Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. אני לא מבין-ביזיון זה קללה?? אנשים שקללו הם נמצאים בכל היציעים וזה לא יציע ספציפי. לידיעתכם קריאות הביזיון התחילו מ11.
  2. בכל מקרה השופט היה נזהר לשרוק פנדל לטובת מכבי ,זהה לא מה שהיה פעם היום זה שופטים אדומים וירוקים. הואא לא נתן פנדל לאשדוד התקפה אחרי זה נתן לנו מה הסיכוי שהוא ייתן לנו עוד אחד?
  3. תשכחו מהנעת כדור ,אין יותר את מדוניאנין. לא שאני רוצה שהוא יחזור אחרי כל ההתנגות שלו אבל הוא היה השחקן הכי חשוב במכבי
  4. איזה שחקנים מסוגלים לצאת מהבית ערב לפני משחק? אין להם בושה?!?!
  5. ראיתי מה עשו ללוגסי ,אחד השחקנים שלהם ירד לו על הרגל.
  6. תפסיקו להאשים את אוהדי חיפה על נהמות !! זאת שפת האם שלהם. אוהדי חיפה
  7. מצטער להרוס לכם, אבל ראיתם משחקים בלי מדוניאנין?? ככה נראה בלעדיו.
  8. מדוניאנין לא יודע לבעוט? הבועט הכי טוב במכבי,שאני יודע שיש בעיטה חופשית ומוניאנין בועט זה 80% גול
  9. זה לטובתנו. לא מגיע לנו לסבול עוד משחקים בגביע השוקו,אין מישהו שלא בזבז פה זמן מיותר. במיוחד מי שהלך לשם,מרחם עליהם,זה כמו ללכת למשחק של הפועל גלגוליה.
  10. מעניין עד איזה שנה נשאר עם ההישג"ללא ניצחון בפנדלים" זה מתחיל לעצבן שטראובר נגד בית"ר הרס לנו שהוןא היה איתנו ועכשיו נגד פ"ת הוא הורס לנו שהוא איתם
  11. מה יקר?? התכוונתי לשדרן הזה של התחילת משחק. שמכבי ידברו אריתו רק צריך לפנות אליהם.
  12. אולי תצרו קשר עם המועדון שהזה שעומד וצועק עם מיקרופון(שחכתי את השם של זה) יגיד על זה כמה מילים. למשל:קיבלתי פניה מארגוני האוהדים לשיר בקצב של הגוש בשירי הקהל. או משהו באיזור.
  13. אתה חי בסרט. האריס מסדר לנו את כל המשחק,ובלעדיו לא יודע איפה היינו.
  14. אני לא רושם שום דבר ברצינות אם זה ברצינות זה יהיה קצת יותר רציני.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.