Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. למביני פייסבוק: במחשב אני לא מוצא את הדף. בפלאפון כשאני נכנס לפייסבוק אני מוצא את הדף אבל הוא קפוא על המצב של אתמול עם 99,480 לייקים תמונת נושא השחורה הזאת וכאלה. כשאני מנסה להכנס לתמונה כתוב "this photo is no longer available" אבל העמוד לא מתעדכן מאתמול.
  2. וואי פשוט אדיר,בחיים לא ראיתי משהו כל כך טוב ברדיו
  3. החנין זובי הזאת מגעילה אותי,להגלות אותה מהארץ עם אופציה לדחוף אותה לתוך עזה שתבין כמה טוב פה ושתסבול כל חייה.
  4. אינטרוואלים זה מעולה אבל אם לא בא לך יש אפשרות לרדת באחוז שומן גם בלי ספורט,הכל תלוי בתזונה. לך למכון ותפתח שרירים כי בלי זה אתה סתם תוריד משקל ולא תקבל מזה כלום.
  5. אם אני לא טועה 2012\13 הגברים של בנאדו לקחו דאבל ב2013\14 אלה מבאר שבע והילד הכישרוני שנה הבאה זה יהיה ברקו והפועל.. להחזיר!
  6. למה באמת הפסיקו לשיר אותו? אני תמיד אהבתי אותו
  7. זה מזכיר לי מאוד את הלחן של "ברע בטוב" זה רק אני?
  8. וואו בערך בשעתיים רצו פה איזה 30 עמודים על כולה שפונגין,לא שאני מזלזל אבל זה רק מראה כמה מחכים פה לרכש.
  9. חחחחח מצחיקים,בני סכנין לא מזוהה פוליטית. לא נראה לי שאם סוזה היה עוזב לטורקיה זה היה מקבל את אותם כמות הודעות ואיך לעזאזל השחקנים שהכי מעניינים אותם הם דור מיכה וזהבי? מה עם מיטרוביץ'? רק שסוזה לא יקח לנו אותו,מכבי זה מיטרוביץ...
  10. וואלה מילה תמשפט הזה אפחד שם לא עולה עליו בחיים
  11. איזה כיף לראות אותו שם,גם פאולו גם גורדי. מה שחסר לי זה מיטץ' מגיע למשחקים כאלה ,אולי יתן לו רצון להשקיע . ד"א מישהו שם לב ללוני מאחורה?
  12. משחק אימון מול הקבוצה של אוסקר ?
  13. שחקן מגעיל אבוטבול הזה זה מחייב צהוב
  14. עם כל הכבוד לסוזה ההחלטות שלו תמוהות כבר מתחילת שנה אני ממש מעריך אותו שהוא הגיע לאחוזי הצלחה מצטיינים אבל בחודשיים האחרונים יש כדורגל אנמי ומגעיל שללא ספק הוריד ביטחון לשחקנים והרס את כח מה שאוסקר עשה כשניצחנו זה באמת עבר בשקט אבל אני לא חושב שהוא המאמן שהייתי רוצה לראות שנה הבאה. וזאת הדעה שלי ואני לא שורק בוז על חילופים שלו או מקלל אותו אני פשוט חושב לטובת מכבי
  15. תסתכלו על הצד החיובי לא נפרוץ למגרש ונמנע אליפות
  16. אין לי בעיה להפסד בדרבי בשביל אליפות אבל יש גבול השחקנים זורקים זין וזה כבר שלוש אני כנראה היחיד שמתחילת השנה לא התלהב בשיט מבן חיים, ילדותי בחירת החלטות נוראית ולא חושב. הפנדל שבעט היה יכול להפוך תמשחק אם פריצה היה מכניס אותו . סוזה לא אשם למרות שאני חושב שחייב להיות עכשיו חילוף פאבלו לא אשם כי ההגנה הכניסה אותו למצבים האלה וזה באמת משחק שני נוראי של ההגנה שהקהל ידע שזה עכשיו תלוי בו להראות להם כמה זה כן חשוב המשחק ולא לפרוטוקול
  17. סעמק כולם הביתה אם זהבי לא נכנס מבחינתי סוזה הגרוע שנחת פה בשנים האחרונות הפועל בלי פנדלים לא מנצחת משחקים מניצחון אפשר לשכוח
  18. אני חושב שההרכב של הדרבי 3-2 בזמן העשר שחקנים עדיף
  19. כבר משחק שני רצוף שההגנה מבולגנת
  20. אפשר לקרוא ליד של קרלוס לא מכוונת ולשל אבוטבול מכוונת אחושרמוטה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.