Jump to content

Shlomix

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Shlomix

1. טראמפ לפני חודש: מעניין שפתאום הוא הבין שהמצביעים במעטפות הם בעיקר דמוקרטים ואז הוא לא רוצה שיספרו אותם. זה כל כך שקוף שאני לא מאמין שמאמינים לשטות המביכה הזו
  2. תגיד לי, אתה מבין שכל מדינה עומדת בפני עצמה? אין שום קשר בין דרך הספירה בפנסילבניה לדרך הספירה בנבאדה סתם לצורך העניין. תפסיק להסתמך על מקורות עלובים מהאלט רייט. הם עלבון לאינטלגנציה.
  3. התכוונת לספור ולא לספור. לפי מה שנוח להם.
  4. לא השוויתי אותם לאחרונה בטבלה. כמובן שמדובר על אויב מר ואכזר. ההשוואה היא ביחס לתפיסה שהייתה אז אצל ההנהגה ואצל הציבור, לפיה היינו אמורים להביס אותם בכל מלחמה די בקלות.
  5. יש מסמכים רשמיים, עדויות של קצינים מצריים ועוד. לא מדובר בדעה. המטרה הרשמית שהוצבה לצבא המצרי היא לא השמדת ישראל אלא כיבוש חלקים קטנים מסיני. לחשוב אחרת זה בורות. יותר מזה, היו פניות כמה שנים לפני המלחמה וסאדאת נתקל בסירוב להסכם שלום מצד גולדה מאיר. לא הפסדנו מבחינה צבאית, אבל זה גם לא היה ניצחון מובהק. אפשר להקביל את זה לניצחון על האחרונה בטבלה, אבל עם פצועים ומורחקים.
  6. הודעה דוחה ומגעילה. ועוד הוספת את הנ.ב. כדי לצאת ידי חובה. מביש. הרצח הכניס את כל המדינה לסחרור שעד היום אנחנו לא מצליחים לצאת ממנו. עם כל הפגמים שלו, רבין היה מנהיג אמיתי, אחד שיודע לקחת החלטות קשות בשביל העם שלו ולא מחליט לפי פופולריות בלבד.
  7. חושב שכל מי שרוצה בטובת ישראל חייב לתמוך בביידן. טראמפ מרסק את ארה"ב מבפנים. הוא משסע את האומה האמריקאית, מגחיך אותה, מחליש את הקשרים והשליטה הבינלאומית שלה, ומערער את מעמד ארה"ב כמעצמה היחידה בעולם. לטווח הקצר הוא מטיב עם ישראל, אבל זה לא באמת משפיע על חיי היומיום שלנו. הלוואי שכן היה. בטווח הארוך הוא רק יגרום לנו לנזק מהסיבה הפשוטה שעוד קדנציה איתו וארה"ב לא תצליח להיות יותר מעצמה יחידה. גם ככה סין במגמת עליה חזקה, לא צריך להוסיף על זה התדרדרות אמריקאית.
  8. ממליץ בחום על השחלת כבל רשת מהראוטר לממ"ד דרך נקודות התקשורת. זה מה שעשינו אצלנו והאינטרנט מהיר מאוד ויותר חשוב, יציב ואמין. אין אופציה יותר יציבה מזו וזה הקריטריון הכי חשוב, בטח עבור לימודים מרחוק. הוספנו סוויצ' ודרכו חיברנו גם את הסטרימר, הטלוויזיה החכמה ומגדיל טווח שקיבלנו בחבילה מסלקום כדי שתהיה קליטת WIFI גם בממ"ד עצמו. זו גם אופציה יחסית זולה לעומת רכישת סט מכשירי MESH או תשלום חודשי לחברה על מגדיל טווח שלא כלול בחבילה.
  9. מה זה השטויות האלו פאקינג שיט. מי מאמין לזה?!
  10. לא מאמין שאתה אשכרה שוקל את זה. רק סיבים אופטיים. הייתי בפרטנר ואני עכשיו בסלקום (רק בגלל מחיר מבצע), בשתיהן החיבור דרך הסיבים איכותי פי כמה וכמה מכל מה שהאחרות מציעות. זה לא שאין בעיות. יש, אבל הן נדירות מאוד. בשנתיים שיש לנו סיבים אני יכול לספור את מספר התקלות על יד אחת. לא רק שהחיבור הרבה יותר מהיר עם העלאה נורמלית, הוא גם הרבה יותר יציב, ואם זה לא מספיק, אז המחיר גם יותר זול אם לוקחים באנדל. לעבור, ואתמול.
  11. חחחח, מיקי זוהר בא ופוצץ את כל הבלוף. גם חשף את המקור של עמית סגל, גם הבהיר מצוין מי אירגן את כל הסיפור ולאיזו מטרה. ברקו קלע בול לשם שינוי. אלו פרקטיקות של ארגון פשע. ושלא תטעו - גם מנדלבליט וגם שי ניצן היו צריכים ללכת הביתה מזמן. מעניין מי מינה אותם למרות כל האזהרות שהיו טרם המינוי...
  12. https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3858950,00.html
  13. בדרך כלל. לא תמיד. יש סיבה שקבעו חובת בידוד שבועיים
  14. יש הבדל גדול מאוד. הזרמת כסף לנוער לא נחשבת בפיירפליי. לכן חשוב שרוב הכסף שמיטש מזרים יעבור למחלקת הנוער בעוד שהבוגרים יהיו פחות תלויים בו.
  15. מה זה קשור בכלל. למי אכפת מברקו הטמבל. הוא לא נבחר ציבור.
  16. שלושה חולים מאומתים בנבחרת צ'כיה רגע לפני המשחק מול הנבחרת. טיבי וייני צפויים לפתוח. שיהיה לנו בהצלחה
  17. הביביסט הכי גדול בפורום אהב את ההתבטאות של האישה למשימות מיוחדות שלו. מי היה מאמין!
  18. הבנים חובה. פליבאג גברת מייזל
  19. אני רק אגיד שביבי מבחינתי בכלל לא ימני. אחד הפוליטיקאים הלחיצים והמתקפלים ביותר שהיו פה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.