Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Recent Profile Visitors

889 profile views
 1. כשיורד גשם כולם נרטבים, אין חברה נורמטיבית שלא תרד במצב כזה, חוץ מחברות דפנסיביות. אני לא צופה פגיעה משמעותית בגולדהאר, החברה מחזיקה נדלן כמו קניונים (וולמארט שם) בנוסף החברה המשלימה (שהיא הספונסר שלנו) פינגווין פיק אפ , מספקת משלוחים וככה נהנית מהמצב. בנוסף בקנדה (לפחות כרגע) אין הגבלות חמורות כמו בישראל, העבודה כרגיל ומותר ללכת לקניות וכו' אם אין לך תסמינים או לא אובחנת. בונוס: מתאר לעצמי שהוא עכשיו עובד על דרך לקדם את החברה הפרטית שלו פינגוין פיק אפ ולנצל את המשבר לטובתו.
 2. בברצלונה מקצצים ב70% אז ששחקני ליגת הפח יתרגלו למעמדם ויחזרו למציאות
 3. לא יודע אם אתם שמים לב לזה גם, אבל בכל אתרי הספורט אני שם לב לכתבות שקשורות איכשהו בצורה זו או אחרת להיסטוריה של מכבי. וואינט אתמול העלו את ה6-2 על ב"ש בגביע, היום העלו את הגמר יורוליג מ2004 בוואן התעסקו בסמרטוטים והיום העלו כתבה על ניצחון שלנו את חיפה בדקה 89 לנצח בצילנו
 4. אוסיף ככה כמה הערות. לא לכל זני השפעת יש חיסון. אין מידע מדוייק באשר לכמות המתים מקורונה מכיוון שאפשר לחלות במחלה ללא תסמינים כך שמרבית הציבור חולים ולא נספרים בתוצאות. בנוסף הרבה נספי קורונה בסין ככל הנראה מתו בתוך הערבוביה גם משפעת , הם לא אימתו שם כל חולה אם הוא קורונה או שפעת, חולה? לך לאוהל חולים. בעולם המערבי התמונה הזאת מתבהרת ורואים אחוזי תמותה שונים. אני לא מקל ראש לחלוטין במחלה, כמו שאני לא מקל ראש בשפעת אבל הפרופורציות בנוגע לקורונה הלכו לאיבוד, ולצערי זה פוגע בחיים של כולנו ישירות גם בליל לחלות חס וחלילה.
 5. כמה מפתיע שהמנהלת נענתה לבקשת חיפה
 6. שמע אחי אני לא מומחה במחלות אבל לשפעת יש את אותה תעודת זהות
 7. שמע סוייר לא אמרתי שהוא בסדר, אמרתי שמגזימים פה בתגובה אליו. הרבה דברים לא חוקיים במדינה שלנו בלי סיבות טובות יותר מדי. אף אחד פה לא יודע יותר מדי על המחלה הזאת אבל לי זה מרגיש חרטא מה אני אגיד לך. רוב הציבור גם יגיד שהאוהדי כדורגל מסוכנים עם האבוקות שלהם וצריך להכניס אותם לכלא על זה, מסכים?
 8. איבדת את הרצף. אני זה שהגן עליו (באופן יחסי) והוא זה שיצא עלי וקרא לי יצור...
 9. צודק טעות שלי כאן. לא זוכר לגמרי את המקרה זכור לי שגם היא שיקרה לגבי משהו. בכל מקרה הנקודה הכללית שלי היא דווקא ההתנגדות שלי לשתף פעולה עם הפאניקה. מבחינתי ההתערבות המוגזמת של הרשויות בנושא היא אותו קו שמתערב בצורה מוגזמת בחיים שלנו בבית הדין על קריאות גזעניות או עם המשטרה שמתעללים בחיים של כל אוהד כי הוא אוהד. מרגיש כאילו אנחנו בצד הנכון במאבק נגד המשטרה ובית הדין אבל פה זה בסדר לתת להם לגנוב דעת ולזיין לנו את החיים ואת הליגה.
 10. זה לא בסדר שהוא שיקר, למה הוא צריך למות בגלל זה? השקר שלו לא שינה כלום , העובדים שלו נכנסו לבידוד גם בהודעה הראשונה וגם בשנייה. ההבדל היחיד הוא שהבן אדם לא עדכן לגבי כל הימים שהיה במקום(לא בסדר) אבל עד עכשיו אף אחד מהקונים לא נדבק , רק העובדים. ו וואלה אין פה עניין של יפות נפש עיקום אף וכלום, יש פה פסטיבל של פאניקה בציבור וכולם מאבדים כיוון, היום זה הוא מחר אני מחרתיים אתה, הכי קל שכפוגעים במישהו אחר אבל אם יבואו עכשיו לפגוע בך כספית בגלל ווירוס נראה אם תרצה להיות גיבור הציבור.
 11. איכס , מתבייש שאתם בני אדם. מתאים לכם הצד השני של הכביש ובלי קשר ההודעה על הבידוד הגיעה רק אחרי שגילו על הנדבק הראשון, ביום רביעי 26.2, אחרי הדרבי. ב27.2 הילד שהיה בדרבי נכנס לבידוד . אבל כדאי שתעשו עם עצמכם חשבון נפש על האיחולים שלכם
 12. הם באמת התכוונו לזה, פשוט מישהו אחר כך נתן להם בראש על הפגיעה הכלכלית של בידוד מיותר של 5000 אנשים
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.