Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הילד בן 30

1. לפני16 שעות , car.garsia said:

צריך להתחיל לחשוב גם על שינוי קונספציה בצפון. זה כבר לא "פרובוקציה" כמו שנוהגים לכנות את זה, זה ירי נט בלתי פוסק על הגבולות.

אף מדינה לא אמורה להיות סבבה עם זה שמתו לה 4 אנשים בגבול הצפון. לא חייב תמיד להכיל ולהתחיל לפעול רק שמספר ההרוגים עולה.

הצבא שלנו קטן והאיומים שלנו גדלו משמעותית.

מה שיכלנו לעשות ב2006 אנחנו לא יכולים ב2023, הגיע הזמן להכיר בכך.

2. לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

לפי הנאצים בעזה יש בידיהם סך הכל 130 חטופים ברצועה. מספר משוגע. 

אף אחד לא דמיין משהו שמתקרב לזה בתסריט הכי קיצוני. אפילו בסדרה או סרט הכי דמיוניים לא היו כותבים דבר כזה.  

לחשוב על כל הילדים, הנשים והזקנים ששם, על כל החיילים… אין מילים

לפי מישהי שהתראיינה חצי מהישוב שלה בשבי ויש הרבה יותר מ130.

3. לפני9 שעות , סזאר מנדיונדו said:

מת על זהבי והוא אגדה והשחקן הישראלי הגדול בכל הזמנים בעיני אבל לדעתי את השיא הזה הוא כבר לא ישבור.

עצם זה שהוא בכלל באיזור של השיא אחרי 7 עונות בחול ועוד 3-4 עונות כקשר וזה כשהתחיל להניע קריירה יחסית מאוחר רק מדגיש את הגדולה שלו.

אבל לתפור עוד 60 שערים רק בליגה? לא רואה את זה קורה.

לדעתי המקסימום שלו אם לא יפצע זה לעקוף את הולצמן ולהיות הכובש החמישי בכל הזמנים בליגה. (בכל המפעלים הוא כבר ממזמן עקף את כולם ומזרחי יכול רק למצוץ לו)

אם היה חוזר למכבי במקום לאיינדהובן היה לוקח את זה בהליכה.

אבל האמת שהוא נראה כל כך טוב על המגרש שאני לא אתפלא אם יש לו עוד שנתיים לתת מעבר לעונה הנוכחית. זה לא עושה את זה בהכרח אפשרי אבל כן באיזור חיוג

4. אסור לנו לאבד את זה העונה.

המועדון צריך להגיע עם סכין בין השיניים לינואר. 

האוהדים צריכים פשוט לעודד ולהתאפק עם השטויות.

חייבים להביא אליפות העונה. זה יהיה בלתי נסלח אם לא.

5. 24 דקות לפני, סלבה said:

אני לא יודע אם זה נכון, לי זה בעיקר מרגיש שהוא סוג של תצוגה של מה שהיה גדל להיות שרן ייני לו היה יליד 2002 ולא גדל במכבי של לוני.

גם מראה חיצוני, גם משהו באופי שמשדר. נראה מיוחד וחייבים לשמור אותו עד הפרישה (אם הוא רוצה, כמובן).

זה מה שיפה, נראה שמכבי והוא זה לגמרי מתאים במידות, ולא בקטע של בינוניות. הוא בטופ שצריך לשאוף אליו משחקן בגילו, הוא כנראה לא יוביל במקומות גבוהים משמעותית. זיווג משמיים.

בגדול מסכים.

אני חושב שיוריס טוב יותר במסירה וביכולת להשתחרר. זה לאו דווקא עניין של באיזו מכבי הוא גדל אלא מאמנים שחיפשו תכונות אחרות בתפקיד הזה.

6. לפני5 שעות , Double said:

בקמפיין עד כה יש לנו 2.5 נקודות בסיס מובטחות בגלל ההגעה לפלייאוף והעלייה לבתים, בניצחון הערב צברנו 2 נקודות דירוג, לכן רק מהצבירה הבאה הניקוד שלנו יעלה.

74WAKHn.png

הסבר -

אם במשחק הבא נעשה תיקו נצבור עוד נקודה(3 נקודות העונה - 24.5 נקודות דירוג סה״כ)

אם במשחק הבא ננצח נצבור עוד 2 נקודות(4 נקודות העונה - 25.5 נקודות דירוג סה״כ)

בגלל שב19/20 צברנו רק 2 נקודות מובטח שאת שנה הבאה נתחיל לפחות עם חצי נקודה יותר נכון?

עריכה- לא. אני רואה שיש בטבלה רק חמש עונות כלומר 19\20 נחשבת בדירוג לעונה הבאה.
    איך שנה שעברה עשינו את אותו ניקוד כמו השנה אם עפנו בפלייאוף? יותר נצחונות?

7. 1 דקה לפני, Cosmic said:

בנסיבות המוזרות של העונה הנוכחית זה יספיק לאליפות, אבל מי שציפה שנרקוד על הדשא, מומלץ שיעשה קליברציה מחדש לציפיות שלו זריז. 

אני מסכים שזה נראה יותר שלנו להפסיד העונה, פשוט היינו מרחק 2-3 החלטות לפתור את רוב הארגזים של הבעיות, חבל. יש לנו יותר משאבים ממה שאנחנו מציגים כבר עשור בערך

8. נגעת בנקודה טובה, עם כל הכבוד להמצאה מחדש של יוריס, יש משחקים או שלבים במשחק שהטיילת במרכז המגרש שלנו לא יכולה להמשיך ואני צופה ממש אפס ניסיונות לשפר את זה.

דור פרץ עומד גבוה מדי כל הזמן, שחר וגולסה לא בעניינים ואפילו כשקניקובסקי נכנס אתה מרגיש שהוא לא באזורים המחמיאים לו כי קין רוצה אותו קדימה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.