Jump to content

אלון מויאל

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

2 Followers

About אלון מויאל

• Birthday 02/01/1995

Recent Profile Visitors

2,494 profile views
  1. הבולשיט הכי גדול ששמעתי המון זמן. בסוף הכל עניין של ביקוש והיצע, ואם יהיו מספיק אוהדים שומרי שבת שמסוגלים להפעיל כוח לא יהיו יותר משחקים בשבת, כמו ביתר שבקושי משחקת בשבת פשוט כי הקבוצה רואה כמה אוהדים הם מביאים בימי חול וכמה בשבת. אין חוק במדינה בסוף נגד כדורגל ביום חול. ולנושא, כחייל, מוצש ב8 וחצי זה אש.
  2. וואלה גם אני הייתי שבוז חיר, ועכשיו עדיין יש חרא, רק שמתרגלים לטעם שלו תורג׳י איפה אתה? המפ הקודם שלי אג 10 אאלט מ9 של 401
  3. שמע אתה מקרה מיוחד אתה דבר עם מכבי שיעשו לך איזה הגרלה נפרדת, תשים בה שני מנויים ואז אול תזכה בכרטיס
  4. לא יודע אם כל האתרים "אכלו את זה עם כפית" או שפשוט הונחו להגיד שזה הישג כדי שזו תהיה דעת הקהל לגבי המנהלת בתרבות הישראלית של שמור לי ואשמור לך אני לא אתפלא אם מישהו דחף שם כתבה מוזמנת כדי לכסות על הבלוף שנקרא " הסדר" ובתכלס מזיין אותנו בדיוק כמו המצב הקודם אם לא יותר, פשוט עבודה בעיניים של המנהלת
  5. אנשים פה כפויי טובה ברמה פסיכית. מי אתם בכלל שתדרשו משהו מהארגון? הוא עובד בשבילכם? אתם משלמים לו משכורת?
  6. כל השידורים נתקעו\ לא עובדים, אני צריך שידור לאנדרואיד דחוף...
  7. לא מבין אנשים שלא עפים על זה אם לא צהל אני טס על דיל טוב כזה, קפריסין זה טוב לשלב או יום אחד, או שבוע נופש מחירי טיסה סבירים, קיץ, קחו קצת כסף וטוסו
  8. שומר שומר, אבל רוב השנה שבת יוצאת ב4 בערך, ככה שמקסימום אני עושה שבת באזור תל אביב ומגיע ישר בצאת שבת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.