Jump to content

הצהוב מהיציע

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

5 Followers

1. עדכונים באתרי ספורט שחביב אוחיון נפצע קשה בצווארו והובהל לניתוח
  2. גם אם תהיה אחדות אין הכרח שאיימן עודה יהיה ראש האופוזיציה. אם יותר מחצי חברי הכנסת באופוזיציה פונים לנשיא בהמלצה על יור אפוזיציה חלופי הוא מתמנה לזה. ובהנחה ותהיה אחדות רק של גנץ ביבי ואפילו עם ליברמן. יש את ימינה שס יהדות התורה עבודה ומחנה דמוקרטי כדי לדאוג שזה לא יהיה ערבי
  3. מצטער לאכזב אותך,אבל פייגלין בעצמו ניסה מבפנים. זה לא תלוי במתפקדים זה תלוי בביבי ובקואליציה שלו.
  4. מסתמן שהיו אי סדרים חמורים בקלפיות. מדינת עולם שלישי אנחנו. חבל שלא הכניסו לפה את האום כשביקשו להתערב בבחירות מחשש לזיופים בישראל,כנראה אנחנו עיוורים לגועל נפש במדינה שלנו.
  5. פייגלין לא מתאים לעוצמה יהודית. אני אישית לא הייתי מצביע לו עם עוצמה יהודית,אני אמנם ימני אבל לא מתאים לי כל הדת הזאת על הראש.
  6. הוא גם ממשיך ללכת ראש בקיר,זה בערך אחד הדברים היחידים שהוא ממשיך להבטיח לקדנציה הבאה. בן אדם חסר הבנה בסיסית בכלכלה. הייתי היום בכנס בנתניה ודיברתי עם אלפר,כסטודנט לכלכלה נורא התרשמתי מהתשובות שלו ונראה שהוא מועמד הרבה הרבה יותר ראוי לתפקיד מכל אדם אחר שהיה או הוצע לתפקיד בשנים האחרונות.
  7. http://www.bizportal.co.il/marketopionion/news/article/761654 כתבה שעלתה ב"ביזפורטל" על מה שכחלון גרם לשוק הדיור,מקווה מאוד שגלעד אלפר ייכנס לעשות שם סדר ולא שכחלון ייזכה להמשיך בפשעיו.
  8. הסרטון הזה הוא ללא ספק הפתעת הבחירות
  9. היו נחמדים אליו,בחיים לא ראיתי כזה ראיון חביב שלהם
  10. אני תופס מיאיר לפיד יותר כשונא חרדים מאשר לוחם זכויות החילונים. כמו זה שהוא רוצה לזמבר אותם ולתקצב לימודי תורה לנשים או להקצות מקום בכותל לזרמים לא אורתודוקסיים. מבחינת חופש דת(ותאמין לי שבדקתי את כל המפלגות),על פי מצע המפלגה הכי טובה בהנחה והמצע לא משקר זאת זהות. מכאן זה כבר ההחלטה של כל אדם האם הוא מאמין לפייגלין וסומך על הכלכלה החופשית,אני יודע שלחלוטין כן ולכן אין לי התלבטות. אבל מבחינה יבשה ההצעות של לפיד לדוגמה בתחבורה הציבורית בשבת יבשות נורא. ההצעה שלו היא תחבורה ציבורית מצומצמת ( מיניבוסים) ועל ידי זכיינים מיוחדים,משמע עושק.
  11. תוצאה של שופטים בינוניים שמפחדים לקחת את האחריות על אירועים מרכזיים כי אין להם בטחון בצדקתם,בין אם הם מול המסך או על מגרש הכדורגל,מקצוען לא מעביר אירוע כזה כלאחר יד.
  12. לדעתי מציג בצורה לא טובה את כל הציבור הישראלי כל העניין סביב ביבי וגנץ. כל מה שצריך היום כדי להיות ראש ממשלה ומפלגת שלטון , זה פשוט לא לדבר לא להביע דעה ולהגיד יהיה טוב תסמכו עליי. אין מצע , אין אידיאולוגיה אין עקרונות. והציבור עט אחרי האנשים הללו,כשבאות המפלגות הקטנות יותר ומציגות רעיונות הישראלים מחפשים איך הרעיון לא יכול לעבוד ומנסים לטרפד אותו ,וחוזרים לתמוך בדמויות שמחייכות מדברות בלי פואנטה ומובילות אותנו לכלום שנה אחרי שנה.
  13. למישהו יש קישור לשידור היום לטובת חיילי צהל ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.