Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. אם זה חרוז אז מצבך קשה אין פה שום חריזה וכמעט כל צמד מילים יכול להחליף אותו כולל דוגמאות שניתנו פה. לא הספיק לך הפרויקט היפה שמכבי עשתה נגד גזענות,הסימונים של ייני ושל זיו להפסיק בשיר הזה. אני מת על השיר הזה אבל זה לא מתאים,אתה היית רוצה שדאבור או מהראן ידפקו אותך בכוונה באיזה משחק (כמו שאתה עושה להם בכוונה) וכמו שהם צריכים לשחק לטובת הקבוצה ככה אתה כאוהד צריך לפעול לטובת הקבוצה ולא לגרום להם להצטער על זה שהם משחקים בשביל הקבוצה שהאוהדים בה פוגעים בהם, שער 5 של מוסלמים כן פוגע בהם,טועמה מחבל פוגע בהם בדיוק כמו שיקללו אותך באירופה ואם זה לא אז הפרוייקט של מכבי לא היה מתקיים.(יש סיבות לכל דבר..) אתה מתנהג כמו ילד בגן שאומר אני אפסיק כשהוא יפסיק, אם כולם יגידו את זה זה לא יפסיק בחיים ורק יפגע בכולם,ואתה באמת מצפה מערבים לוותר ולהפסיק? כמו שהם וויתרו על המדינה שלנו? כמו שהם מוותרים עכשיו בעזה ולא שולחים רקטות ופגארים? כמו שהם לא מבצעים פיגועים? הם פשוט לא פרטנר למשא ומתן,ותעשו טובה אל תחפרו עכשיו על זה שאני גזען אני יודע את זה,אבל זה פוגע במכבי
  2. משהו מתנדב לשלוח קלטת עם כל הטעויות להתאחדות ולדרוש משחק חוזר? משחק כזה יכול להרוס אליפות כי אם הפועל מפסידה אנחנו 5 ממנה.
  3. קודם כל אוסקר יודע כדורגל ורואה את המשחק פי 1000 מהבן אדם הכי מתמצא פה. ודבר שני שמעתי שהיה אי הבנה בין אוסקר לעוזר מאמן בחילוף הראשון הוא תכנן להוציא את גונזאלו וכנראה לא הבינו אותו.
  4. דני נוימן הפרשן הכי טוב בארץ לוקח אתת כולם בהליכה
  5. עוד מישהו חוץ ממני זוכר את זה?: http://www.one.co.il/Article/141802.html
  6. איפה יושבים מחר במשחק נגד הפועל חיפה?
  7. תגידו,יש מצב שנפתח פורום זמני כזה משותף לאולטראס ולשחקן וננסה לפתור שם ת'בעיה? כי אם לא תפתר הבעיה של הארגונים אין סיבה להאשים ת'קהל.
  8. אני לא מבין מה יש לכם מזיו הוא מגן שמאלי בינוני(לא קל למצוא מגנים שמאליים טובים) ומתפתחות דרכו הרבה התקפות.
  9. וואי הלוואי שיעשו את זה אתם לא מבינים כנראה איזה סיוט זה לשבת בשער 8 מבחיענת עידוד ואנשים כן רוצים לעודד אבל אי אפשר. תפסיקו כל הזמן לקטול דווקא האוהדים ב13 לא צריכים בכלל עזרה כזאת:הם גם שומעים את השחקן כי הוא לידם והם גם מתחת לגג שמגביר את הקול שלהם.
  10. פסיבל הבכי של הפועל פרס ענק למוצא נושא שנפתח בחצי שעה האחרונה ולא עוסק בבכי על שיפוט/שופטים/שיפוטיות/התקשורת שפתחה תעיינים שלה.
  11. http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=92160 בכיינים. כל משחק השופטים אשמים נושא שכל כך מתאים להם זה יותר צפוי מהניצחון שלהם שבוע הבא
  12. כי פעם היו בו 18 אלף מקומות ,הם לא מעודכנים.
  13. מה שהבאת פה מעניין כי במקרה שהוא החמיץ כול התקשורת תצא עליו ותגיד שהוא מכר את המשחק. אבל אם יקרה משהו הפוך והוא זה שיהרוס למכבי ת'אליפות( ) קשה לי לתאר מה תהיה ההרגשה אחרי דבר כזה,שלו ושלנו.
  14. פתרון פשוט מאוד. לא לשחק בבלומפילד,זה אמנם הבית שלנו אבל גם אני לא הייתי רוצה להכנס למצב של אזעקה. ואם יהיה משחק הם ירו טילים לתל אביב בזמן המשחק ולא רק פעם אחת. אפשר לשחק במושבה,בנתניה,בקרית אליעזר ובהרבה מקומות.
  15. אני רציתי שאניימה יבעט,רק לחשוב על הפרצוף של אוהדי הפועל כשהוא מכניס. אבל זה שהוא יכול גם להחמיץ הרתיע אותי
  16. אתם צריכים להבין שמי שנכנס לכאן יודע לשיר נכון ולכן הניסיונות לשיפור צריכות להיות רק במגרש.
  17. אני נמצא בשער 8 והבעיה שאני חושב שנמצאת ביציע היא שאוטומטית ברגע שמתחיל שיר כולם מוחאים כפיים ,לא שרים מוחאים כפיים וככה מה ששומעים זה הכפיים ולא השיר . כשהשחקן היה בשער 8 השירים היו הרבה יותר ברורים ועם פחות מחיאות כפיים. יכול להיות שיהיה פתרון אם תעשו ניסיון לשלוח איש גדר או מישהו מהשחקן לאחד מהיציעים שהם לא 10/11 ,לבדוק איך ילך שם כי אי אפשר לבוא בתלונות לאוהדים שמשום מקום מגיע להם שיר ששומעים ממנו מחיאות כפיים והוא יוצר אפקט מתגלגל אנשים חושבים "כולם מוחאים כפיים,גם אני יעשה ככה" צריך פשוט מנהיג ביציע כמו איש גדר.
  18. השחקנים רוצים אבל לא מסוגלים. היום בניגוד לשאר המשחקים הם רצו לנצח אני ראיתי עליהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.