Jump to content

Shlomix

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Shlomix

1. לא נראה שיהיה היום שידור בטוויצ'. שידור מישהו?
  2. נראה לי שאתה מתעלם מהשינוי העצום בתעשיית הרכב והאנרגיה. העולם הולך לכיוון אנרגיה מתחדשת ובקצב הרבה יותר מהיר משחשבו. יכול להיות שאתה צודק בטווח הקצר, אבל בטווח הארוך תעשיית הנפט בצרות
  3. העתיד הוא רכב חשמלי. זה בלתי נמנע. רק שאלה של זמן, וככל שתקדים תהנה יותר ותחסוך יותר כסף על דלק וטיפולים. לא לקנות רכב מתקדם וטוב יותר רק כי הוא "טרנד" (בוא, נמכרו כמה מאות במקרה הכי טוב), זה די טיפשי.
  4. זה רק סיכום של המצע. הלכתי במיוחד בשבילך וצילמתי לך הרחבה (חלקית): מודה שאני לא מתעניין במיוחד כי אני לא מסכים עם חלק מהמצע שלהם, אבל לך לאתר שלהם ותקרא את ההרחבה אם באמת מעניין אותך זה בוודאי עדיף על ה"מצע" של הליכוד או של ישראל ביתנו לצורך העניין.
  5. מפלגה אחת? הנה בבקשה, מתוך המצע של חד"ש: רחוקים מלהיות כוס התה שלי, אבל די עם השקרים
  6. אתם מבינים שיש 4 מפלגות שונות ברשימה המשותפת ושלכל אחת עמדות משלה, כן? מהבחינה הזו טוב שהם מתפרקים, שיהיה יותר ביטוי לעמדות מתונות ושפויות יותר.
  7. אני לא רוצה לשנות אותם. אני רוצה שיפסיקו לקחת את הכסף שלנו ושיתחילו לשלם מס ולשמור על חוק כמו כל אזרח אחר במדינה. ברור לי שהם לא יעשו את זה מרצון, הרי אף אחד לא היה מוותר על כסף שזורם מרצונו החופשי. להפסיק חלוקת קצבאות, להפסיק מימון בתי ספר/ישיבות/כוללים שלא מלמדים מקצועות ליבה, לצמצם עוד יותר קצבאות ילדים החל מהילד השלישי/רביעי וסלמאת. רוצים להתפלל, ללמוד תורה וגמרא? לא מפריע לי בכלל. אפילו בשמחה אם זה מה שעושה להם טוב. אבל לא על חשבוני ולא על חשבון המדינה.
  8. זה לא מדויק, כן אפשר לעקוב אחרי עסקאות ביטקוין במידה מסוימת
  9. מסתבר שהחרדים גם יצקו בטון על מסילות הרכבת הקלה בירושלים. אלה לא "מפגינים". מחבלים לכל דבר ועניין.
  10. אתה לוקח את הדיון למקום לא רלוונטי. הנקודה היא זו: גיא בכור כותב שטויות במיץ עגבניות. אל תאמינו לדברים שהוא כותב ומפיץ.
  11. פלג, למה אתה חושב שאני בעד האיראנים? שטוויטר יחסמו, בעד זה. ממה שהבנתי, הם גם חסמו את אחד החשבונות של חמינאי. מצוין! אתה כל כך עמוק בפוזיציה, צא קצת, תראה אור.
  12. יודע שאתה ציני, אבל אענה ברצינות: הוא לא קורא לאלימות ולא גזען, אז אין סיבה לחסום. זו גם לא סיבה לקרוא את ההבלים שהוא כותב. קונספיטור, ואחד גרוע ממש.
  13. לא מאמין שמעלים פה את גיא בכור. זה איש מטומטם ומפגר עם קבלות. תעשו לעצמכם טובה ואל תקראו אותו
  14. טיוס יסיים עם 30 נקודות בנוהל אקס מכבי
  15. חרא אחד גדול על הרבנים המזדיינים האלו ובמיוחד על קנייבסקי והנכד שלו. פושעים שמגיע להם להירקב בכלא. ולא נשכח את נתניהו שנותן לכל החרא הזה להתרחש ומכניס אותנו לסגר שלישי שימשך לפחות חודש שלם וכנראה הרבה יותר.
  16. למה אתה לא מבקר את ביבי שניצל את ההחרגה שלו מהסגר כדי לעשות קמפיין בחירות בנצרת? נראה לי הרבה יותר חמור כי הוא סיכן אנשים בפועל.
  17. מניח שבארץ מכינים אותו עם המון שמן והוא מגיע בפיתה. הייתי רק במקום אחד באירופה שהציע פלאפל בתפריט והוא הגיע בצלחת נפרדת ועם מעט שמן יחסית. מן הסתם לא כל המקומות כאלו, אבל אולי זו הסיבה?
  18. הזויים שטופי מוח, זה נכון. ועם כמה שהוא היה מפגר, חסר סיכוי להצליח ומטופש, זה היה ניסיון הפיכה לכל דבר ועניין. הביאו נשק וציוד, דיברו בגלוי על רצח וחטיפה, פרצו לבניין הפרלמנט, רצחו שוטר בלינץ', פצעו כמה אחרים, גנבו והשחיתו ציוד. איך היית קורא לזה? כי להפגנה לא מביאים נשק מראש עם ציוד לחטיפה. זה הרבה מעבר לזה.
  19. בדיוק בגלל זה. אתה לא מבין אה?
  20. ליז צ'ייני, רפובליקנית בכירה והבת של דיק צ'ייני, אחד הרפובליקניים הכי מושבעים שהיו פה: אבל כן, אתם יודעים יותר טוב ממנה. נכון.
  21. עשו לינץ' בשוטר שמת, עוד כמה נפצעו. תכננו לחטוף חברי קונגרס. רחוק מניסיון הפיכה אה? זה שהם מפגרים על מלא ושהניסיון הזה היה מטופש וחסר סיכוי להצליח לא אומר שזה לא ניסיון הפיכה. תפסיקו לעצום עיניים. כל השרשור הזה מראה כמה אלימות הייתה שם: https://twitter.com/evanchill/status/1348772663276294146?s=2
  22. 1. בטווח הקצר השפיע לטובה תודות להתנערות מכל מיני גופים והסכמים. הנורמליזציה עם האמירויות וסודן הייתה מתרחשת במוקדם או במאוחר (וזו מול סעודיה שתגיע מתישהו) בגלל איראן והוא האיץ את התהליך עוד יותר, וזה מבורך מאוד. 2. לא. האיש הורה לכלוא ילדים בכלא, למנוע מהם אוכל, לבודד אותם מההורים שלהם, עודד ניאו נאצים. שבר המון קווים אדומים ושחורים. ניסיון ההפיכה בשבוע שעבר רק הדגיש כמה כל הביקורות צדקו. אין דרך אחרת להציג את זה. זה לא אומר שלא עשה דברים טובים, אבל במכלול - נשיא נורא ואיום לעולם, גם אם ישראל הרוויחה ממנו בטווח הקצר, הוא עוד עשוי לגרום לנזק בטווח הארוך בגלל הזיהוי שלנו איתו. מקווה מאוד שבממשלה החדשה שתהיה ידעו להתנער ממנו בצורה יפה ולחדש קשרים עם הדמוקרטים למען המדינה.
  23. נכון, אני הכי מנותק. אתם הגנתם על אנטישמיים ועל ניאו נאצים ועוד אני מנותק. לך קיבינימט יא הזוי. הפורום הזה הופך לאט לאט לקן פורה לקונספירציות ופייק ניוז ואתם לא שמים לב לזה
  24. לא ייאמן שאתם עוד ממשיכים עם הקונספירציות בשקל האלו. כאילו שאתם חיים על מאדים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.