Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הצהוב מהיציע

1. עוד משנה שעברה שהיה לא יציב אני בדעה שחן עזרא לא שייך לליגה הזו, שחקן מדהים מעל הליגה שחייב לעוף לאירופה.

המזל שלנו שעם כל הכשרון העצום שכל אין לו, מצד שני אם היה לו כבר מזמן הוא היה באיזה ריאל מדריד.

בנזונה גדול. שכל פעם שמשחק נגדנו נהיה רמבו.

פספוס שלא בא אלינו, אין לנו שחקן עם יכולת אישית כזו.

חחחח מה עשית ממנו, יש לו מלא משחקים שהוא לא פוגע בהם הוא שחקן טוב אבל לא יציב בכלל

2. ברור שאני רציני שים לב בעונה שעברה נדמרו כל החולצות בית והחוץ האוהדים צמאים למרצנדייז איכותי

לראות את מכבי חיפה עם 4 סטים של נייק כן לראות ולקנא

המדים שלהם ממש לא משהו שצריך לקנא בו, הוציאו משהו מיוחד ל100 שנה .

ותזכור את שאר העונות האחרונות.. נייק השקיעה בהם עונה אחת החולצות מהשנים האחרונות שלהם מגעילות.

3. הברקה חדשה :

http://www.sport5.co....64.147851.html

משמעת מתרופפת? קרויף זעם: "לא מוכן שיהיו טלפונים באימון''

מכבי תל אביב אמנם עלתה אוטומטית לשלב הבתים בליגה האירופית, אך המנהל המקצועי לא שקט ודואג מירידה ברמת הריכוז בחדר ההלבשה. שחקנים באלופת המדינה סיפרו: "כבר הרבה זמן לא ראינו אותו כך, זה יותר מתאים לפאולו סוזה"

4. שי אתה חייב להגיד לי איך עושים את זה

תכנס לדף אינטרנט כלשהו, תלחץ על F12

תהיה לך שם אפשרויות head ו body תתחיל לפתוח (יש פלוסים ומינוסים כאלה) ותערוך את מה שכתוב.

ואם אתה מבין ב html אז תערוך את זה לגמרי.

5. "הם לא הרשימו, מאנה ומיטרוביץ' היו בינוניים"(one)

במכבי אמרו: "יש שחקנים שבוכים על דקות משחק אבל היום הם הבינו למה הם לא משחקים. חלק מהם הוכיח שהוא פשוט לא ברמה של ההרכב או להיות מחליף". שחקנים סיפרו שסוזה היה עצבני ועזב במהירות בסיום.(ספורט 5)

אני מאוד מקווה שכל ההדלפות האלו זה המצאות של התקשורת, מישהו יודע משהו על זה?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.