Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. האמת, ויתקנו אותי אם אני טועה כל מי שמבין קצת במשפטים. אין למשטרה שום עילה להטיל אחריות פלילית על בן אדם בגלל שהוא הביא להם תעודת זהות. שישימו עליהם איזה מצלמת חזה יחתמו על הת"ז, יוזמנו למשפט ויתבעו את הא-אמא של המשטרה על הוצאת דיבה ועוגמת נפש.
  2. אנשים נהיו מתחסדים, הוא פשוט נורא התאמץ לא לעדשות פנדל אז מגיע לו שיוותרו לו. זה בדיוק כמו הפנדל שפסלו לנו, אז מה אם דור מלול התאמץ נורא שהכדור לא יפגע לו ביד, בשורה התחתונה היד שלו הגדילה את נפח הגוף ושינתה את כיוון הכדור. לא יודע איך זה עובר פה בצורה כזאת חלקה, כאילו התרגלנו שמזיינים אותנו בטעויות שיפוט.
  3. יש דבר כזה שנקרא סמל, וסמל לא צריך לחתום בסגל של ינואר בשביל להיות מוערך על ידי הקהל שלו, לא יודע מה נסגר איתך נראה שמשהו לא טוב.
  4. קשה מאוד לזהות אם היה פנדל לנתניה , הגזמתם לא גנבו אותם. אם תסתכלו בהילוך איטי קשה לראות אם בן ביטון דורך לו על השפיץ של הנעל זה נורא גבולי
  5. ההודעה שלך מכלילה, מי זה אתם, כי מישהו שרק לך פעם בוז אז החלטת גם? מזעזע אגב חוסר הערכה של אנשים לסמל שלנו, ואני מסכים איתך שזה מביך, אבל איך זה קשור למה שהיה לפני יומיים?
  6. יש לך בעיה אחרת חבר, קשה לך להפנים שלא כולם מסכימים על הדרך שבה צריך לטפל בנושא גם אם כולם מסכימים שיש בעיה. לא כולם מסכימים שצריך לוותר על העידוד בגלל זה , כולל הפנאטיקס אגב. לא כולם מסכימים שהמחאה צריכה לקרות בזמן המשחק. לא כולם מסכימים שיש בכלל להנהלה חלק בזה. אז מותר לכל אחד להתייחס לבעיה בדרכו שלו, הבעיה מתחילה כשאנשים לא מוכנים לקבל את הגישה של אחרים ולשרוק להם בוז. וזה כולל את מי ששרק בוז לקריאות "המשטרה זונה" וכולל את מי ששרק בוז ל"הכל בשביל מכבי" . היוצאים מן הכלל שצריך להוקיע מכל כיוון זה מי שבחר להתריס ולקלל את אוהדי מכבי ואו לשרוק בוז לשחקנים
  7. זה צריך להיות מפורסם העמוד של מכבי, כל מי שיש לו קשרים שם, כדי להגיע לקהל האוהדים שלא עוקב אחרי הארגון
  8. זה לא משנה, החליט לצאת או הוצא מהמגרש בכוח. האמת נמצאת באמצע, בכל זאת כל מי שהצטרף לארגון ויצא מהמגרש החליט לפעול באופן לגיטימי
  9. היו אתמול 4 "קבוצות" שונות, כל אחד בחר בדרך שלו לגשת לסיטואציה. קבוצה 1- הארגון חטף בפעם המי יודע כמה את חוסר ההגיון של המשטרה והחליט בצעד לגיטימי לצאת מהאצטדיון, שלא נדבר על הפיזיות שהשרמוטות(למתקשים: זה המנאייק) הפעילו שם בדרך היחידה שהם רק יודעים. קבוצה 2- 8/13/7 שהרגיש אווירת בית קברות,ראה שאין ארגון והבין שאין הרבה ברירות הפעם הוא יעודד, אז נכון זה היה מקרטע, נכון זה היה לא מתואם, בהבזקי זמן קטנים, אבל האמת זה עדיף מכלום. וכמובן אין קשר בין ההתנהלות הסדירה של אותם יציעים למה שהחליטו לעשות כשנדחקו לפינת ה"אין עידוד בכלל" קבוצה 3- אנשים שמזדהים עם מחאת הארגון ונשארים ביציע לא להח
  10. מאחל גם לנו שש דקות תוספת במשחקים כאלה, בזבוזים נגדנו מצדיקים 20
  11. כנראה חיפה רוצה "שער של אלופים" בדקות הסיום , עם "ניצחון של אופי".
  12. בעיקר מתמגנת, לא מעבירה זמן בצורה מלוכלכת אבל,חבל. מבחינה התקפית אין להם הרבה יכולת
  13. כפר סבא שאננים, זכור לי בתיקואים אצלינו דקה 50 כבר שחקנים מתמזגים עם הרצפה
  14. כל כך מיותר העמידה הזאת על הכסאות. -גם עולה למכבי הון -גם סכנת פציעה רצינית, אני ראיתי באחד ממשחקי החוץ העונה ילדון אולי תיכוניסט שנחתכה לו כל הרגל כשנפל בטדי. -גם לא כיף, להתעסק כל המשחק בלהיות יציב על כסא מסכן בזמן שאתה מת לקפוץ ולהשתגע רק רע. אבל העיקר לחפש איפה להתמרמר על ההנהלה, לאנשים כנראה חסר קצת לוני כדי להתלבש בשחור לכבודו. בחייאת רבאק תתאפסו
  15. 1. כמו שחזרו ואמרו אין קשר בין מכבי לשחור, זה לא משנה מה קורה בעולם, זה לא משנה מה קורה בליגה, אנחנו מכבי ולא זכור לי שאנחנו צריכים תקדימים , זה שמשהו קורה לא אומר שהוא מתאים לאופי שלנו. צבעי הקבוצה בראשיתה היו כחול לבן כצבע הטלית כצבע דגל המדינה, קבוצה ציונית , מאוחר יותר כאקט של כבוד הוסף הצבע הצהוב שמייצג את הטלאי הצהוב לבגדי הקבוצה, צהוב-לבן-כחול , מרגש! זה לא סתם צבעים, זאת היסטוריה, זה מכבי. 2.החולצה השחורה הזאת בטח תופיע באיזה 2 משחקים מסכנים על המגרש, מצד שני היא תופיע מחוץ למגרש בדוכני המכירה בכל המשחקים, וזה מתכון ליציע שחור בחסות המערכת , שלא יודע איך אצלכם אבל לי זה מעו
  16. מצאתי ביוטיוב לייב: אם למישהו יש קישורים נוספים תפציצו
  17. למישהו יש קישור למשחק היום?
  18. משהו נוסף שקצת מוריד ויזואלית מהגיף זה צבע קצה הנעל של מאבוקה,צהוב , מה שיוצר תחושה כאילו הרגל שלו לא תקועה ליוני בעצם והוא עצר.
  19. כנראה כי הוא מוצג בהילוך איטי .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.