Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. נורא ... קשה להאמין שיצא מזה ,בגיל כזה מצב קריטי זה לא פשוט
  2. לדעתי זה בגלל הדיבור הישיר עם האוהדים כמו שזהבי לא היה מודה ליד אוהדי הפועל שהוא יעבור בעתיד למכבי בלי בעיה או להפך שעכשיו יגיד את זה לנו. אבל תכלס מאוד מפתיע אותי שהתקשורת זבל שלנו לא עשתה על זה עניין כשהוא הצטרף. כי הם די מחפשים את זה...
  3. הוא אדם חכם מאוד בניגוד לגוש טימטום שיש לנו בכדורגל הישראלי ובכלל , הוא שומר על האופציות פתוחות ויודע שכל מילה לא במקום ויכולים לקבור אותו על זה באחד הימים.
  4. חחחחחחח התנועות של קטן אבוחצירא הזה פשוט מושפל הביא פאקינג גול בפנדל
  5. וואלה באמת שעמום זה עוקף את המשחק מול ביתר ברמת גן לפני שנתיים (שנגמר אפס אפס או אחד אפס ביתר ) הרגע עניין היחיד שהיה פה זה אבו חצירא עם המטס אווירונים שלו
  6. העונה השעברה אולי עיוורה אותכם,אבל כבר שנים שמקפחים אותנו ונותנים לחיפה והפועל מתנות. הקטע שגם שנה שעברה לא היו חסרות בעיות פשוט כשאתה מנצח אתה מתעלם... דרך אגב זה אותו אל עוברה מניאק שטעה נגד אשדוד שנה שעברה עם הגול (של פריצה אני חושב) שנפסל ואחרי זה אישר גול בנבדל של פטי,ואותו אחד שטעה גם מול אשדוד רק כמה שנים לפני בתקופת בוזגלו יבוריאן.
  7. ספרתי בערך 9-10 החלקות של שחקני מכבי במשחק הזה,כולל שוער(שגרם לגול) וטיבי (שגרם לגול) . יש בעיות עם הפקקים או משהו? מה זה הקטע הזה?
  8. אהבתי את המשחק של הנוער,הם היו רמה מל חיפה בעיקר במחצית השנייה הראשונה הייתה סבירה. התלהבתי ממספר 77(חוזז?) שנתן שם כמה מהלכים יפים וכמובן מג'אן. אני חושב שאם מכבי ישחקו ככה העונה , יש סיכוי גבוה לאליפות אבל יהיה קשה. דאבל קל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.