Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by הצהוב מהיציע

 1. ההבדל הוא הפער בין הודעה שהייתה נכתבת אם הגול נכנס או לא, זה מראה הרבה על החוזק של הטענה...
 2. אם לא היינו חוטפים את הגול המקרי הזה כול הסטייקים פה היו שותקים
 3. יופי, אז זה מתקזז? אי אפשר לבכות כשלא הולך ולהלל כשהולך, צביעות מוחלטת. או שתומכים עד הסוף או שלא. לדעתי כל צעד שהוא לא תמיכה מצד אוהד הוא מיותר, אבל צביעות זה סתם מסריח.
 4. לכל מי שבוכה פה , לא מגיע שום הישג. מינימום פרופורציה והערכה. הגענו למצב בטבלה שכל אחד היה שם פה את הביצים בשבילו. כולכם חזירים, מכביזם זה להיות הכי חזק הכי טוב והכי מצליח, אבל לא ללכת ליילל כשזה לא קורה אלא לקבל את המצב באומץ
 5. רביעיה של סבו הרננדס טיבי וקנדיל זה לא רביעיה של דודזאדה הרננדס טיבי וקנדיל. ההבדל הוא קטן על הנייר וגדול על הדשא
 6. הרננדז: איבוד כדור בודד כל המשחק (להשוואה סבוריט עם שלוש) ואחוזי דיוק מסירות 94% עם חיבור מדוייק של 105/112 שזה גם הכי הרבה.
 7. אנשים פה מפתחים את האופי שגרם לאוהדי חיפה להנחית את הקבוצה שלהם לתחתית אחרי הרצף של שנות האלפיים: חוסר סבלנות, נטייה לפטר את המאמן אחרי כל הפסד, והתערבות בוטה בשיקולי ההנהלה.
 8. רוקאביצה שווה איזה 3-4 החמצות גורליות במשחק, סטייל שכטר. רק שהם יודעים לנצל טעויות בהגנה כדי לרוץ קדימה לשער, אצלינו משום מה נתקעים על הכדור כדי להתמזמז קצת.
 9. אתה כותב טוב, אנשים עם זכרון קצר מאוד, הנתונים בטבלה לא באמת שיקפו את היכולת, מבחינת יכולת היינו שווים יותר מהפסד שנה שעברה, פשוט היינו כ"כ טובים הגנתית שזה היה קשה להפסיד, כי פשוט לא חטפנו. כולם גם ידעו שהעונה נחשלנו הגנתית בחלון, לא זוכר קולות שפויים שחשבו שהתחזקנו החלון. אבל מוזר שפתאום הכל נשכח ומצפים מהמאמן להציג שיפור מהעונה הקודמת.
 10. לדעתי מיצ' מרוצה מאוד ממאמן שהביא לו תמלוגים אירופיים אחרי שנתיים שלא, הוא אולי יהיה הסנגור הכי גדול של דוניס בגזרה.
 11. אני גם מסתכל מעבר לתוצאות. מחצית שנייה מול חיפה אהבתי. סגירה טקטית נגד קרבאח וזלצבורג אהבתי. סגירה הגנתית נגד סיבאספור אהבתי. יש את כל האלמנטים כדי להצליח בליגה, חיפה לא הראתה שהיא טובה מאיתנו, באר שבע הסתגרה וניסתה לגנוב גולים, סהכ קצת סבלנות ותראו שהכל מסתדר גם בליגה.
 12. 2 משחקים ואתה חורץ את גורלו? הרי תיקו מול חיפה וב"ש זה תוצאה לגיטימית לכל מאמן באשר הוא שמשחק בשתי מסגרות. מול פ"ת ובני יהודה היה לנו משחק התקפי טוב אבל הגנה זוועתית. מאז ההגנה שלנו נראית שלמה יותר וגם ההתקפה, אבל עבר הרבה זמן מאז ששיחקנו נגד קבוצה ישראלית ממוצעת. (להזכיר שבני יהודה ניצחה אותנו גם בעונת איביץ')
 13. אתה יוצא מנקודת הנחה שיש לך גישה למערכת קבלת ההחלטות בהנהלה , וואחד הנחה. אני דווקא דיברתי על מה שיקרה אם כקהל נדרוש פיטורים, אני מדבר על איך הקהל צריך להתייחס לתופעת דוניס. לא מחפש את משחקי המנג'ר.
 14. לפחות תקרא עד הסוף. אמר שלדעתו צריך לפטר היום את המאמן וזה לטובת מכבי. הצגתי לו מגוון טיעונים שמסבירים למה זה יפגע בקבוצה. מצפה ממנו להסביר למה הוא חושב שזה לטובת מכבי על אף מה שאני טוען. הוא לא חייב לספק הסברים, החורים יהיו אצלו.
 15. יש לך נטייה לחפש את השעיר לעזאזל שתצביע עליו ותגיד "הוא אשם". לא רק לך , זה עניין אינטואיטיבי. אבל בתכלס כל מקרה נשפט לגופו, ומכבי שונה מאוד משאר קבוצות הליגה , אנחנו מתמודדים עם משקולת רצינית מאוד על הגב. בקיצור להגיד שאין הבדל זה לעצום עיניים, יש הבדל ענק בין להתמודד עם פיירפליי בקורונה או במציאות נורמלית. אין מנכל וזה דבר לא טוב שקרה, אבל זה לא ברמת ה"הוא אשם", כי יש פה פשוט יותר מדי משתנים. אני לא אומר שהכל חם ומגניב, אבל הבעיה היא לא נקודתית אלא כללית, מה שדווקא יותר מדאיג.
 16. לא אמרתי שאתה צריך לדאוג לכסף, אבל אם אתה משאיר את כל הבעיות האלה באוויר איך זה בדיוק לטובת מכבי? דעתך (שלפטר אותו היום זה דבר חיובי) מבוססת במקרה ?
 17. בחייאת הסברתי לך מה ההבדל. הקורונה מוחקת הכנסות מנויים, מכבי צריכה את ההכנסות האלה כדי לאזן את תקציב הפיירפליי, אסור להוציא בלי לדאוג להכנסות בסוף העונה. מכבי בהתחשב בכך שאין אפילו אולי ליגה!! (לא ידעו אז כלום), לא יכולה להגיד נביא שחקנים ומיצ' ישלם, את זה עשינו לפני כמה שנים אבל הפריבילגיה לעשות את זה לא קיימת בפיירפליי.
 18. שמע, יש מלא אשמים. ככה זה כשמשהו לא עובד, הרי כל הקבוצות המושלמות נראות אותו דבר. אני יכול להביא לך רשימה עם מלא אשמים ומלא סיטואציות שמקשות על המצב. קצת מיותר לנסות לכתוב על כל דבר שיקרה העונה שם אחד. הכל שרשרת מסועפת של סיבות שמתחילה ב"פיירפליי" מתעצמת עם "הקורונה" ואז כבר נגררת לניהול לא נכון בצל המגפה. גולדהאר מן הסתם היה עסוק בהישרדות עסקית בזמן המגפה, ולא בליגה המוקפאת שלנו, כשבנוסף לכך הפייר פלייי התארך לעוד שנה. שחקנים צריכים חידוש אבל התקציב לא סגור, ולמה? כי אין וודאות על קהל עונה הבאה ומה בכלל קורה עם המנויים השנה, משמע אין מקורות להציג בתקציב ה
 19. איזה טובה אתה עושה למכבי? אתה גם מסדר למכבי מאמן מחליף ומשלם על הפרת החוזה עם דוניס? על הדרך גם דואג לנטרל את כל הרע שיווצר מהחלפת מאמן באמצע עונה, ובמיוחד אם זה דרך שביתה איטלקית?
 20. עוד לא עברו שלושה חודשים, כששבועיים ראשונים ישב בבידוד מוריו לא מתאים לך לא לדייק ככה
 21. אנשים כאן צריכים להתעשת ומהר, נראה כאילו אפחד פה לא חווה את מכבי של שנות האלפיים, עוד מעט תחשיכו את הפורום. מקווה מאוד שכל הקנטרנים פה הם לא שורקי בוז בפוטנציה אם/כש נאבד נקודות בליגה.
 22. כל כך הרבה אי דיוקים בתגובה שלך. "האוהדים" - הכללה גסה ודמגוגית. בוא אני אתרגם לך אם קשה לך. אתם = אותה קבוצת אוהדים ספציפית שמתבטאת תוך כדי פיזור רעל הקהל מפרק את הקבוצה? עוד דמגוגיה! אמרתי שחוסר תמיכה מופגן במאמן יכול לפרק קבוצה, בגלל ששחקנים מסויימים מקבלים את דעת הקהל לצידם לבצע בעיות למאמן, זה אמנם לא קרה לאחרונה במכבי אבל זה קרה וקורה כל הזמן בעולם הכדורגל. עכשיו לטיעונים המקצועיים, אין בעיה מכבי לא נראית טוב, ראשית שלום לך אדון מומחה לכדורגל שאתה יודע יותר טוב בכל דבר שקשור לתחום, לא זכור לי שמישהו הבין את המערכים והחילופים של איביץ' בזמן אמת,
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.