Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. לך ותזדיין יא בן שרמוטה אביה של אחת הנערות מפרשת הכדורגלנים והקטינות שוחח הבוקר (שלישי) עם גולן יוכפז וענת דוידוב על פרסום שמות השחקנים. "הבת שלי במצב לא טוב מבחינה נפשית, זה השבוע השלישי ברציפות שהיא בבית ולא בבידוד מקורונה", סיפרה בשיחה עם 103FM, "זה לא הולך ומשתפר, וככל שהזמן עובר אנחנו עדים לזה שהכאב ואי הוודאות שלה הולכים ומעמיקים" אתם מצליחים בכלל לדבר איתה? להגיע אליה? "כן על דברים שגרתיים, לא מעבר. לא מעבר". אתמול הכדורגלנים דור מיכה ועומר אצילי נחשפו מרצונם. איך אתה והבת שלך מתייחסים לזה? "תראה, במקרה אני מבין את הסיטואציה ואני יודע להסביר לעצמי ולסובבים ולבת שלי. הם לא פרסמו את השמות שלהם מרצון, זה היה אמור לעלות לעליון, שהיה בוודאי זורק אותם מכל המדרגות אחרי שהיה רואה את הדברים האלה, ונותן חוות דעת מאוד תקיפה ומאוד נחרצת בעניין שלהם. הם פשוט מנעו מזה שישפילו אותם בתשלום נוסף וייצאו כביכול, תמימים ונקיים ואמרו אנחנו מוכנים לחשוף את השם. זה פשוט תרגיל יח"צני, ותו לא". איך אתה מתייחס לדיווחים מאתמול שהתיק עומד להיסגר, שהפרקליטות בסופו של דבר תסגור את התיק הזה בלי אישום בעבירות מין ואפילו לא בעבירה של השקיית קטינה באלכוהול "כל אבא היה רוצה להגן על הבת שלו ואני בהחלט הייתי רוצה להחזיר להם בצורה שתגרום להם ליותר כאב ממה שגרמו לה. אבל אני לא יכול כי אני לא עבריין, אז אני משאיר את זה למשטרה". אבל אתה שומע שמתכוונים לסגור את התיק "אם המשטרה והפרקליטות לא סיימו את החקירה והתיק לא הגיע עדיין לפרקליטות והיא עוד לא זימנה את הנערות לשיחה, אז התיק לא נסגר. זה רק בליץ תקשורתי של הצד השני, זה שקר אחד גדול". "הבת שלי והחברה שלה לא ניסו להטעות אף אחד, הן רק ילדות שלא הכירו את השחקנים", הוסיף בראיון ב-103FM, "הם התקשרו להזמין אותן לדאבל דייט ונערות בגילה מכירות דייטים שהולכים לטייל, לצחוק, לאכול גלידה ופיצה". לדבריו, טמנו להן פח, עשו להן כיפה אדומה בכל לשון. "הביאו אותן לדירה, הזמינו להן אוכל, עשו להן איזה שהוא משחק שמעורב בו אלכוהול, מזגו להן אלכוהול ולאחר מכן נעשו שם עבירות מאוד קשות, מאוד קשות", אמר.
  2. נראים הרבה יותר טוב ב4-3-3 פשוט כל משחקי הפלייאוף ששיחקו 5-3-2 היה לנו הרבה מאוד מזל , כל האיומים נגדנו הלכו החוצה (והיו הרבה) וכל האיומים שלנו הלכו פנימה (והיו מעט) אל תגנבו דעת , הבעיה היא לא המערך כי מכבי כן מייצרת מצבים. בעיות: חוסר דיוק אין רעל
  3. כל האחרים בליגה מ' שיבואו לזיין אותם שנה הבאה רק עם חולצה צהובה ורק בארץ
  4. אוהד אובר אובייקטיבי יודע שהשחקנים לא עדו שום דבר רע. אובייקטיביות זה לא דבר רע. התופעה שאתה מדבר עליה חמורה יותר, "תסמונת האפליה מתקנת" שגורמת לכל טיפש להחליט שגבר תמיד אנס ובחורה תמיד קורבן.
  5. מה הקטע ש "מ. הבריאות" ?? חשבתי מ. יש רק בתל אביב
  6. לפחות יש תירוץ חזק כדי להוריד את ההתלהבות של הקופים מהניצחון היום. הרי בהרכב ה"חזק" שלנו הם היו מוכתרים אחרי הנצחון היום לאלופה העתידית בתקשורת
  7. עם היכולת שלנו נגד הפועל(צמד המשחקים),הפועל חיפה,ב"ש וביתר(צמד משחקים). אני לא אופטימי בכלל. לדעתי זה לא השחקנים, זה המערך. אולי 2-3 גולים מתוך כל המשחקים האלו הגיע ממהלך יצירתי, כל השאר טעויות הגנה ומצבים נייחים. התוצאות מטעות, אני מקווה מאוד שלא נתחרט על זה מחר.
  8. עד שהמערך הזה לא יחדול, לא נראלי שנתקל במשחקים בלי הרגשת הפסד רשומה עליהם. כל רגע בעיטות למעלה צפיפות מבולבלת בהגנה וחוסר תיאום משווע בכל אזור במגרש
  9. מבית היוצר של מ. תל אביב ,קבלו את: ע.ז. מכביסט - מאלה שלא מספיק להם לנצח הם ירקדו לך על הדם עד שתתפוצץ
  10. צודק, יש כאן אמירה, שמקווה שתבוא לטובתנו במאבקים אחרים של המועדון כמו הכנסת ציוד וכו'
  11. אחרי חיפוש חפוז בפייסבוק לא מצאתי בין השמות אוהדי מכבי, רק ב"ש וחיפה. את יוסף קצבורג ושלמה וויס לא מצאתי אז אולי הם האוהדים של מכבי וביתר
  12. מי שעולה עם מערך כזה משחק אחרי משחק למרות היכולת הבזויה, כאילו רוצה להפסיד הזוי
  13. אם הדברים שברקוביץ טוען לגבי הקריירה של השחקנים נכונים,שהקריירה שלהם נהרסה בגלל ההד התקשורתי והפרשנות המוקדמת של כלל הכתבים והארגונים הפמיניסטיים למיניהם, זה בין הדברים הבזויים ביותר שהיו כאן במדינה לאחרונה. משפט שדה לשני אנשים שלא הוכחה אשמתם ,זה דבר שלא עושים במיוחד לא בשביל רייטינג- להרוס ככה חיים לבן אדם, ומקווה שאלוהים יעניש את האשמים האמיתיים בסיפור המזעזע הזה...
  14. מספיק תיקו של חיפה או תיקו שלנו, כל שילוב נוסף לא נחוץ אבל מתוק יותר
  15. העליבו את האליל שלך? ניהול משחק מגעיל , לא מגיע לו שום ברכות היום
  16. איזה מאוסה כל הצדקנות בשקל הזאת, מלא צביעות רצה שם בארגונים ההזויים האלה, מדקלמות שוויון, אבל לא נותנות יחס שווה לכל צד ושופטות את המקרה לבד.
  17. אם זהבי איכשהו מגיע לכאן ביחד עם טב"ח , וההגנה שלנו נשארת במתכונתה הנוכחית , כנראה ששוב יהיה מחסור בנייר טואלט בסופרים.
  18. המקרה הזה נורא ג'וסי, לא יודע אם זה קשור רק ל"מכבי". יש פה גם אחלה גל שרוכבות עליו פמיניסטיות וכל מיני צדקנים למיניהם שחוש הצדק שלהם מזמן איבד את הקליטה.
  19. הנטייה של כולם פה מן הסתם להניח ששוער שני שהגיע משום מקום לא יהיה עילוי, וקצת קשה להשלים עם הנתונים ולתלות את זה בכך שלא בעטו לו הרבה לשער, אבל היו לו בשרשרת משחקים האחרונה כמה הצלות יפות מאוד, שגרמו לי לחשוב שזה מעבר להגנה.
  20. זה לא היה "גול של שוער" יש לו אחריות מסויימת כמו גם לסבוריט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.