Jump to content

Shlomix

משתמשים רשומים
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

1 Follower

About Shlomix

 • Rank
  מכביפדי
 • Birthday 20 באוקטובר

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. מניח שבארץ מכינים אותו עם המון שמן והוא מגיע בפיתה. הייתי רק במקום אחד באירופה שהציע פלאפל בתפריט והוא הגיע בצלחת נפרדת ועם מעט שמן יחסית. מן הסתם לא כל המקומות כאלו, אבל אולי זו הסיבה?
 2. הזויים שטופי מוח, זה נכון. ועם כמה שהוא היה מפגר, חסר סיכוי להצליח ומטופש, זה היה ניסיון הפיכה לכל דבר ועניין. הביאו נשק וציוד, דיברו בגלוי על רצח וחטיפה, פרצו לבניין הפרלמנט, רצחו שוטר בלינץ', פצעו כמה אחרים, גנבו והשחיתו ציוד. איך היית קורא לזה? כי להפגנה לא מביאים נשק מראש עם ציוד לחטיפה. זה הרבה מעבר לזה.
 3. בדיוק בגלל זה. אתה לא מבין אה?
 4. ליז צ'ייני, רפובליקנית בכירה והבת של דיק צ'ייני, אחד הרפובליקניים הכי מושבעים שהיו פה: אבל כן, אתם יודעים יותר טוב ממנה. נכון.
 5. עשו לינץ' בשוטר שמת, עוד כמה נפצעו. תכננו לחטוף חברי קונגרס. רחוק מניסיון הפיכה אה? זה שהם מפגרים על מלא ושהניסיון הזה היה מטופש וחסר סיכוי להצליח לא אומר שזה לא ניסיון הפיכה. תפסיקו לעצום עיניים. כל השרשור הזה מראה כמה אלימות הייתה שם: https://twitter.com/evanchill/status/1348772663276294146?s=2
 6. 1. בטווח הקצר השפיע לטובה תודות להתנערות מכל מיני גופים והסכמים. הנורמליזציה עם האמירויות וסודן הייתה מתרחשת במוקדם או במאוחר (וזו מול סעודיה שתגיע מתישהו) בגלל איראן והוא האיץ את התהליך עוד יותר, וזה מבורך מאוד. 2. לא. האיש הורה לכלוא ילדים בכלא, למנוע מהם אוכל, לבודד אותם מההורים שלהם, עודד ניאו נאצים. שבר המון קווים אדומים ושחורים. ניסיון ההפיכה בשבוע שעבר רק הדגיש כמה כל הביקורות צדקו. אין דרך אחרת להציג את זה. זה לא אומר שלא עשה דברים טובים, אבל במכלול - נשיא נורא ואיום לעולם, גם אם ישראל הרוויחה ממנו בטווח הקצר, הוא עוד עשוי לגרום לנזק בטווח הארוך בגלל הזיהוי שלנו איתו.
 7. נכון, אני הכי מנותק. אתם הגנתם על אנטישמיים ועל ניאו נאצים ועוד אני מנותק. לך קיבינימט יא הזוי. הפורום הזה הופך לאט לאט לקן פורה לקונספירציות ופייק ניוז ואתם לא שמים לב לזה
 8. לא ייאמן שאתם עוד ממשיכים עם הקונספירציות בשקל האלו. כאילו שאתם חיים על מאדים
 9. נכון, זו "פרשנות". לא יודע, איך אתה מפרש את התמונה הזו: "פסטיבל". זה משהו שלא קרה אף פעם בהיסטוריה של אמריקה ולמעשה לא קרה ברוב הדמוקרטיות המערביות, אם בכלל. היה פה ניסיון הפיכה. אומנם מטופש ומפגר להפליא, זה לא אומר שלא היה ניסיון כזה. לא פלא שהFBI צד אחד אחד את כל המפגרים משם ומכניס אותם לכלא.
 10. לעודד פילוג?! תגיד לי, איזה אירוע יותר מפלג מאשר פריצה לפאקינג פרלמנט וניסיון לחטוף חברי פרלמנט? מה דה פאק. אתם לא קולטים את חומרת האירוע
 11. לא נתפס שיש פה אנשים שעדיין מגנים על החלאות האנושיות מהימין הקיצוני. אנשים גזענים ודפוקים בראש שחושבים שטראמפ הוא מגן האנושות ושהוא עוזר להם לחשוף רשת פדופילים (?!?!?) מה לעזאזל נסגר איתכם?
 12. אם הגדילו את הבדיקות ואחוז החיוביים גדל בכל זאת אלו חדשות רעות מאוד מאוד
 13. זה לגמרי מגוחך. נסחפו ברמות. מקווה שהעונש יומתק משמעותית בערעור. עבודות לקהילה זה המקסימום.
 14. אצלנו הוא בצבע צהוב, כנראה יש התנגשות אצלך. אתה יכול להחליף בלי בעיה
 15. ישיבות מחליפות את בתי הספר והאוניברסיטאות. הילדים והנערים (וגם מבוגרים) החרדים הולכים לשם כדי ללמוד, לא כדי לצרוך תוכן כלשהו.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.