Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. מישהו שמבין יכול להסביר לי מה הסיבה לאקוסטיקה הנוראית באצטדיון?
  2. פיגוע נוסף ברעננה בני זונות רק תגובה לא פרופציונאלית
  3. אני לא מבין מה הבעיה לדפוק כדור בראש , בתור ישראלים לקמבן אנחנו יודעים טוב מאוד . המחבל זרק תסכין? אוקיי , אבל נדמה לי שהיתה לו בליטה בחולצה אולי חגורת נפץ , בום כדור בראש נגמר
  4. צחוק צחוק אבל אני יוצא רק מצויד חבל שלא דופקים להם כדור בראש ברגע שרואים אותם .
  5. חייב להיות איזה שיא של כמות הדקות בלי גול...
  6. מעולה בא לעזרת חברו לקבוצה רק ככה הדבר הזה יפתר ,אם בא לכם להיות גזעניים לא על חשבון מכבי ומיטצ׳ הוא מוציא מספיק כסף הוא לא צריך לשלם גם על המילים שלכם
  7. לא עוצרים משחק בדקה 94 כי שחקן החליט ליפול על הדשא דקה 60 היא הרבה יוצר גמישה להחלטות כאלה מהתקפה אחרונה דקה 94
  8. חח אופס אני חולה אני לא מרוכז אבל הבנת את הכוונה שליהתקשורת בארץ לא יציבה והיא לא מבינה שהיא קצת הורסת
  9. אילייב וואי אהבתי אותו אין לי שום דבר נגד מדו אם הוא היה פחות עצלן הוא היה באחת הגדולות של אירופה אם הייתי יכול הייתי מחתים אותו במכבי אני מת עליו משום מה כנראה שמהקבוצה הבזיונית של אז הוא הכי בלט למרות שהוא זחל על הרצפה
  10. ישששש כל כך שמחתי הודעתי מראש בכל הקבוצות בווטסאפ שהיום ערן מכניס עושה פיו פיו וסותם לכולם ת׳פה איך ערן זיין אותכם!!!
  11. האופוריה הזאת של כולם מציקה לי ניצחו את בוסניה סבבה הכל יפה אני ממש שמח. התיאורים פה של הפרשנים בשקל ושל כל הציבור בכלל זה כאילו מינימום הפכנו לנבחרת ברזיל שיחקנו מחצית מול עשרה שחקנים , בלי קשר שיחקנו אותה באמת ואופטימיות זה טוב אבל הלכו רחוק כולם סביר להניח שאת ווילס ובלגיה לא נעבור ואז התגובות יהיו הפוכות ב360 מעלות
  12. איזה היסחפות עם המחיר אם זה היה בסביבות ה30-40 הייתי הולך
  13. אה עכשיו זה די הגיוני הקטע עם הכמות לייקים שירדה. למכבי אין אפשרות להוריד את החסימות באופן אוטומטי? למה הם מחכים
  14. אם נגיד ההאקר חסם אותי ,לשלוח הודעה לדף דרך חבר כדי שמכבי יורידו תחסימה, אפשרי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.