Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

• Days Won

1

Posts פורסם על ידי הצהוב מהיציע

1. Just now, kikoman said:

מה זה בוכה? אתם מרגיש טוב לרשום את זה סבבה

הוצאת תיקו נגד אחת הקבוצות הכי טובות במפעל הזה ושבוע אחרי נגד הקבוצה הכי חלשה שלא עשתה נקודה אתה מפספס עליה לשלב הבא

ויכול לעוף שבוע הבא, שלא לדבר על המליונים שנפסיד, הרכב רע חילופים רעים, הוא לא משפיע כמעט על משחק ההתקפה 

יופי, אז זה מתקזז?

אי אפשר לבכות כשלא הולך ולהלל כשהולך, צביעות  מוחלטת.

או שתומכים עד הסוף או שלא.

לדעתי כל צעד שהוא לא תמיכה מצד אוהד הוא מיותר, אבל צביעות זה סתם מסריח.

2. לכל מי שבוכה פה , לא מגיע שום הישג.
    מינימום פרופורציה והערכה.

הגענו למצב בטבלה שכל אחד היה שם פה את הביצים בשבילו.

כולכם חזירים, מכביזם זה להיות הכי חזק הכי טוב והכי מצליח, אבל לא ללכת ליילל כשזה לא קורה אלא לקבל את המצב באומץ

3. Just now, antonio_margheriti2 said:

נתנו את אחד המשחקים הטובים במחצית השנייה נגד הספרדים, עם מערך של 4 מההתחלה.

נגד הקבוצה הכי חלשה בבית לעלות עם 3 בלמים, מה לעזאזל?! תשחק הכי התקפי שלך, תיהיה רגוע לקראת שבוע הבא, תבוא רגוע נגד אשדוד.... לך כוסאמק, יווני טמבל.

אין לך מושג

4. 18 דקות לפני, turgi said:

הרננדז:
    איבוד כדור בודד כל המשחק (להשוואה סבוריט עם שלוש)

ואחוזי דיוק מסירות 94% עם חיבור מדוייק של 105/112 שזה גם הכי הרבה.

5. 37 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

יש לכתוב ביקורת ויש לפזר רעל, לכתוש מאמן אחריי 4 מחזורים בצורה כל כך אגרסיבית לא יועיל בשום צורה למכבי, גם כי אנחנו מכירים את הנפשות הפועלות ויודעים שגם אם נפסיד בשלושת המחזורים הקרובים הוא לא יפוטר וגם כי זה פשוט לא מספיק זמן לקבוע, כל זה מבלי להיכנס בכלל לנסיבות מקלות/מחמירות, נטו סיטואציה יבשה.

המזל הכי גדול שלנו זה שאין קהל ביציעים שיוסיף ללחץ האדיר שכרגע נוצר בעיקר בפלטפורמות השונות ובתקשורת.

אנשים פה מפתחים את האופי שגרם לאוהדי חיפה להנחית את הקבוצה שלהם לתחתית אחרי הרצף של שנות האלפיים:
    חוסר סבלנות, נטייה לפטר את המאמן אחרי כל הפסד, והתערבות בוטה בשיקולי ההנהלה.

6. 20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל אלה שקוראים לפטר את דוניס, אתם באמת חושבים שהוא ילך הביתה והכל יסתדר פתאום?

שיונתן כהן ימלא הוראות? ששכטר יפסיק להחמיץ? שלדוידזאדה יצמח שכל? גלזר וגולסה לא יאבדו כדורים שיובילו לגולים? הרננדס יפסיק לטעות? ייני ישמור בקרן? 

לדוניס יש אשמה בתוצאות ואין בזה ספק, אבל יש לו גם זכויות באירופה שלא מעט מאמנים לא הצליחו. הוא הגיע כל כך מאוחר כי כל הקיץ מכבי חיפשה שמות ובסוף אחרי הצלחנו להביא אותו מאוחר. אתם באמת חושבים שהוא ילך הביתה ויגיע בוודאות מישהו יותר טוב? למה עכשיו כן נמצא מישהו ובכל הקיץ לא מצאנו? 

אבל גם אם אני זורם איתכם רגע, נניח שמצא מאמן אחר, לא ברמה גבוהה, אבל קצת יותר טוב מדוניס. אז ננצח משחק שניים מההתלהבות של מאמן חדש ואז יגיעו תוצאות לא טובות, אבל הוא לא מכיר את הסגל, אז סבבה. אחרי חודש גם אותו תשלחו הביתה.

אתם כל כך בטוחים שהסגל שלנו מפלצתי?

הרבה אנשים מהפורום היו בטוחים בעונה שעברה שזאת עונה של חיפה.

נראינו מסריח נגד קבוצות כמו רעננה (שירדה ליגה), גם שכבשנו שלישיות זה קרה בקושי רב (נגד ק"ש שכבר היינו בטוחים שיגמר בתיקו, נגד הפועל בדרבי הראשון והאחרון וכו'), לא ניצחנו את ב"ש של אבוקסיס אפילו פעם אחת, הוצאנו תוצאות תיקו מסריחות נגד בית"ר, חדרה, בני יהודה + תיקו מביך נגד הפועל חיפה אחרי חילופים הגנתיים ועוד כמה תוצאות כאלה. 

במחזור האחרון של הסיבוב השני ניצחנו את נתניה בקושי רב מאוד וב20 דקות האחרונות פשוט חיכינו שהמשחק יסתיים. נתניה שהיו בעונה חלשה פשוט שכבו עלינו. אתם מוזמנים לחזור לתגובות שהיו פה.

היינו אמורים להתחיל את הפלייאוף בלי אף חלוץ (שכטר, בלקמן וצ'יקו היו פצועים) וגם פרץ היה פצוע, בזמן שחיפה היו בטירוף וניצחו את ב"ש 4-0 קליל. בקיצור, הסיכויים לא היו לטובתנו.

ואז הגיעה הקורונה. פגרה ארוכה שבזכותה חזרו חלק מהפצועים, חיפה לא עבדו ואיבדו את הרצף ויחד עם החמישה חילופים שהיו מתנה בשבילו בגלל הסגל הרחב, הצלחנו לסגור את הסיפור. 

וכל זה קרה בעונה שהיה לנו סגל יותר טוב (אין לנו שחקן ברמה של ז'איר, ג'ראדלש, אצילי וצ'יקו) ובטח שמאמן יותר טוב שהוציא 200% מהסגל שלו (לא יהיה פה מאמן כזה יותר). אה, חברותה עונה היינו רק במפעל אחד כי הודחנו לסודובה ולאום אל פאחם.

בקיצור, סליחה על החפירה, אבל הבעיה שלנו היא הרבה מעבר למאמן והבנו את זה כבר בעונה שעברה (כל גול כמו לידה זוכרים?), אז הלכנו ולא התחזקנו יותר מדי בקיץ וגם מי שהבאנו הגיע מאוחר (כולל המאמן), איבדנו המון שחקנים ואיכשהו גם עלינו לאירופה. 

היריבה שלנו לעומת זאת עם סיום העונה שעברה הודיעה על המאמן החדש, לא איבדה שחקנים (רק נפטרה מהצרעת) וחיזקה יחסית מוקדם את העמדות שהיא רצתה לחזק.

אין הרבה הפתעות בעונת כדורגל. אי אפשר להסתכל על התהליך הזה ולהגיד שפתיחת העונה הזו באה משום מקום. 

ועדיין, אנחנו מכבי, יש לנו סגל טוב (גם אם פחות מעונה שעברה) וביום ראשון זה הזמן לשים את כל הבלאגן מאחורה, לנצח ולצאת לדרך חדשה בליגה.

אתה כותב טוב, אנשים עם זכרון קצר מאוד, הנתונים בטבלה לא באמת שיקפו את היכולת, מבחינת יכולת היינו שווים יותר מהפסד שנה שעברה, פשוט היינו כ"כ טובים הגנתית שזה היה קשה להפסיד, כי פשוט לא חטפנו.
    כולם גם ידעו שהעונה נחשלנו הגנתית בחלון, לא זוכר קולות שפויים שחשבו שהתחזקנו החלון.
    אבל מוזר שפתאום הכל נשכח ומצפים מהמאמן להציג שיפור מהעונה הקודמת.

7. 1 דקה לפני, Keano said:

אם מיטש רוצה לשלוח מאמן הביתה הוא רק מרים טלפון, הוא עשה את זה עם נמני ועם שוטא (למרות התנגדות של ג'ורדי).

להביא מאמן זה משהו אחר אבל אנגלידיס הצליח עם איביץ' אז קיבל קרדיט.

לדעתי מיצ' מרוצה מאוד ממאמן שהביא לו תמלוגים אירופיים אחרי שנתיים שלא, הוא אולי יהיה הסנגור הכי גדול של דוניס בגזרה.

8. 1 דקה לפני, MTA For Ever said:

בשיא הרצינות, אני מעריץ שלכם.

כל מה שאמרת ידוע ונכון. אני לא מאמן אז אין לי פתרונות להציע לו. לעניות דעתי מאמן שמודע לחסרונות האלו מכפה עליהן כאשר הוא יעמיד את ההרכב הכי חזק שלו ועל בסיס ההרכב הזה יבצע רוטציות . גם אם היה כאן חלוץ בכושר, ואצילי ומיכה, זה מבטיח משהו ? איך אני בכלל יכול לשפוט מאמן בצורה נורמלית כשהוא משחק עם 5(!) שחקנים לפחות במשחק נתון כאשר הם לא משחקים בעמדה שלהם?

זו ההודעה האחרונה שלי בכל מה שקשור לדוניס כי זה סתם לטחון מים אתכם ומבחינתכם ההפך. אם אתם חיים עם זה בשלום, תיסלם זה שלכם.

אני מסתכל מעבר לתוצאות, זה מה שאתם עדיין לא רוצים להבין למרות שהיו כאן כאלה שאפילו הסבירו יותר טוב ממני. אני לא רואה כלום ממכבי הנוכחית. כלום ושום דבר, לא נכנס לשום משחק ספציפי. אין דרך, אין שלד, אין זהות למאמן.

אני גם מסתכל מעבר לתוצאות.

מחצית שנייה מול חיפה אהבתי.

סגירה טקטית נגד קרבאח וזלצבורג אהבתי.
    סגירה הגנתית נגד סיבאספור אהבתי.

יש את כל האלמנטים כדי להצליח בליגה, חיפה לא הראתה שהיא טובה מאיתנו, באר שבע הסתגרה וניסתה לגנוב גולים, סהכ קצת סבלנות ותראו שהכל מסתדר גם בליגה.

9. 2 דקות לפני, MTA For Ever said:

חחחחחחחח

סבבה אחי

אז כולם כאן תמימי דעים שאין למכבי את הסגל הכי טוב בארץ ? רק כדי להבין כי אני סתם זורק ססמאות לאוויר

2 משחקים ואתה חורץ את גורלו?

הרי תיקו מול חיפה וב"ש זה תוצאה לגיטימית לכל מאמן באשר הוא שמשחק בשתי מסגרות.

מול פ"ת ובני יהודה היה לנו משחק התקפי טוב אבל הגנה זוועתית.
    מאז ההגנה שלנו נראית שלמה יותר וגם ההתקפה, אבל עבר הרבה זמן מאז ששיחקנו נגד קבוצה ישראלית ממוצעת. (להזכיר שבני יהודה ניצחה אותנו גם בעונת איביץ')

10. 1 דקה לפני, Wade said:

ממש חוק וסדר אתה אה?

אז אמרת שתהיה שביתה איטלקית ויעלה כסף להביא מאמן. נו ו? אני אומר שלא תהיה שביתה איטלקית (האמת שאנחנו יותר קרובים לשביתה איטלקית איתו מאשר בלעדיו לדעתי) ושאפשר להכניס יד לכיס (אותה יד שלא נכנסה לכיס על רכש) , לפצות אותו על החוזה ולהביא מאמן אחר. הנה, אין אצלי חורים יותר. 

אלוהים ישמור. 

אתה יוצא מנקודת הנחה שיש לך גישה למערכת קבלת ההחלטות בהנהלה , וואחד הנחה.

אני דווקא דיברתי על מה שיקרה אם כקהל נדרוש פיטורים, אני מדבר על איך הקהל צריך להתייחס לתופעת דוניס.

לא מחפש את משחקי המנג'ר.

11. Just now, Simba said:

לא הבנתי . אתה מצפה ממנו שיתן פתרונות למצב של הקבוצה ? מה זה קבינט הקורונה פה ?

דעה מבוססת ? מה אתה רוצה שהוא יביא לך גם מחקרים ?

לפחות תקרא עד הסוף.

אמר שלדעתו צריך לפטר היום את המאמן וזה לטובת מכבי.

הצגתי לו מגוון טיעונים שמסבירים למה זה יפגע בקבוצה.

מצפה ממנו להסביר למה הוא חושב שזה לטובת מכבי על אף מה שאני טוען.

הוא לא חייב לספק הסברים, החורים יהיו אצלו.

12. Just now, Moryo said:

זו תגובה אחרונה שלי בנושא כי אני חושב שאתה מאבד עצמך לדעת בין סיסמאות וקלישאות. 

אני לא צריך שתסביר לי שום הבדל כי אין הבדל. 

כל המועדונים כרגע נמצאים באי ודאות כלכלית בגלל הקורונה, אני גם לא מדבר בכלל על רכש כי הרכש סביר, אני מדבר על התנהלות כללית של מועדון. 

אין לנו מנהל כבר שנה, וככה נראה מועדון שאף אחד לא מנהל אותו. 

כבר שנה שיש משנה למנכ"ל אבל אין מנכ"ל, וזה נראה ככה בכל אחת מההחלטות שמתקבלות פה. 

יש לך נטייה לחפש את השעיר לעזאזל שתצביע עליו ותגיד "הוא אשם".

לא רק לך , זה עניין אינטואיטיבי.

אבל בתכלס כל מקרה נשפט לגופו, ומכבי שונה מאוד משאר קבוצות הליגה , אנחנו מתמודדים עם משקולת רצינית מאוד על הגב.
    בקיצור להגיד שאין הבדל זה לעצום עיניים, יש הבדל ענק בין להתמודד עם פיירפליי בקורונה או במציאות נורמלית.

אין מנכל וזה דבר לא טוב שקרה, אבל זה לא ברמת ה"הוא אשם", כי יש פה פשוט יותר מדי משתנים.
    אני לא אומר שהכל חם ומגניב, אבל הבעיה היא לא נקודתית אלא כללית, מה שדווקא יותר מדאיג.

13. 17 דקות לפני, Wade said:

אה נוצר עכשיו קונספט שכל מי שמעביר ביקורת אמור לדאוג גם לכסף לתחליף? ומה עם הסגל? אם אני מעביר ביקורת על הסגל, אתה רוצה שאני גם אעביר כמה מיליונים להביא חלוץ זר? ואיצטדיון? אם פתאום, לא יודע מאיפה, יבוא לי שאני חושב שצריך להיות למכבי בית משלה עם גג והכל, אני צריך לשלם על הגג?

אני לא יודע איך להתייחס להודעות שלך כבר. באמת. 

לא אמרתי שאתה צריך לדאוג לכסף, אבל אם אתה משאיר את כל הבעיות האלה באוויר  איך זה בדיוק לטובת מכבי?

דעתך (שלפטר אותו היום זה דבר חיובי) מבוססת במקרה ?

14. Just now, Moryo said:

יא אללה איך הקורונה נפלה רק על מכבי... 

בחייאת הסברתי לך מה ההבדל.

הקורונה מוחקת הכנסות מנויים, מכבי צריכה את ההכנסות האלה כדי לאזן את תקציב הפיירפליי, אסור להוציא בלי לדאוג להכנסות בסוף העונה.
    מכבי בהתחשב בכך שאין אפילו אולי ליגה!! (לא ידעו אז כלום), לא יכולה להגיד נביא שחקנים ומיצ' ישלם, את זה עשינו לפני כמה שנים אבל הפריבילגיה לעשות את זה לא קיימת בפיירפליי.

15. Just now, Moryo said:

אוי נו, במקום לראות שזה מאמן זבל, אתה בוחר בלייקים. 

הוא צריך להכיר אותם אחרי חודש. 

מאמן בדיחה שכל מה שהוא משדר זה ייאוש וחוסר ביטחון. 

השחקנים לא סופרים אותו וגם בראשון זה מרגיש כאילו אנחנו בדרך לסבוטאז'. 

יצחקי, שרון תמם, אנגלידיס וגם מיץ' אשמים במחדל הזה. 

שמע, יש מלא אשמים.
    ככה זה כשמשהו לא עובד, הרי כל הקבוצות המושלמות נראות אותו דבר.

אני יכול להביא לך רשימה עם מלא אשמים ומלא סיטואציות שמקשות על המצב.

קצת מיותר לנסות לכתוב על כל דבר שיקרה העונה שם אחד.

הכל שרשרת מסועפת של סיבות שמתחילה ב"פיירפליי" מתעצמת עם "הקורונה" ואז כבר נגררת לניהול לא נכון בצל המגפה.

גולדהאר מן הסתם היה עסוק בהישרדות עסקית בזמן המגפה, ולא בליגה המוקפאת שלנו, כשבנוסף לכך הפייר פלייי התארך לעוד שנה.
    שחקנים צריכים חידוש אבל התקציב לא סגור, ולמה? כי אין וודאות על קהל עונה הבאה ומה בכלל קורה עם המנויים השנה, משמע אין מקורות להציג בתקציב הכנסות, אז איך מביאים שחקנים?
    הגיע ברגע האחרון מאמן אחרי שנתקענו בגלל שלל סיבות (קורונה) בלי מאמן, השחקנים לא מתואמים על שיטה , אצילי ומיכה בחוץ בגלל פרשה מוסרית שהיא קו אדום של גולדהאר.

קורונה משביתה חצי קבוצה , הגענו לאירופה בשן ועין מה שאיפשר פתיחת ארנק לחיזוק ברגע האחרון.( אשמת מי זה אגב לאור מה שנכתב כאן?)

כל כך הרבה סיבות קטנות שמעצבות תמונה גדולה, אני לא אוהב להצביע ולצעוק "אשם", לא בא ליל לייקים, בא לי לתת לאנשים קצת הבנה רחבה יותר כדי לא לחטוא לאמת עם האשמות חסרות בסיס.

16. 3 דקות לפני, Wade said:

שוב, בגלל שאני חושב שדוניס פועל לא נכון ואתה חושב שהוא פועל כן נכון, אז אצלי זו דעה שלילית ואצלך זו דעה חיובית. מה שאתה לא כל כך מבין הוא שאין פה עניין של שלילי וחיובי. אני חושב שטובת מכבי היא בלי דוניס, אתה חושב שהיא עם. מבחינתי, על אותו היגיון שלך, אתה הוא השלילי. רק שתראה מה זה,  אין לי שום בעיה שתביע את הדעה שלך. 

ובאופן כללי, אתה מציע לי לשתות מים לנשום עמוק והזיות כאלה ואחרות שחירטטת בין ה״אני עצמי ואנוכי והמוח הגאון״ (מה?), ואתה לא מבין שאני מאוד רגוע. אני אמשיך להביע את הדעה שלי. היא תהיה לפעמים חיובית, לפעמים שלילית, אבל בעיקר לא מתעניינת באם זה מזיז לך את הביצה או לא. 

איזה טובה אתה עושה למכבי?

אתה גם מסדר למכבי מאמן מחליף ומשלם על הפרת החוזה עם דוניס?

על הדרך גם דואג לנטרל את כל הרע שיווצר מהחלפת מאמן באמצע עונה, ובמיוחד אם זה דרך שביתה איטלקית?

17. 7 דקות לפני, Moryo said:

דוניס נמצא פה כמעט 4 חודשים ועדיין לא מכיר את הסגל שלו, מאמן בושה. 

מאוד מקווה שהמחליף שלו יהיה נורמלי. 

עוד לא עברו שלושה חודשים, כששבועיים ראשונים ישב בבידוד

מוריו לא מתאים לך לא לדייק ככה

18. אנשים כאן צריכים להתעשת ומהר, נראה כאילו אפחד פה לא חווה את מכבי של שנות האלפיים, עוד מעט תחשיכו את הפורום.

מקווה מאוד שכל הקנטרנים פה הם לא שורקי בוז בפוטנציה אם/כש נאבד נקודות בליגה.

19. Just now, Simba said:

חחח האוהדים כאן מנטרלים לגיטימציה ?

אין הגנה , אין התקפה , קישור שאמור להיות טוב - לא טוב . העמדות של השחקנים לא קשורות , המערכים משתנים על ימין ועל שמאל

וכמעט תמיד זה לא עובד.

אנשים יושבים בבית , רואים קבוצה חושך , הכי לא מסודרת שיש , הכל אלתורים במשחק(רובם המוחלט לא מוצלחים)  והקהל מפרק את הקבוצה(גם כשאין קהל באף משחק) ?

כל כך הרבה אי דיוקים בתגובה שלך.

"האוהדים" - הכללה גסה ודמגוגית.

בוא אני אתרגם לך אם קשה לך.

אתם = אותה קבוצת אוהדים ספציפית שמתבטאת תוך כדי פיזור רעל

הקהל מפרק את הקבוצה? עוד דמגוגיה!

אמרתי שחוסר תמיכה מופגן במאמן יכול לפרק קבוצה, בגלל ששחקנים מסויימים מקבלים את דעת הקהל לצידם לבצע בעיות למאמן, זה אמנם לא קרה לאחרונה במכבי אבל זה קרה וקורה כל הזמן בעולם הכדורגל.

עכשיו לטיעונים המקצועיים, אין בעיה מכבי לא נראית טוב, ראשית שלום לך אדון מומחה לכדורגל שאתה יודע יותר טוב בכל דבר שקשור לתחום, לא זכור לי שמישהו הבין את המערכים והחילופים של איביץ' בזמן אמת, אז צא מההתנשאות שלך.
    שנית איך החלטת בכזאת נחרצות שהכל אשמת המאמן, רשמתי שיש לו אחריות מסויימת על המצב, הוא ממש לא היחיד, ובטח שלא יעזור לתלות אותו בכיכר העיר ולהסיר אחריות מכל השאר.
    לטעמי מיותר בכלל להאשים זה עושה רק רע, זה מה יש עם זה נסתדר.

שורה תחתונה:

אפשר להגיד שהמאמן לא טוב לדעתכם, יש הבדל ענק בין להעלות דעה ללצאת עליו כמו שקורה כאן.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.