך את מה שמביאים לו וחושב שאם הוא רק יגרש את כל מה "שלא מתאים לו" תגיע אליו כל הקארמה הטובה בעולם עטופה באריזת מתנה.

9. Just now, Wade said:

קשה לי בעיקר לראות איך אתה לא מחכה אפילו דקה כדי לזיין את השכל על דוניס. מקווה שמתישהו זה יעבור לך

לא דיברתי על דוניס, פרט לכך שביקשתי לא לחפש אשם מחליף אליו אם הדברים ימשיכו לא לעבוד.

ולפי הרחשים בפורום זה נראה שזה מתחיל להתבשל .

יחפשו.. אולי הרננדז או כהן או פשיץ לך תדע יש הרבה אפשרויות 

10. Just now, Wade said:

לגמרי. מחצית ושתי דקות של משחק אחרי וכבר אפשר לראות את הנזק המקצועי הגדול שנגרם מלכתו של דוניס (שהעביר אתמול את האימון המסכם אגב)  

לא יודע אם אתה רציני או צוחק

תגיד לי הבנת הנקרא קשה לך ?

תלמד לקרוא, כשרושמים ״זה לא ניתוח מקצועי״, מתכוונים שזה לא בעיה מקצועית.

הבעיה כאן היא התערבות והפעלת לחץ מרעיל מצד הקהל על הקבוצה , סה טו.

המזל שלנו שזה מתבטא פחות בעונת קורונה

11. 1 דקה לפני, itan17 said:

אתה לא

אתה מתייחס כאילו ליכולת היום אין קשר לדוניס שאתמול עוד העביר את האימון המסכם

אני מתייחס לזה שכשאוהדים מחפשים להאשים גורם מקצועי ולא משנה איזה הוא ודורשים בפיטורין, הם עושים רק רע.

לא ניתחתי מקצועית כלום!

12. דוניס הלך, המשאלה הכמוסה של 80% מהפורום התממשה, לדעתי זה סתם שעיר לעזאזל תורן.

בכל מקרה, בחייאת אם נראים רע תפסיקו לחפש אשמים חדשים , כשהם יעופו כלום לא יפתר..

חלקכם ימשיכו להאשים את דוניס כאילו הרוח שלו רודפת את הקבוצה, זה כבר לא באמת יזיק למכבי אז מוזמנים לשקר לעצמכם.

13. 22 דקות לפני, Insigne said:

טוכמן רשם שדוניס העדיף שלא להגיע למתחם האימון. כנראה כי חש מבוכה מהשחקנים. הצוות שלו כן הגיע להיפרד.

קצת מוזר, לא? (מבחינתו) זאת קצת התנהגות ליטו וידיגל גן שרה.

לא חושב שהיה שם קשר אישי, השחקנים לא אהבו אותו וראו את זה, בלי להיות נחרץ התקשורת לא המציאה דברים אחרי הכל, וכנראה הם גם אלה שהעיפו אותו ועשו לו דווקא.

תקראו את הציטוטים המומצאים כביכול, משום מה לא ראינו אותם בעבר, קשה לי להאמין שהם בלי בסיס.

14. לפני9 שעות , אלמוג מלול said:

נסה לספר את זה להאנזי פליק.

היוצא מן הכלל לא מעיד על הכלל.

רוב המקרים האלה מסתיימים רע, במיוחד השנה עם כל המזל הרע שיש לנו, לא רואה האנזי פליק ברקע.

הלוואי שכן, מה שקרה קרה לא יעזור לבכות על זה, לדעתי הציפיות צריכות להיות נמוכות מהמאמן הבא, גם אם זה איביץ'.

15. האליפות בזה הרגע התרחקה פי 10.

זה בכלל לא משנה מה רמת המאמן שפוטר, זעזוע שבעייתי עכשיו לקבוצה.

מה שכן , ראו שהשחקנים עושים פו לגמרי שביתה איטלקית במשחק נגד ביתר יש מצב שהם יתחילו לשחק כדורגל ונכנס לרצף טוב. 

16. 12 דקות לפני, YNWA said:

לנו יש 50 מליון שקל שאין לחיפה

ובעלים קצת יותר אמיד

היינו צריכים לקחת גם את עוואד שזה היה אפשרי

אם הם לוקחים את מיכה חייבים לדפוק אותם באיזשהי דרך. להראות להם מי בעל הבית.

זה כל כך הזוי בעיניי, שאני אשכרה חושב שצריך לסלוח לו ולהחזיר אותו הביתה, הכל רק שלא ילך לחיפה . שילך לביתר, אבל חיפה? אין בושה? לא מספיק ירקת לבאר, עזבת בחינם, עכשיו תהיה לנו יריב? ועוד עם אובר מוטיבציה? אסור לתת לזה לקרות. אם מיכה חותם שם, אני גונב להם כל שחקן אפשרי. להחליש אותם זה חיזוק לכל דבר עבורנו, בלי רוקאביצה הם מסיימים מקום שמיני, מה זה עוד 100 אלף לצורך העניין, זה דאבל ווין, זו החתמה הכי דומיננטית שיכולה להיות, אתה גם מתחזק, וגם הם נחלשים, הבאה שלו זה לקנות את ה אליפות שנה הבאה

מצידי שישב על הספסל

צודק שחייב את מיכה ואצילי חזרה.

אבל מבחינת פיננסית חיפה במצב טוב מאיתנו,אין אחריהם מעקב של האירופאים ולכן אמנם ההכנסות שלהם השנה קטנות מאיתנו, אבל אין שום בעיה לפתיחת ארנקו של הנשיא כדי לצמצם את הפער.

אצלינו אין אפשרות כזאת, מיצ' לא יכול לדחוף יד לכיס, ואותם 50 מיליון מקוצצים בהחזרים למנויים משנה שעברה, ועלויות השחקנים.

לא ראיתי (ולא אראה כנראה) את דוחות הפיננסיים של המועדון, מתאר לעצמי שיש שורת עודף לרכש השאלה מה הכמות.

17. Just now, Simba said:

זה סבבה האופטימיות, אבל אני חושב שאיתו אליפות אנחנו לא לוקחים (יכול מאוד להיות שגם בלעדיו ובטח שזה יקרה שיש כבר פער משמעותי אם יוחלף),

אבל עדיין חושב שצריך להחליף אותו.

זה יותר להחליף את הכלים מלשבור את הכלים.

אתה יכול לחשוב.

הבעיה היא שגם אם אתה צודק (לדעתי לא), כל המחשבות על להחליף אותו יוצרות אספסוף זועם שהולך לשרוק בוז וקריאות תתפטר במגרש כשיחזור הקהל .

ואז זה כבר פגיעה במועדון שלנו. ברגע שנותנים לגיטימציה רחבה להחלטות שאין בכוחו של הקהל לקחת דברים רעים קורים.

אני לא משתיק חלילה דעות, אני רק חושב שלהגיד "לפטר" ,"לשלוח הביתה" וכו' לא הביא אף פעם להצלחה , ובטח שמיצ' לא יקשיב לקריאות הקהל, אלא רק בלאגן יקרה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.