Jump to content

Dor_L

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Dor_L

1. המצבים עצמם של טבח הם מבצעי סולו, אבל מכבי עבדה קשה בשביל לשים את ריקן וטבח ב2 על 2 כלהזמן בצד שמאל (בצורה שמאוד מאוד מזכירה את מה שאוסקר עשה עם עטר וזיו) - כל ההתקפות התחילו במסירות בין הבלמים לאלברמן\מדו לחכות שייצא קשר אמצע אליהם, הכדור חזר אחורה לבלמים ומשם כדור ארוך לדור פרץ (היו איזה 5 כאלה במחצית הראשונה) כדי למשוך את הקישור של קאיראט החוצה לבלמים ולכיוון צד ימין שלנו, ואז ב2 מסירות הופכים צד לריקן וטבח שנשארים ב2 על 2, כי קשר אחד של קיראט כבר צופף לכיוון מיכה והשני עוד מנסה לעשות לחץ על הבלמים\אלברמן תוך כדי ההחלפת צד... המהלך הזה בדיוק קרה בערך 5-6 פעמים ב30 דקות הראשונות אתמול, וקשה להגיד שזה לא מהלך קבוצתי, אולי לא מהלך קבוצתי של ברצלונה של 5 דאבל פאסים שחותכים את ההגנה, אבל זה מהלך מתוכנן, שיצא לפועל יפה מאוד, והביא אותנו למצבים, בדיוק כמו שהיה עם עטר אצל אוסקר, שהקבוצה הייתה עובדת 5 דקות של פוזשן בשביל להשאיר את עטר וזיו ב2 על 2 באגף שלהם...
  2. בפעם של הנבדל הקוון אשכרה נכנס לתוך המגרש 5 מטר כדי לסמן לשופט ביד (כנראה שלשופט הייתה בעיה באוזניה) תוך כדי ההתקפה של קאיראט, והשופט עדיין התעלם... אם היינו חוטפים שם גול, זה היה ביזיון
  3. בעונה שלפני סיים עם 5.. ובלי קשר, מדובר בליגה הרבה יותר טובה מהישראלית
  4. לא יפריע לתקשורת לפרסם פעם בשבועיים כתבה שמכבי פנתה לדמארי והוא סירב...
  5. להשאיל את אליאל פרץ לאיזה בני יהודה, את אזולאי למכור\להשאיל ואתה נשאר עם 6 קשרים (מתוכם 5 בכירים) על 6 עמדות, אם קהת וגולסה נכנסים טוב לעניינים, אפשר למכור את נוסא.. אם ב"ש יכולה להחזיק על 2 עמדות את מליקסון, בוזגלו, נוואקמה ובן סהר, גם אנחנו יכולים להחזיק 4-5 בכירים על 3 עמדות..
  6. לא מסכים.. איך שחיפה נראית כרגע, ועם זה שאין להם מקום לזרים נוספים, ושהמצב שלה הוא כזה שאזולאי אמור להיות המושיע שלהם בקישור, יכול להיות שקהת זאת החתמה של "להיות או לחדול" לקישור שלהם.. אם בניון וסטויקוביץ עשו שם חצי מיליון לעונה, סיכוי לא רע ששחר יציע סכום כזה לקהת, ומכבי לא תציע יותר מזה.. מה שכן, אני יותר מודאג שב"ש תשים עליו יד בתור הקשר השלישי במקום ראדי\וובה בראון...
  7. אם הוא יופעל עכשיו, תצפו לזה שהטוטו לא יתקיים, ונשחק נגד חיפה ובש בחוץ ב3 המחזורים הראשונים
  8. אפילו כשאתה רוצה לקנות קסטה עושים לך "אני הולך"...
  9. סיימה מקום 3, אבל כן, אאק אתונה זאת קבוצה שגדולה עלינו לדעתי.. יתר האופציות זה קבוצות שמכבי צריכה לעבור, גם אם בקושי.. בדיוק בגלל זה ברור לכולנו מה ההגרלה שנקבל..
  10. כי היא לא העפילה לשלב בתים אירופי בעשור האחרון (הגיעה לשלבי מוקדמות מאוחרים בכמה שנים האחרונות, ועפו נגד הגרלה קשה מאוד - סטיאווה בפנדלים, ליון, פיורנטינה, ברוז', ליל)
  11. מדהים (אבל צפוי).. כולם שילשלו מפחד כשלפי פרסומים הוא היה מועמד לב"ש, עכשיו כשלפי פרסומים הוא מועמד למכבי, אף אחד לא רוצה אותו... האמת היא איפשהו באמצע ככל הנראה... אין וויכוח על הכשרון שלו, אבל זה שחקן שבחצי עונה האחרונה שותף רק ב7 משחקים, אחרי שהיה מורחק מ3 (נתן לשחקן מרפק) ופצוע בכל היתר... וזה בלי קשר לכך שכנראה ההצעה אלינו היא תרגיל מו"מ, כי אין לו הצעות אחרות חוץ מב"ש כרגע..
  12. צמצום סביר סה"כ.. אא"ק אתונה קבוצה מצוינת, היתר, קשות יותר (לרנקה) או פחות, זה קבוצות שמכבי כקבוצה ששואפת להגיע לשלב בתים באירופה על בסיס סמי-קבוע, צריכה לדעת לעבור... הצמצומים של חיפה וביתר דווקא קצת יותר בעייתיים (אין שם קבוצות ברמה של אאק אתונה, אבל יש יותר קבוצות "בעייתיות" מבחינת ההגרלה... הצמצום של ב"ש הוא איפשהו באמצע... לא יהיה להם קל נגד אף קבוצה שם, אבל מצד שני החצי השני של הצמצום (פלזן, זלצבורג, באטה בוריסוב, לודוגורץ, קופנהאגן) הוא חצי הרבה יותר מנוסה מבחינה אירופית (קוץ מקופנהאגן, קבוצות שבערך פעם בשנתיים מופיעות בבתים של הצ'מפיונס), ומשם קשה לי לראות את מי בדיוק היא יכולה לעבור, אז הצמצום הוא לא רע מבחינתם...
  13. זה לא מוזר, זה טריק מו"מ של מוכר בבסטה.. אין לו הצעות אחרות, והוא מנסה להעלות את ההצעה מב"ש, ומספר שיש הצעות אחרות, אבל הוגו אלמיידה ממש מעדיף את ב"ש, פשוט לא נותנים לו את הסכום שהוא רוצה..
  14. אני לא עורך דין לענייני עבודה, אז אני לא יודע להגיד עד כמה טיעון כזה תופס, אני פשוט מכיר את החוק בגלל שזה סעיף שמאוד מאוד נפוץ בחוזים בתחום העיסוק שלי, אז דאגתי להבין את המשמעות שלו
  15. לא מדובר בתחושה או הערכה, זה החוק. ברור שניתן "לקנות" את הפגיעה הזאת בזכויות של העובד, אם הוא מסכים לכך, אבל זה שעובד במקדונלדס חתום שהוא לא יכול לעבוד בבורגר ראנץ אחרי זה, גם אם הוא חתם, זה לא חוקי..
  16. נכון, והם בד"כ לא חוקיים גם בענפים אחרים (אם אתה מדבר על סעיפי "אי תחרות"), מלבד במקרים ספציפיים שבהם אפשר להוכיח שהפגיעה לארגון תהיה כל כך גדולה, שמותר לפגוע בחופש העיסוק של העובד בשביל למנוע אותה
  17. פשוט אסור שבן הרוש ובן חיים הבלם יהיו שחקני הרכב בעונה הקרובה.. על כל חילוץ טוב אחד שלהם, הם השאירו שחקן של גוריצה במצב לגול...
  18. הפורום הזה איבד את זה לגמרי... עם כל הכבוד שהוגו אלמיידה הוצע לב"ש, אין לה שום יכולת לשלם לו את המשכורת שהוא הרוויח בטורקיה, או אפילו לא קרוב.. לא יגיע, לא אליהם ולא אלינו. בטח יגיע לליגה הקטארית או הסינית, אם לא ימצא קבוצה טורקית אחרת שתיקח אותו..
  19. ככה עובד משא ומתן. אתה מציע סכום, אם הצד השני חושב שהוא יכול לקבל יותר, הוא מבקש יותר, ואז מציעים לו יותר. אין שום קשר בין זה שהם דחו את ההצעה, להאם מכבי תציע יותר או לא..
  20. השאלנה היא אם אחרי הפציעות ומחלת הנשיקה לא נתקע עם עוד בן בסט ככה... דמארי זה הימור
  21. טביב לא יעשה את זה לפני סיום הבוררות.. הקייס שלו בבוררות זה שהם רוצים שהוא יישאר ולא ימכרו בעד שום סכום (טען שהשווי שלו זה 5 מיליון יורו), אם הוא יקבל הצעה לפני סיום הבוררות זה פתח לכך שהבורר יקבע מחיר לאצילי, במקום להגיד לאצילי שאין לו קייס, ולהשאיר אותו עם הבחירה המוכרת בין שנה ביציע ללהאריך חוזה.. האינטרס של טביב זה שזה יימרח כמה שיותר כדי שאצילי ייתקע וכנראה יסכים להאריך חוזה בשביל לא לשבת בחוץ שנה
  22. גם אחרי שראיתי פעמיים את התקציר, אני לא ב100 אחוז בטוח שהכדור של סה באמת נכנס לשער היה הבדל מאוד משמעותי בין קצב המשחק של מכבי במחצית הראשונה לשנייה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.