Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. באופן כללי לא מבין את המחול הזה סביב הפועל,מילא הם היו מהווים לנו איום כלשהו ,מתגרים בנו ,מפרקים אותנו בדרבים. כל המשחק שרים להם. אין לי הרבה בעיות עם הפנאטיקס אבל מה שכן, בשנה שנתיים אחרו עתנראה שאנחנו בדרך להוסיף שלט ליציע : ״100% anti hapoel" שלט כזה מביך כאילו אנחנו נוצרנו בשביל לשיר נגד היריבה, הפועל מעניינים לי את התחת שיטבעו התחתית ואנחנו נשיר לקבוצנ שלנו בפסגה . נמאס מהמילה הפועל, שמעתי ילד קטן שואל : ״אבא למה כל הזמן שרים להפועל חשבתי שאנחנו לא אוהבים אותם״ נקודה למחשבה לכל המקורבים לפנאטיקס והאנשים בפנאטיקס, זה םשוט לא האופי המכביסטי ,זה האופי הקומוניסטי
  2. גם אם עוזבים רגע את זה שהמילים שם זוהמה. השיר הזה כל כך מביך ,מתאים להפועל ובאופן כללי פשוט מביך. ״אנחנו מתביישים בכם״ - אתה לא מתבייש במישהו שאתה שונא,אתה יכול להתבייש במישהו שאתה מזדהה איתו ,בעדו ,מישהו שציפית ממנו. כשאני שומע אנחנו מתבייישים בכן אני מרגיש קהל פתטי. וכל תיאורי האונס למיניהם מתאימים לזאת ״שאנחנו מתביישים בה״ במד השני של הכביש, ושמעו את האירוניה - בין היתר אנחנו מתביישים בה על ההתבטאויות המביכות שלה. אז, עדיף לשיר שאנחנו מתביישים בעצמנו שהפכנו להיות אולטראס הפועח
  3. מישהו יכול להעתיק לפה את הטור? שלא יקבל רייטינג
  4. היכולת החזקה בכדור של באר שבע יותר מדקה מופקרת כמו הפועל
  5. באופן אוטומטי הגן על השופט השני,אמר שהרבה דברים נראים אחרת מזוויות שונות ובזמן אמת ובשידורים חוזרים ומספר פעמים וזוויות שונות נקלטים אחרת . בלי להגיד לי באופן מובהק ולפי הפירוש של הטון הוא מסכים שזה אדום הביע התנגדות לזה שאין אופציה בישראל להעלות את הנושא להחלטת בית הדין,כי בחול זה קיים.
  6. אראה למורה לספורט שלי איתן שמואלביץ׳
  7. עזבו את השנאה,טיפש כזה שמסכן את הקולגות שלו לא יכול להשאר בדשא. אם את ראיוס העיפו אז על כיוון לרגל ,צריך לקחת בחשבון את הכניסה לראש ולפעול בהתאם
  8. רייכרט-הרחקה מליגת העל,סיכון חיי אדם,ראה טוב מאוד מה הוא עושה .
  9. אפשר לשמח אתכם שפותחים תחנת רכבת במרחק של עשרים דק הליכה מהאצטדיון
  10. זה מדהים האופי המהופך של מכבי השנה לעומת השנה הראשונה של עידן גורדי עם אוסקר. כאילו הווינריות והמזל עברו דירה
  11. אף פעם לא הבנתי מאיפה הכשרון של הפועל להיות כל כך קוקסינלים ...
  12. לפעמים שוכחים שהארגון קיים בשביל מכבי ולא בשביל ה״אגו אולטראס ״ הזה שלהם. אם לא יתחילו להתבגר כנראה שהקהל לא יתמוך בהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.