Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. לזה אני מתכוון. גולדאהר יכול לשים כסף,וגם תורם. וככה לא נצטרך כל כך עזרה אולי מספונסרים.
  2. אין דבר כזה חפירות, רק בגן ובבית ספר. מכבי יקחו את הנושא ברצינות אם יהיה רוב בעד זה. צריך שהם יראו מה קורה שכולם רוצים אצטדיון חדש(כולם=רוב אל תעצבנו אותי) לדעתי הם לא מתייחסים להודעות האוהדים בתור חפירות ואם זה נכון אז זה לא יעזור.
  3. מסכים איתך,החנייה מאוד מעצבנת קשה לצאת ממנה והיא קטנה. פרסמתי בפייסבוק,למשהו פה יש קשרים עם האולטראס לפתוח דיון גם שם.
  4. אם חשבו על זה לפני אז אנחנו רוצים. אם יהיו שם 20,000 חתימות וזה יציף את הפייסבוק של מכבי . הם יראו את זה במאה אחוז. (אני לא דפוק ואני יודע שזה משהו שלא קשור מנהל את האתר אבל הוא מבשר על דברים חריגים להנהלה,כגון:בקשות,תלונות,מחמאות וכו')
  5. רק צריך שמשהו בכיר ממכבי יראה את זה. והם יחשבו על משהו אבל נצטרך עצומה רצינית. יש מספיק זקנים עשירים שיכולים ללהביא כמה ג'ובות.
  6. כן,איך חיפה מקימים אצטדיון רק עם סמי עופר ? גולדאהר יכול לתת קצת כסף וכל השאר יעזרו כמו ספונסרים וכאלה. אני לא רוצה להיות בדרבי באיצטדיון רמת גן וגם לא שנה הבאה. עדיף להמשיך ככה? לפני כמה זמן שיפצו?שנתיים. אתם רוצים לעבור את זה כל שנה עדיף איצטדיון מסודר ולא של העירייה. כמובן בלי עזרת העירייה והטוטו! יש מספיק כאלה שרוצים לתרום,תאמינו לי!
  7. תקשיבו לאמרה הזאת היא מתאימה בדיוק למה שהולך פה: "יש אשר בשנתם חולמים חלומות, יש אשר נשארים ערים ומגשימים אותן" לגולדהאר יש כסף מצדי 25-35 אלף מקומות אבל אצטדיון שיתאים לצרכים שלנו. אתם לא רוצים לנסות להגשים אותו?
  8. אני לא נגד בלומפילד וגם לי יהיה קשה לעזוב אותו . אבל לא נמאס לכם מהחנייה המוזנחת הזאת ,מהעומס ביציאה מהאצטדיון ומכל המגבלות. אנחנו בשנות ה2000+. עברנו מזמן את שנות ה-50. בלומפילד זה אצטדיון מצוין אבל מכבי צריכה אצטדיון בבעלותה שלא משפצים אותו כל שנה וחצי. בבלומפילד יש אווירה ויש הרגשה של בית. אבל אצטדיון חדש יהיה יותר נוח. הפעלת לחץ על המועדון תביא להשגים וזה יעזור להתקדמות.
  9. שלום לכם צהובים.בלומפילד לעולם לא יהיה המגרש הביתי של מכבי ת"א. האיצטדיון תמיד יהיה שייך להפועל גם אם הם מכרו לנו את שערים 11 ו8. לאגודה יש שטחים ששווים הרבה כסף למשל מגרש המכביה. מה שצריך לעשות לעשות עסקה עם העיריה. לתת להם את המגרש היקר של המכביה המצוי על השטח הכי יקר בתל אביב . ולבנות על השטח שמצוי היום קו 4 ליד הנמל. להרוס את המבנה (בית אבלים)שלא פעיל על המתחם .ולבנות איצטדיון של האגודה עם 40,000 מושבים. המקום נהדר מבחינת"לוקיישן" , וכן יש את החניה של קו 4 ורידינג. המקום הוא מצויין מכיוון שהוא בטווח 200 מטר מהמקום הטבעי היכן שהוקם מגרש המכביה. אנו צריכים ללחוץ על האגודה שאנו רוצים מגרש בית משלנו . ולא איזה חלופות בבלומפילד או רמת גן. אם אנו הקבוצה עם הכי הרבה אוהדים במדינה , איך זה שאין לנו בית לפחות כמו יד אליהו בכדורסל ? . עם פינה לאוהדים ופעילויות לקהילה הכל באותו מתחם. אצטדיון בסדר גודל של כ-40,000 מקומות ,חנייה מסודרת ,יציעים מקורים ,שירותים נוחים ומסודרים וקרבה לדשא ימשוך איתו קהל רב למשחקים של מכבי ויראה לישראל ולעולם כולו מי זאת מכבי תל אביב ומי זה הקהל שלה. אז אנא ממכם צהובים כחולים חיתמו למען עתיד צהוב כחול טוב יותר. תצביעו ותוכיחו שאנחנו הקהל הכי צהוב במדינה . http://www.atzuma.co.il/mtastadium
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.