Jump to content

Dor_L

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Dor_L

1. יוזמה מבורכת מאוד, נושא ההסעות לסטוק וחזרה.

איך אפשר לשריין 2 מקומות ?

2. החוק אומר שאסור מהיציע לתת הוראות בטלפון. איפשהו היה כתוב כבר שאיווניר מתכנן לראות את המשחק בטלוויזיה, ואז מותר לו לתת הוראות בטלפון.. לדעתי במעריב מתישהו.
  3. אכן בעט בקטנה, אבל כדי להשתחרר מזה שקרגוניס פשוט תפס אותו ברגליים, במטרה להיבעט.
  4. תהיה לנו בעיה רצינית בכדורי גובה, מצד שני קראוץ חסר טכניקה וקלאמזי בצורה שלא ברור מי שם אותו בהתקפה בד"כ, אז יכול להיות שיהיה בסדר.
  5. יצא לי לעקוב אחריו קצת, ההתרשמות שלי שהוא סה"כ מגן מוגבל מאוד. יודע לעשות הגנה באגף שלו, אבל חסר כל תועלת להתקפה, ובד"כ לא מצטרף מספיק. יכול להיות שבשביל להיות בלם סביר זה יספיק לו.
  6. יודעים במקרה מתי צפויים להגיע הכרטיסים ?
  7. אם אתה נוסע רק לכמה ימים ולא מתכוון להביא מתנות יותר מדי לא תהיה לך בעיה, מקסימום אתה גם יכול לשלם את התוספת למזוודה בצ'ק אין, אם תגלה שחרגת מה10קילו. אני נוסע לחברה שלי שעושה סמסטר באנגליה בחילופי סטודנטים, ככה שהנסיעה לאנגליה מסתדרת לי יופי
  8. המחיר באיר בלטיק כולל מזוודה אחת שאיתך (טרולי) לדעתי עד 10 קילו, ואתה משלם 20 יורו, בשביל עוד 20 קילו במזוודה נוספת, אבל זה עד כמה שאני זוכר מהאתר, תחפש שם זה מופיע, אגב, אני איתך בטיסה חזרה, אבל הלוך אני בבאלטיק ב18.
  9. היא תיקח בטח את פליטי הפועל חיפה ערן לוי ושי רביבו.
  10. לליברפול ומנצסטר זה יחסית לא רחוק. ללונדון זה איזה 2-3 שעות ברכבת.
  11. חיפוש זריז באינטרנט אומר שהוא ימני.
  12. בארסה האחרונה שתתנהג ככה, בהתחשב שהשחקנים שלה רק עסוקים בנפילות.
  13. כתבה בספורט 5 זה כבר לא בגדר שיפוט גרוע, יש חשד להטיית משחק של השופט.
  14. כנס לאתר שלהם ששמתי. מה18 עד ה26, קונקשן דרך ריגה. יוצא 275 יורו (בערך 400 דולר). המחיר רק לא כולל את המזוודות, שזה תוספת 20 יורו לכל כיוון. סה"כ מסתכם בפחות מ500 דולר. זה הדיל שאני הזמנתי.
  15. אני חושב שמעטות הטיסות ב500 דולר. טיפ - תחפש באתר של איסתא, וכשאתה מוצא שם משהו יחסית זול, לך לאתר של החברה של הטיסה שמצאת, דרכם זה יותר זול. תראה אם זה יעזור לך. אגב, את הכרטיסים למשחק עצמו, איפה קונים ?
  16. אני הזמנתי 18.10 עד ה26. יש לי גם אצל מי לישון בלונדון, אז בכלל מוזיל לי את התענוג וכן, אני יודע שזה לא ישיר, אבל בשביל לחסוך 150 דולר אני מוכן לחכות קצת בריגה
  17. רבותיי, טיסות זולות ללונדון - תסתכלו באייר באלטיק אני כבר הזמנתי כרטיסי טיסה (דרך האתר שלהם - 275 יורו). רק שימו לב שהמחיר הוא בלי מזוודות ובלי אוכל (למזוודות, עוד 20 יורו לכל כיוון, לאוכל עוד 9 יורו לכל כיוון, אבל אפשר גם לוותר).. סה"כ 315 יורו, מחיר הגיוני יחסית (כ450 דולר) לתקופת החגים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.