Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by הצהוב מהיציע

1. "יפה, נכון, הם ידעו שאנחנו מכבי"(מחיאות כפיים) תגידו שהם מועדון חסר תארים והישגים, אבל את תואר המביכים של הליגה הם מרוויחים ביושר, אפילו באר שבע כבר הפנימו אחרי שהחום של המדבר קצת נרגע.
  2. ערן זהבי יכול למכור בורקסים? חוץ מהשורה הזאת שלא קשורה למציאות השיר הקדים את זמנו בכמה שנים. אם היה יוצא בשנים האחרונות היה פוגע בול
  3. אני מופתע שעוד לא נפתח על זה נושא. עזבו את היכולת הפושרת כי אנשים תופסים תקופות טובות יותר ופחות . אבל, חבר שלך מכניס גול תחגוג איתו, תחגוג בכלל מה אתה עומד שם כמו בובה כשכזה גול נכנס לרשת. קיבלת כדור ריבאונד מהתקפה תתחיל לרוץ תזיז את התחת שלך כדי לתקוע את הרביעי בפנים , בזיון איך שהוא הסריח את הדשא אתמול עם החוסר רצון שלו לשחק.
  4. כאילו הוא פונה במיוחד לאוהדים ומחפש ימי הולדת לדווח עליהם, הוא עובד אצל מכבי וצריך לעשות את זה, ומפעל ימי ההולדת זה עוד הכנסה למועדון אז תסבול חמש דקות בשביל שיהיה לנו קצת יותר אוויר לנשימה בגזרת הפייר פליי. היה היום בסדר גמור, חיכה שהקהל ישיר ורק אז כרז, כנל הפנאטיקס, חיכו שיסיים לכרוז והמשיכו בשלהם, ככה צריך.
  5. מין מצא את מינו זין* מצא את מינו
  6. אולי צריך איכשהו להעביר להם את זה, אם הם יפרשו את זה אחרת זה יכול רק לעשות רע
  7. מזעזע שזה קורה. אבל אל תמהר לקבוע שזה אותם אלה שעודדו נגד רעננה,נשמע כאילו יש לך בעיית שיוך מסויימת. אף יציע לא פועל כמקשה אחת, לא 11 לא 8 ולא 2.
  8. כנראה שיש קשר לדרכי הגעה ולמזג אוויר. מתאר לעצמי שעם פתיחת הרכבת הקלה עוד 40 שנה יתחילו להגיע יותר אנשים , אולי עד אז גם יתאימו את האצטדיון למזג אוויר חורפי.
  9. פאק איזה חולה נפש, איך נותנים לאנשים כאלה אזיק ואקדח. בעצם... נותנים.
  10. נושא לפנתיאון מוכן כעסקה לקבל את זהבי למכבי ואת הפועל לפלייאוף, בכל זאת מה שווה הכדור אם אין שער?
  11. אומרים לכם ההנהלה לא אשמה אז מה הראש בקיר?
  12. אין לי שום בעיה, לא חושב שזה עובד ככה. הם מעוניינים בתז של הארגון
  13. האמת, ויתקנו אותי אם אני טועה כל מי שמבין קצת במשפטים. אין למשטרה שום עילה להטיל אחריות פלילית על בן אדם בגלל שהוא הביא להם תעודת זהות. שישימו עליהם איזה מצלמת חזה יחתמו על הת"ז, יוזמנו למשפט ויתבעו את הא-אמא של המשטרה על הוצאת דיבה ועוגמת נפש.
  14. אנשים נהיו מתחסדים, הוא פשוט נורא התאמץ לא לעדשות פנדל אז מגיע לו שיוותרו לו. זה בדיוק כמו הפנדל שפסלו לנו, אז מה אם דור מלול התאמץ נורא שהכדור לא יפגע לו ביד, בשורה התחתונה היד שלו הגדילה את נפח הגוף ושינתה את כיוון הכדור. לא יודע איך זה עובר פה בצורה כזאת חלקה, כאילו התרגלנו שמזיינים אותנו בטעויות שיפוט.
  15. יש דבר כזה שנקרא סמל, וסמל לא צריך לחתום בסגל של ינואר בשביל להיות מוערך על ידי הקהל שלו, לא יודע מה נסגר איתך נראה שמשהו לא טוב.
  16. קשה מאוד לזהות אם היה פנדל לנתניה , הגזמתם לא גנבו אותם. אם תסתכלו בהילוך איטי קשה לראות אם בן ביטון דורך לו על השפיץ של הנעל זה נורא גבולי
  17. ההודעה שלך מכלילה, מי זה אתם, כי מישהו שרק לך פעם בוז אז החלטת גם? מזעזע אגב חוסר הערכה של אנשים לסמל שלנו, ואני מסכים איתך שזה מביך, אבל איך זה קשור למה שהיה לפני יומיים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.