Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. וזה הספיק לנו לעונה שלמה , אם היו אומרים לי באותו יום שעוד שבועיים מארחים שם שוב הייתי קופץ מהיציע
  2. תשמעו ההאשמות עליה על סוסה לא נכונות לחלוטין, הוא בזבז מחצית אבל תיקן ירדנו להארכה במומנטום ,טובים יותר לוחצים יותר בקיצור שיחקנו גם בהארכה,דפק אותנו עם אדום לזיו בתכלס אין פה צהוב, אני לא ראיתי את זיו מבקש פנדל, נפל וקם . ואז דקה אחרי אתה פאקינג גומר אותנו עם פנדל לא מוצדק , גבולי זה אפילו לא נכנס בקטגוריה. אני חשבתי שהוא שוקר לטובתנו בכלל על זה שתפסו את קרלוס והפילו אותו. אין יותר לגמור משחק מזה
  3. אם אני ההתאחדות או כל ארגון שקר כלשהו אני מוציא חוק מיוחד שכל משחק גביע(!) שמוכרע בבירור ע״י טעות שיפוט קריטית כמו מה שהיה היום מתנהל משחק גומלין באותו אצטדיון עם צות שיפוט שונה
  4. חוסר מזל לא נורמאלי.... ד״א מי שראה תתגובה שלי היום כתבתי שאשדוד ידפקו את משחק חייהם
  5. אני לא מכיר אותך אבל אתה מדבר כאילו יש לך משהו אישי איתו, אתה ממש מגזים ומתבטא כאילו אתה מינימום פרגוסון, המאמן עלה בהרכב שונה שלדעתי זה זלזול במפעל כמו שקודמו אוסקר עשה. אבל המאמן הזה שם אותך כרגע במקום 1 והעלה אותך ל32 האחרונות של אירופה , מצטער מאוד לאכזב אותך אבל גם לקבוצה טובה צריך מאמן טוב גם אם הוא ממש נסחף עם הרוטציה הוא לדעתי הוא מאמן הכי טוב כרגע בליגה . בקיצור אתה חייב למתן את ההתבטאות שלך כח אתה מדבר כאילו הכל מובן מאליו ולא אכלנו חרא פה שנים על גבי שנים, לנצח דרבי? לנצח את חיפה עם פאקינג מספרת? להיות מקום ראשון ממחזור ראשון בערך? פחחחחחחח היית אומר את זה למישהו בחמש שנים האחרונות והיא היה מרים גבה.
  6. אני לא מבין מאיפה הביטחון של כולם לגבי המשחק היום, עד לפני יומיים -שלושה כל הפורום היה לחוץ מהמשחק מול אשדוד באצטדיון זבל שלהם שהוצאנו בו תיקו להזכירכם עם הרכב ראשון. אבל פתאום כולם בטוחים שזה נגמר חמישייה קל והולכים הביתה, קבוצה כמו אשדוד תבוא למשחק כזה בראבק כי זה הצמפיונס של קבוצות כאלה , אני ממש לא מוריד מסוזה וגם לא מאוס קר אבל כנראה שלא ידעו אותם על חשיבות המפעל , איך קבוצות קטנו באות אליו ודווקא הן המסוכנות . אז תצאו מהפוזה של דאבל קל חייבים לבוא רציניים זלזול זה אויב מספר אחת לא בהכרח בהרכב אפילו כאן בפורום, זה מחלחל...
  7. חחחח המספרת אתמול הזכירה לי את הסרטונים של סופרגול עוד שהיה להם אתר פעם ולברק היה שם סרטון ל״חצי מספרת״ דומה מאוד למה שהיה נגד ביתר בארבע שלוש
  8. חבל שהרצועות לא נמתחו גם על 2,13 זה היה יכול להיות אדיר שאפו לפנאטיקס
  9. שמעתי את אנלא מבין בגרסא של ״אדום עולה אדום עולה ״ צרבת...
  10. רק אני שמתי לב לזה או שכל גול של אר שבע קשור בצורה כזו או אחרת למצב נייח?!
  11. שוב זה מתחיל.. פשכצקי וה״ הדלפות״ מחדר ההלבשה של מכבי שנטען שם שמכבי פגעו בזרים רק בפריצה ובקרלוס( מה שבינתיים נכון) עד שמגיע הרגע שבו רשום שגם מיטרוביץ לא הייתה פגיעה וללא המאמן גם לא היה משחק. קשה לי להאמין שמישהו רשם את זה, דווקא השנה כשהרוב שותפים במשחקים לא צריך להיות מניע אפילו זה רק המצאות של פשכעצקי
  12. אני מסכים איתך , הייתי בהרבה דרבים ולא זכור לי כזה דבר בהתחשב בבית חוץ, מצבך בליגה, והתוצאה שלך, פעם היית בא ויודע מראש שתחטוף, תראה תזבלים חוגגים ותלך הביתה דבר כזה? בחלומות לא היה קורה ( אולי אצל היצירתיים)
  13. תפאורה, פלקטים הכל יפה,מושלם אפילו. אבל עידוד ? זה היה נורא כאילו הקהל בא בלי חשק בקושי את מכבי זה אצלי בלב שרו. ושוב צריך לקלל ת׳חור הארור ב11 שגורם ל10 להפוך לבית קברות , חייבים לעשות שם משהו דחוף
  14. למה שטויות? בקלות אפשר להרוס שם של בן אדם וזה בכלל לא נכון!זאת הנקודה, לא סתם לדווח להיות בטוח לפני.
  15. אמרתי, אני לא תומך בספסרות אבל הרעיון של לשלוח שמות של אנשים להעלות תמונות ולפתור למשטרה לא בהכרח תוביל למשהו חוץ מלכאב ראש .ואני מדגיש כל עוד זה בן אדם אוהד מכבי שקנה כרטיס והולך למשחקים והחליט למכור זכותו להחליט על המחיר אם תוכיח שהוא ספסר רציני תדווח אם לא זה בעיה.
  16. שמע זאת שיטה נחמדה אבל אני בספק אם זה יצליח גם לפני המשחק לא חסר אנשים שבאים לקנות , בכל מקרה כדי שכזה דבר יצליח צריך כמה אנשים לפחות עשרה
  17. קודם כל זה אולי נשמע לכם קל אבל זה לא, נגיד שמצאת בנאדם שמכר כרטיס לך תוכיח שהוא ספסר , שהוא מוכר בעקביות כל משחק ושהכרטיס בעצם נועד למטרת ספסרות. וגם אין לך אפשרות להוכיח שהוא באמת לא יכול להגיע לדרבי ואני אבין לגמרי אם הוא ידרוש יותר כסף על דרבי מאשר סכנין. דרבי זה אירוע שמייחסים לו כ״כ הרבה חשיבות והעלות בהתאם. שלא תחשבו שאני תומך בספסרות אבל סתם ללכלך כל אנשים בלי סיבות מספיק מוצדקות וראיתי מקרה מסויים בפייסבוק של מכבי זה לא עושה טוב לשני הצדדים.
  18. לא יכלתי להגיע למשחק, היו רגעים עוצמייםן של הקהל שנים רבות , לא כידונים, אנלא מבין , רוב השעות . בוייר בנוגע לאקוסטיקה אמנם הגג היה פצצה אבל שמעו רק אותנו למרות היתרון כמותי שלהם. אמנם לא היה תשעים דקות רצוף אבל שאפו כששמעו אותנו זה היה חזק ומובן , אחרי הרבה מאוד משחקים הבינו מילה במילה כאילו בן אדם מדבר איתך את שנים רבות.
  19. לדעתי צריך לחשוב הרבה על התזמון של השיר החדש ומתי להכניס אותו , בשער שמונה ואני מתאר לעצמי שגם בשאר השערים חוץ מהגוש ,זה פשוט שבר את הרצף עידוד וקשה להכניס את האוהדים לטירוף . ועוד משהו זה הפעם לכולם , העידוד בפתיחת מחצית שנייה היא קריטית ומשום מה הרבה לא מפנימים את זה השחקנים הרגע היו בחדר הלבשה נרגעו קיבלו הסבר והדרכה , אנחנו כאן כדי להחזיר אותם למשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.